Безкоштовна консультація +38 (050) 530-46-49
+38 (068) 030-83-63
Напишіть нам info@snaiper.org.ua
Зв'язатися з нами Наши центра есть в каждом
областном центре Украины.

ПОСЛУГИ НАШОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Висококваліфікована допомога в позбавленні від наркотичної та алкогольної залежностей.
Центр реабілітації «Снайпер» є одним з кращих в Дніпрі і показує свою ефективність в лікуванні залежних.

Лікування наркоманії

В реабілітаційному центрі «Снайпер» працюють досвідчені лікарі найвищої кваліфікації: наркологи, психологи, неврологи, невропатологи та ін. Всі наші співробітники мають...

Лікування алкоголізму

Великим кроком до одужання стане звернення за допомогою в наш реабілітаційний центр. Адже саме у нас пацієнт отримає ізоляцію...

Лікування ігроманії

Уже не перший рік працює центр реабілітації «Снайпер», який допомагає позбутися від ігрової залежності. Фахівці, при розробці програми реабілітації,...

Отримайте безкоштовну консультацію від нашого провідного спеціаліста прямо зараз.
+38 (068) 030-83-63 або +38 (050) 530-46-49

Звязатися з нами

Етапи лікування нарко та алко залежності:

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛЬНОЇ І НАРКОТИЧНОЇ ЗАЛЕЖНО СКЛАДАЄТЬСЯ З 3-Х ОДНАКОВО ВАЖЛИВИХ ПРОЦЕСІВ:

Ресоціалізація

Курс реабілітації

Детоксикація

Кодування

НАРКОЛОГІЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СНАЙПЕР"

НаркоманіяПроблема алкоголізму і наркоманії стоїть дуже гостро. Більшість джерел описують проблему звертають увагу на виникаючі внаслідок залежності складності зі здоров'ям, але це тільки одна сторона медалі. Важливо також згадати про інші труднощі, з якими стикаються залежні. Це постійні сварки в родині, розлучення, проблеми з роботою, регрес особистості, тяга до злочинності, а часто і фатальні наслідки.

Фахівці нашого центру не тільки допоможуть впоратися з будь-якими згубними звичками, а й навчать бачити нові можливості. Нам важливо, щоб клієнт не просто втрачав тягу до наркотиків і алкоголю, а повертався до повноцінного життя як частина здорового соціуму.
Програма лікування

Ми не використовуємо стандартні програми лікування. Кожен пацієнт унікальний! Професіонали нашої клініки завжди прагнуть до того, щоб повністю враховувати нюанси кожної людини. У курс входять програми, які охоплюють особистість в комплексі, звертаючи увагу на її душевний, психічне і фізичне здоров'я.

Анонімне лікування

Тільки анонімне лікування. Не важен статус, посада, достаток клієнта, так як перед проблемою усі рівні. Ми забезпечуємо повну конфіденційність лікування і не тільки на час поки пацієнт в клініці. Не потрібно переживати, що хтось дізнається про згубну звичку, всю відповідальність ми беремо повністю на себе.

Ефективне лікування

Лікування у нас безпечно і ефективно. Тільки сучасне обладнання та безпечна фармакологія є ключем до успіху. Робота центру будується на позитивній практиці та відгуках випускників. Ми намагаємося постійно покращувати реабілітаційні програми, так як медицина не стоїть на місці, а наші клієнти та їхні близькі заслуговують щасливе життя без алкоголю і наркотиків.

Завдяки унікальному курсу лікування клієнт не тільки відмовляється від нарко та алко залежності, а отримує мотивацію на повноцінне припинення вживання згубних речовин. Пацієнт одразу позбавляється від звичок, а вже потім проходить курс підготовки до реального життя. Не можна порівнювати наше лікування з кодуванням. Так як в останньому людина короткий час не повертається до критичного стану під страхом припинення життя. Лікування у нас не тільки позбавить від шкідливої звички, але і допоможе знайти внутрішні сили і можливості для подальшого життя. А при бажанні навіть допомагати іншим хворим, стати для них наставником і прикладом.

УМОВИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Хворі завжди оточені турботою та увагою з боку професіоналів. Досвідчені лікарі розуміють, що поодинці впоратися, не тільки нереально, але і небезпечно для життя. У розпорядженні клієнтів центру комфортні кімнати, спортзали, кімнати відпочинку, масажні кабінети для того, щоб забезпечити найзручніші умови перебування. А якщо зануритися глибше, то не обійтися без спортивних змагань, майстер-класів, тренінгів та інших заходів, спрямованих на поліпшення емоційного стану пацієнтів.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНЕТЬСЯ ДО НАС?

Існує багато думок про реабілітаційних центрах, що неможливо позбавити від звички, яка атакувала роками. Так, буває таке, що людина повертається в реальний світ і знову занурюється в проблему. Але причина в тому, що коло спілкування залишився незмінним.

Фахівці центру «Снайпер» допоможуть змінити світогляд, в якому не буде залежності. Пацієнт не буде більше бачити себе в суспільстві людей, для яких його хвороба вигідна. Більш того, випускники не повертаються на колишній шлях, так як перемога давалася великими труднощами. Вони завжди йдуть прямо і більше не згортають в яму залежності. Адже найважча праця - це праця над собою і хто знає, чи вистачить сил боротися заново.

Залишилися якісь питання, зателефонуйте нам !.
+38 (068) 030-83-63 або +38 (050) 530-46-49

Заказать звонок

ВІДГУКИ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СНАЙПЕР"

НИЖЧЕ ВИ МОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ ВІДГУКИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ УСПІШНО ПРОЙШЛИ КУРС РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Галина Вікторівна

Мій син пройшов реабілітацію в наркологічному центрі «Снайпер», і ми з чоловіком дуже вдячні цим фахівцям. До цього у нас були одні муки з ним, він вживав наркотики 6 років. Після успішної реабілітації, він допомагає і іншим хлопцям знайти нове життя без наркотиків.

Вікторія

Вітаю! Мені 19 років, і у мене нове життя. Я вживала наркотики близько 2-х років з моїм хлопцем, батьки знали це і вчасно мене відправили на реабілітацію в Дніпропетровськ. Я їм дуже вдячна за це. Мені довелося переїхати зі свого міста, щоб не повернутися до колишнього життя.

Наталія

Я довгий час пила різні алкогольні напої, веселилася в різних клубах і я думала що у мене все дуже добре в житті. Але минуло кілька років, коли мене почали на вулиці називати потвора бухав, я пила практично кожен день. Дякую моїм батькам які все це терпіли. Зараз я вже як 2 роки не п'ю!

Роман

Привіт всім мене звати Роман !!! Я наркоман з великим терміном вживання, опіуму. Хочу поділиться з Вами, що наркотик заважав мені відбутися в сімейному житті, як хороший чоловік і батько свою дитину. Так само страждали, від моєї смертельної звички, мої рідні і близькі, наркотик зруйнував всі сфери мого життя. (more…)

Ганна

Привіт всім, мене звати Аня. У минулому я вживала наркотики 12 років. У 15 років я народила сина. Моя дитина потребував турботи і любові, але мені було не до етого. Протягом багатьох років я шукала вихід з цієї ями, але ні що і ніхто не міг допомогти мені. Час минав, а я повільно себе вбивала. Розлучилася з чоловіком, втратила довіру близьких мені людей. Мені стало все байдуже, не хотілося жити. (more…)

Нові статті

На сайт додаються нові і дуже цікаві статті, які вам будуть корисні! Ви зможете дізнатися як допомогти своїм близьким вийти із залежності, в якій вони знаходяться.

Важливо знати!

Лікування від наркоманії Бердянськ

Важка економічна ситуація і відсутність розвитку, приводить людину до пошуку вирішення проблем за допомогою наркотиків. Почавши вживати наркотичні засоби,...

Детальніше

Лікування від наркоманії в Нікополі

Коли в родині з'являється наркозалежний чоловік, відбувається переоцінка ситуації і розуміння наскочили проблем. Наркоман в пошуках грошей для придбання...

Детальніше

Лікування наркоманії в Кам'янець-Подільському

Наркозалежність серйозна проблема 21-го століття. Багато, потрапивши під неї, закінчують життя суїцидом або втрачають психічне здоров'я. Створений в Хмельницькій...

Детальніше

Контакти:

Наші центри є в кожному
областному центрі України.
Телефон: +38 (068) 030-83-63 або +38 (050) 530-46-49

Час роботи

Пн. - Пт.: 8:00 - 22:00
Сб. - Нд.: 9:00 - 19:00