Лікування ігроманії

У наш час не знайти людину, яка не зазнав почуття передбачення успіху і задоволення від швидкого виграшу. Ставки на скачках або спортивних змаганнях, участь в різних іграх, та й просто укладену парі з одним — викидають в нашу кров велику порцію адреналіну. Часом для багатьох важлива не сама перемога, а можливість за рахунок виграшу самоствердитися в очах оточуючих. Однак, фортуна не завжди повертається до людини особою, тому на один вдалий виграш завжди доводиться безліч програшів. Людина, спійманий на гачок азарту, вже не може зупинитися. Він стає залежним від гри. Результат такої залежності — великі борги і втрата сенсу життя.

Ігроманія — це хвороба, яка потребує негайного лікування

Залежність від гри офіційно визнана хворобою, що носить назву «ігроманія» (лудомания). Лікарі вважають, що тільки лікування ігроманії здатне позбавити людину від залежності. На їхню думку, хвороба має кілька стадій.

Стадії розвитку хвороби лудомания:

  1. Перший виграш. Вдалий виграш сприяє викиду великої порції адреналіну в кров, людина втрачає голову. Він робить наступну ставку, більше попередньої. Основна мета — виграти якомога більше грошей.
  2. Наступні програші. Перебуваючи в стані азарту, людина починає позичати гроші, сподіваючись на виграш. Таким чином, він займає багато грошей.
  3. Відчай. Основна думка — знайти гроші, щоб грати. У людини починаються проблеми з родичами і друзями. Залежність від гри не рідко веде до порушення закону.
  4. Безвихідь. Людина починає розуміти своє становище, але він не може знайти вихід з ситуації, що склалася. Такі випадки не рідко призводять до спроби самогубства. У тому випадку, якщо був порушений закон, то слід покарання.

Вихід з ситуації, що склалася — лікування ігроманії у реабілітаційному центрі «Снайпер»

Уже не перший рік працює центр реабілітації «Снайпер», який допомагає позбутися від ігрової залежності. Фахівці, при розробці програми реабілітації, передбачають індивідуальний підхід до кожного хворого. При цьому враховується, на якій стадії залежності знаходиться хворий. В процесі лікування ігроманії людина отримує не тільки допомога фізичну, а й психологічну. Оточення увагою і підтримкою сприяє якнайшвидшому одужанню.

Як проходить процес лікування?

Весь процес лікування ігроманії у реабілітаційному центрі «Снайпер» можна розділити на два етапи. Перший етап умовно називається оцінний, другий — саме лікування. На першому етапі необхідно дати оцінку стану хворого.

Проведена діагностика допомагає визначитися:

  1. На якому рівні залежності знаходиться хворий.
  2. Оцінюється психічний стан пацієнта
  3. Яку методику лікування слід застосувати.

На другому етапі відбувається використання обраної методики. Лікування включає чергування фізіотерапевтичних процедур з психологічними тренінгами. Фізіотерапевтичні процедури допомагають поліпшити загальний фізичний стан. Також пацієнт проходить під час лікування курс розвитку особистості. Головною метою курсу є донесення до свідомості людини думки про те, що крім ігор отримувати задоволення можна від життя. Крім роботи з хворими, проводиться також роз'яснювальна робота з родичами і друзями пацієнта.

Вся робота центру реабілітації «Снайпер» спрямована на формування у людини, залежного від гри, правильних принципів в життя. Після звернення до нас за допомогою, фахівці своєї справи зроблять все, для того щоб люди, які мають залежність, позбулися від неї назавжди. Як показує статистика, всі, хто звернувся до нас люди, подолали хворобу, що носить назву ігроманія.

Є люди, які вважають, що можуть самостійно позбавитися від цієї хвороби. Але лише одиниці впоралися з недугою. У більшості випадків людям вдавалося лише на час заглушити свою тягу. Через якийсь час, підійшовши до першого ліпшого ігровому автомату, вони продовжували грати. Адже проблема ігроманії криється в нашій голові, вона безпосередньо пов'язана з психологією. Тому не треба займатися самолікуванням.

Вам потрібна допомога?

Наші фахівці проконсультують Вас, абсолютно безкоштовно. Натисніть на кнопку нижче.

Галерея
КОНСУЛЬТАЦІЯ
+38 (050) 530-46-49
+38 (068) 030-83-63