Наркологічний диспансер в Дніпрі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Місто Дніпро, має стратегічне значення в житті країни, але крім сильної промисловості, місто і область сильно вражена наркотичними та алкогольними пороками. Тому, створений приватний диспансер «Снайпер», здійснює успішно програми надання допомоги залежним людям. Створений в Дніпропетровську приватний наркодиспансер, надає спеціалізовану допомогу, що в самому місті, так і області від будь-яких видів залежностей, які проявляються серед молоді та підліткового населення.

Диспансер Дніпропетровськ

Наш дніпропетровський наркологічний диспансер, працює в цілодобовому режимі і завжди готовий прийняти постраждалих на лікування і купірування абстинентного синдрому, провести детоксикацію організму, вилікувати від пороків залежності. Існують карантинні сектори, спортивні сучасні зали, проводяться фізіопроцедури і профілактичні заходи. Наші реаніматологи, зможуть без сильних проблем, впоратися навіть з найважчими випадками ураження організму шкідливими токсичними речовинами.

Стаціонар диспансеру

Дніпропетровський наркологічний диспансерСтаціонарне лікування проходить в окремих чоловічих і жіночих відділеннях. Наркологічний центр допомоги в місті Дніпро "Снайпер», при лікуванні застосовує практику повної анонімності, що дає можливість після проходження реабілітаційних заходів, повернутися в соціум життя без наслідків.

Перед початком лікування, нами проводяться діагностичні заходи. Це сприяє точкового підходу до захворювання залежністю і індивідуальним призначенням терапії, що приносить позитивні плоди лікування недуги.

Наркодиспансер «Снайпер», в місті Дніпропетровськ, проводить також повну детоксикацію організму від ураження токсинами і шкідливими речовинами. Це дає можливість зменшити і зняти настала абстиненцію, розробляє індивідуальне лікування з застосуванням психологічних програм.

Для підопічних, наркодиспансер знаходиться в Дніпропетровську «Снайпер», другий шанс повернення у соціальний і здоровий світ суспільства.

Всі методи лікування неодноразово доводили свою здатність знищувати всі види проявів залежності. Чого тільки варта система, винайдена американськими дослідниками «12 кроків». Дана система повністю завоювала світ, і була взята на озброєння багатьох Європейських Держав. Крім цього, в «мішечку» методів, існують і народні способи, медикаментозне заміщення наркотичних препаратів, курси психологічної допомоги.

Наркологічний центр допомоги «Снайпер» в місті Дніпро, при лікуванні і відновленні широко використовує фізичну культуру, для чого і був створений сучасний спортивний комплекс, басейн, фізіопроцедурние заходи, сауна з ароматерапією і масажні комплекси розслаблення.

Наркологічний диспансер «Снайпер» Дніпропетровськ, розуміє важливість правильного вибору місця лікування, тому готова надати екскурсійні тури для родичів залежних, щоб вони змогли ознайомитися з методами і способами лікування. Крім цього, екскурсанти, зможуть побачити, як проживають підопічні і поспілкуватися з тими, хто стоїть перед випискою в соціальне середовище проживання.

Допомога в соціальному світі

Після проходження лікування, нашим підопічним, за їх згодою надається допомога в працевлаштуванні, підтримка в житті, психологічне відновлення при можливому зриві на вживання.

Звертаючись до нас за допомогою, ми зможемо Вам допомогти, повернути рідну людину на правильний життєвий шлях. Для подачі заявок, можна зареєструватися на нашому сайті в електронну чергу або під'їхати на центральний офіс НРЦ «Снайпер» в Дніпропетровську.

Наркологічний центр Дніпропетровськ «Снайпер», не відмовить хворим людям у допомозі і завжди прийде на допомогу.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.