Лікування наркоманії в Одесі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Мільйони людей щорічно гинуть від наркотичної та алкогольний залежності. При перших ознаках вживання наркотиків Вашими близькими слід негайно звернутися в спеціалізовану клініку. Досвідчені лікарі допоможуть впоратися з згубною пристрастю, зберігши життя і здоров'я хворого.

Наркотична залежність є однією з найсерйозніших проблем сучасного суспільства. На даний момент більше 70 відсотків населення земної кулі страждає від алкоголізму і наркоманії, а з кожним роком ця цифра стає все більше. В Україні число хворих доходить до 500 000 чоловік, число тих, хто гине щороку — 3 000, практично всі, хто приймає наркотичні речовини, страждають від ВІЛ інфекції. Подібна деструктивна звичка також згубно впливає на родичів хворих. На щастя, лікування наркоманії в Одесі на сьогоднішній день знаходиться на високому рівні і надає можливість кардинально змінити життя.

Спеціалізовані клініки в Одесі

Лікування наркоманії в Одесі надається кількома спеціалізованими медичними установами. У подібних клініках для кожного хворого розробляється спеціальна покрокова програма по позбавленню від наркотичної залежності. Новітні технології, розроблені висококваліфікованими фахівцями, дозволяють провести м'яке, але ефективне лікування. Реабілітаційний центр «Снайпер», з хворими працює команда лікарів і психологів, а також спеціально навчений медичний персонал. Люди, що надходять на лікування в клініку, знаходяться під постійним контролем і можуть розраховувати на якісний догляд.

Одним з найбільш надійних реабілітаційних центрів Одеси є клініка «Снайпер». Цей заклад приймає людей постраждали від різних наркотичних препаратів, а також спеціалізується на кокаїнових наркоманів. Медичний персонал не кодує хворих і не пичкает їх різними хімічними речовинами. Вся програма лікування проходить завдяки груповим або індивідуальним сеансів з психотерапевтом.

Лікування наркотичної та алкогольної залежності в ОдесіПершочерговим завданням в питанні лікування від наркотичної залежності є усунення ломки. Центр «Снайпер» ефективно виводить підопічних зі стадії гострої залежності без підміни препаратів. Синдром відміни лікується завдяки психотерапії. Після подолання найскладнішого етапу для хворих створюються максимально комфортні умови. Увага приділяється не тільки моральному стану людей, а так само їх фізичному здоров'ю. У підопічних успішно діагностуються і лікуються різні захворювання, отримані в ході вживання руйнівних речовин. У клініці розташоване реанімаційне відділення, в яке часто привозять особливо важкі випадки в машині швидкої допомоги.

Для тих, хто з тих чи інших причин, не має можливості постійного перебування в клініці, існує програма «Нарколог на будинок». У такому випадку лікарі працюють на території клієнта або пропонують йому денне відвідування клініки.

Мінімальний термін перебування в медичному центрі від двох тижнів до місяця. Як показує практика, багатьом хворим доводиться затримуватися в стаціонарі до півроку і більше. Процес позбавлення від згубної залежності — це довга і важка робота, і працювати повинні не тільки фахівці, але і сам хворий.

Ще один реабілітаційний центр високого рівня в Одесі називається «Колібрі». За допомогою в клініку можна звернутися анонімно. Лікування також починається з позбавлення від ломки. Новоприбулих клієнтів розподіляють в окремому крилі медичного закладу. За хворими постійно стежить команда реаніматологів, готова надати екстрену допомогу в будь-який момент. Початковий етап лікування триває близько десяти днів і для кожного пацієнта підбирається особиста програма детоксикації.

Реабілітаційний центр «Снайпер»

Реалізовано комплексний підхід до лікування пацієнтів. Персонал клініки займається не тільки фізичним і психологічним станом пацієнта, але і його духовної і соціальною адаптацією в подальшому. Людям, які пройшли всі етапи лікування від наркотичної залежності, допомагають працевлаштуватися і впоратися з боязню суспільства. Також клієнта перевіряють на стійкість до наркотиків. Для людини спеціально створюються провокаційні умови на предмет перевірки зриву. Подібні тренінги завжди залишаються на совісті хворого. Звичайно, головним завданням лікарів є зцілення залежних і підвищення відсотка успішного лікування, але остаточно вселити в людину бажання зцілитися може тільки він сам.

Реабілітаційний центр «Снайпер»Перед початком основного курсу терапії кожен хворий проходить певні тести і перевірки. В ході досліджень, виявляється психологічний стан пацієнта, його психотип і наявність генетичної схильності до наркотичної залежності. Щоб пройти подібне дослідження не обов'язково ставати постійним клієнтом клініки. Будь-який бажаючий може пройти подібну перевірку, яка є абсолютно безкоштовною.

Будь-який постоялець цього центру має право на психологічні тренінги, особисті сеанси психотерапії і повну конфіденційність. Цей аспект дуже важливий при подальшому влаштуванні соціальної та особистому житті, а також при працевлаштуванні.

Також в центрі, надається лікування алкоголізму в Одесі. Програма реабілітації схожа з процесом позбавлення від наркотичної залежності. У цьому випадку пацієнт може розраховувати на повну анонімність і цілодобовий медичний догляд. По відношенню до хворих не використовуються ніяких прошивок і психотропних препаратів.

Клініка має кілька філій в Одесі, кожен з яких призначена під певний тип хворих і вид лікування. На завершальних етапах оздоровлення клієнтам надається можливість вільного відвідування і вибору програми лікування.

Амбулаторна програма реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності вимагає відвідування клініки від 3 днів на тиждень. За індивідуальним призначенням лікаря кількість днів прийому скорочується або збільшується. Перебування в центрі на постійній основі, також і для позбавлення від алкоголізму, може тривати від місяця до півроку.

Незалежно від вибору приватної наркологічної клініки, слід враховувати особливості програми лікування. Нюанси терапії накладають свій відбиток не тільки на хворого, а й на його родичів і близьких людей. Пацієнта не тримають в стаціонарі насильно, і в будь-який момент підопічний може покинути медичний заклад. Відповідальність за здоров'я і нормалізацію життя лежить в першу чергу на самому пацієнті.

Якими б ефективними і комфортними були умови перебування в стаціонарі, терпіння і сила волі хворого відіграють першорядну роль. Завжди потрібно пам'ятати про те, що прихильність до наркотиків або алкоголю — це не захоплення і не мирна звичка. Будь-яке згубну пристрасть може не тільки зруйнувати життя і здоров'я, а й призвести до незворотних наслідків для себе і оточуючих, не кажучи вже про смерть.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.