Лікування від алкоголізму в Полтаві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Лікування алкоголізму в Полтаві за індивідуальними методиками в наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер» Згубна пристрасть до спиртних напоїв здатне позбавити людину всього: соціального і комерційного успіху, сім'ї, фінансового благополуччя та здоров'я. Алкоголізм — це небезпечне захворювання, яке вимагає кваліфікованого лікування. Чим швидше людина усвідомлює всю складність становища, тим простіше йому буде позбутися від цієї згубної пристрасті.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» пропонує анонімне лікування алкоголізму в Полтаві за найсучаснішими методиками. Пацієнтам пропонується комфортний стаціонар, постійне спостереження вузьких фахівців і особистий лікар-нарколог, який проводить лікування. В ході індивідуально підібраного лікувального курсу вдається повністю вилікувати людину від пристрасті до спиртних напоїв.

Чому важливо усвідомити необхідність лікування алкогольної залежності?

На відміну від наркотиків, алкоголю не вважається забороненим допінгом. Він відкрито продається в спеціалізованих магазинах. Тому чимало людей не вважають свою любов до спиртних напоїв чимось хибним і небезпечним. Між тим, звичка до зловживання спиртним і неможливість себе контролювати на певному етапі є підтвердженням наявності у людини залежно від алкоголю. На рівні побутового пияцтва така залежність не здається хворобою. Між тим, саме на цій стадії простіше і швидше за все можна вилікувати алкоголізм і уникнути серйозного порушення здоров'я.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» проводить лікування алкоголізму в Полтаві на будь-яких стадіях залежності. Але чим швидше питуща людина усвідомлює необхідність стаціонарного лікування, тим простіше йому допомогти фахівцям. На стадії побутового пияцтва люди ще можуть уникнути важких порушень фізичного здоров'я, втрату соціального статусу і сім'ї. Чим швидше почнеться купірування алкогольної симптоматики, тим більше успіхів у подоланні такого захворювання і швидше повернення в здорову тверезе життя.

Перші ознаки алкоголізму

Якщо людина любить випити, не може відмовитися зайвий раз від чарки спиртного, відчував хоч раз почуття похмілля, то у нього вже є залежність від алкоголю. З кожним роком вона буде збільшуватися і врешті-решт призведе до алкоголізму в найважчій його формі. Не варто чекати настання білої гарячки, виходячи із запою за допомогою детоксикації. Треба якомога раніше пройти комплексне лікування алкоголізму в Полтаві у професійних наркологів реабілітаційного центру «Снайпер».

На перших етапах залежно алкоголь ще не встигає так сильно зруйнувати здоров'я людини. Тому важливо якомога швидше отримати наркологічну допомогу. Відразу ж після нетривалого запою слід замислитися над тим, у що може вилитися тяга до спиртного. Вживання алкоголю у великих кількостях протягом навіть пари-трійки днів завдає непоправної шкоди здоров'ю. Страждають від продуктів розпаду спиртного:

 • серце;
 • печінку;
 • судини;
 • шлунок;
 • психіка;
 • головний мозок.

Людина, регулярно зловживає спиртним, просто повільно себе вбиває. Запій змінюється похміллям і абстиненцією, після чого знову починається безпробудне пияцтво. З кожним роком життя проміжки тверезого життя між запоями ставатимуть все більш короткими, так як людині просто фізично складно буде обходитися без спиртного. Порвати цей порочне коло допоможе лікування алкоголізму в Полтаві в сучасному стаціонарі наркологічного центру «Снайпер».

Що таке абстинентний синдром?

Кожен любитель випити в кінцевому підсумку отримує стан абстиненції. Це такий стан організму, в якому він вже не може обходитися без дози алкоголю. Чим довше часу п'є людина, тим важче у нього проходить похмілля. Відмова від спиртного в такому стані здається рівносильним смерті. Між тим, абстиненція робить людину повністю підвладним спиртного, як наркомана.

У стані абстиненції у алкоголіків спостерігається:

 • тремор кінцівок;
 • прискорене серцебиття, викликане судинним спазмом;
 • депресивний стан;
 • агресивність або повна апатія;
 • зниження або підвищення тиску;
 • підвищена температура;
 • гарячковий стан;
 • марення і галюцинації.

Всі ці симптоми негативно позначаються на стані внутрішніх органів і перш за все серцево-судинної системи. Алкоголік сам скорочує термін тривалості свого життя, так як будь-який тривалий запій може закінчитися летальним результатом. Щоб уникнути цього, потрібно пройти курс анонімного лікування від алкоголізму в реабілітаційному центрі «Снайпер».

Переваги комплексного лікування алкогольної залежності

Професійний підхід до лікування алкоголізму включає в себе кілька етапів:

 • детоксикацію і подальше обстеження організму;
 • попередню бесіду з наркологом або психотерапевтом;
 • вибір способу кодування від алкоголізму;
 • психологічну та соціальну реабілітацію.

Простий висновок із запою і купірування абстиненції, або одне кодування не дають позитивних результатів. Крім повної відмови від алкогольних напоїв людина повинна по-новому побудувати своє життя, щоб уникнути старих поганих звичок і компаній, в яких завжди пропонують випити. Допоможуть в цьому наркологи реабілітаційного центру «Снайпер». Тут індивідуально підбирають відповідний тип кодування, відновлюють організм, який постраждав від згубного впливу алкоголю, проводять соціальну реабілітацію хворого.

Одна детоксикація або тільки кодування не дадуть належного результату. Це буде марна трата грошей. Як правило, люди, які тільки використовують медикаментозний вихід із запою або кодування, знову починають зловживати спиртним. Тільки поетапне проведення медичних лікувальних методик включають в себе і детокс з кодування, і подальшу соціальну реабілітацію, дозволяють досягати успіху в подоланні тяги до спиртного.

Що дає лікування алкоголізму в Полтаві в реабілітаційному центрі «Снайпер»?

Вибираючи клініку, в якій проводиться лікування алкоголізму в Полтаві, слід віддати перевагу наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», які гарантує повне одужання своїм пацієнтам. Великий досвід роботи наркологів і психотерапевтів цього центру дозволяє їм підбирати для кожного свого пацієнта найбільш підходящі методики лікування алкоголізму.

Крім цього в стаціонарі створюються максимально комфортні умови, що дозволяють повністю відновити розхитане здоров'я. Всім надходять в цей реабілітаційний центр «Снайпер» пацієнтам гарантується повна анонімність, що дуже важливо для жителів невеликих містечок, таких як Полтава. Тут буде проведено ефективне лікування всіх систем організму, в тому числі і психіки людини, які постраждали від спиртного.

З кожним надійшли в центр пацієнтом працюють в індивідуальному порядку досвідчені фахівці. Такий підхід дозволяє підбирати найбільш дієві психотерапевтичні та медикаментозні методики лікування алкоголізму. Статистика доводить, що наркологів реабілітаційного центру «Снайпер» вдається повернути до здорової тверезого життя більше 90% своїх пацієнтів.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.