Лікування від наркоманії в Харкові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія заполонила всі міста України, серед яких місто студентів Харків. Велика кількість Нічних закладів, клубів, ресторанів, дає можливість поширенню нелегальних наркотичних засобів і речовин. Майже в кожному студентському гуртожитку при бажанні можна придбати наркотичні препарати медичного використання або для отримання ейфорійного стану. Молодь не розуміючи, чим закінчиться епопея з наркотиками, стає на смертельно небезпечний шлях наркозалежності. Згідно з наведеними статистичними даними, на Україні, наркоманія набула епідемічного характеру розвитку, тому в Державних будуарах вже дуже гостро стоїть питання — лікування наркозалежності в містах України.

У Харкові та Харківській області, на допомогу людям прийшов Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер». Цей центр оснащений найсучаснішим обладнанням, всі співробітники щорічно проходять спеціальні курси підвищення професіоналізму і кваліфікації в Західних країнах. Лікування від наркоманії — складний процес, який при професійному підході до проблеми вирішується спеціалізованим комплексом психологічного та медикаментозного лікування. Що таке наркоманія? Які її симптоми? Чи можна побачити початкове виникнення наркотичної залежності? Чи припустимо лікування вдома? Де можна здійснити лікування від наркоманії?

Епідемія наркоманії

НаркозалежністьНаркотична залежність — стан людини, у якого присутня сильна тяга до вживання наркотичних засобів, підштовхує психічної і фізичної необхідність прийому. Цей стан зароджується після початку вживання наркотичних психотропних засобів. Зазвичай час на розвиток даної патології безпосередньо залежить від наркотичного засобу, який приймає людина.

Розвинена наркоманія, приносить людині поступове погіршення здоров'я, завдає шкоди здоровому мисленню, знищує соціальне життя і статус людини. Для визначення діагнозу, лікарі користуються симптоматичними ознаками, опитуванням хворої людини, проведенням діагностичних заходів. Лікування наркозалежності — складний і трудомісткий процес, що вимагає професіоналізму наркологів та психологів. Лікування наркозалежності в місті Харкові, ускладнюється супроводжуючими наркоманів хронічними захворюваннями. Серед них існують і смертоносні — гепатит С, СНІД, ВІЛ, Сифіліс, які були придбані за умови вживання наркотичних засобів, в результаті порушення простих гігієнічних правил. Що служить початку вживання наркотичних засобів?

Причини виникнення наркоманії

У своїй природі виділені три основні причини початку вживання наркотиків:

  • фізіологічна причина початку вживання;
  • психологічна причина прийому наркотичних засобів;
  • соціальна причина початку прийому.

Всі ці причини сильно перетинаються між собою, тому виділення окремо кожної викликає труднощі у медиків. Початком прийому наркотичних препаратів, у багатьох випадках стає близьке коло спілкування, родичі, що виникли труднощі від яких людині захотілося забутися.

НаркоманіяПро шкоду наркоманії кажуть багато, але коли людина живе в колі рідних людей і постійно бачить, як вони приймають наркотики, моральний заборона поступово знижується і настає день, коли психологічно поламана особистість пробує дане зілля в надії знайти вихід зі складного соціального становища, вирішення проблем. Ця смертельна помилка створює в людині оманливе розуміння, що шкода від вживання не настає, як кажуть. В ураженому наркотиками мисленні зароджується невпевненість в прописні істини, які дитині розповідали батьки про тяжкі наслідки наркоманії.

Буває, що починають приймати наркотичні психотропні засоби від нудьги. Це стан, при якому людина змогла досягти певних вершин життя або отримав всілякі блага від своїх батьків, при цьому не напружуючись. Якщо подивитися статистику звернень в наркологічні центри допомоги, то можна побачити шокуючу картину. Якщо раніше вважалося, що наркоманія доля важкого соціального статусу, то при уважному вивченні приходить розуміння, що найбільш поширена дана патологія у дітей з нормальною середовища життя. Виходить, наркоманія вражає всіх незалежно від стану гаманця.

Інша не менш важлива причина початку прийому наркотичного зілля, криється у вседозволеності і появі вільного часу, грошей. Втративши контроль над своїм сином, батьки часто займаються своїми справами, при цьому їх спілкування з дитиною відбувається перед сном або з ранку, так як дитя ночувало у друзів. Таке потурання з боку батьків призводить до ранньої самостійності. Підліток, бажаючи стати, взрослей, починає розпивати спиртне, приймати наркотичні препарати для посилення ейфорії від вживання алкоголю.

Почавши приймати наркотики, багато хто думає, що від одного разу його доля наркоманів зі стажем обійде, але там де одна доза, з часом з'являється інша. Наркоманія розвивається за своїми стадіями, що приводить людину в стан повної

Залежно від вживання наркотичних засобів. Які стадії розвитку наркозалежності?

Наркоманія і її стадії розвитку

Розвиток наркозалежності відбувається за своїми стадіями розвитку, що при уважному вивченні проблеми або спостереження за родичем наркоманом можна виявити.

Стадія перша початку прийому наркотиків

Центр реабілітації наркозалежнихПочаток на даній стадії починається без особливих ознак фізичного або психологічного плану. Це не постійне вживання, але носить поява бажання прим'яти для різноманітності і отримати додатковий кайф на додачу до алкоголю. Часто на першій стадії, наркомани застосовують легкі види наркотичних засобів — шалу, коноплю та багато інших. Беручи, психоактивну засіб, наркоман з кожним разом буде збільшувати дозу прийому, так як організм швидко виробляє толерантність до даного виду опиоидного наркотичного засобу.

Цікаво! Існують випадки, коли після першого прийому наркотику даної групи, людина повністю відмовляється від подальшого вживання, але це одна людина на тисячу.

Почавши приймати для гостроти отримання ейфорії, людина поступово виробляє циклічність прийому. У робочі години, він поступово переключає увагу на вечірній відпочинок за допомогою наркотичного засобу, починає шукати, де його придбати, обростає новими знайомствами з однаковими інтересами. Поступово зароджується другий етап наркотичної залежності.

Стадія друга — наркозалежність

Вийшовши на стабільне вживання наркотичного препарату, людина вже не відчуває своєї залежності, так як дана дія входить режим дня наркомана. Прийом наркотику, вже відбувається серйозно збільшеними дозами. Отримання постійно зменшується ейфорії, штовхає наркозалежної людини на експерименти з більш важкими видами Героїн, кокаїн так далі.

При відсутності наркотичного засобу, людина починає відчувати фізичні і психічні страждання, які обертаються сильними побічними діями:

  • скачки артеріального тиску;
  • болюче стан всього тіла;
  • поява галюциногенних видінь;
  • слабкість і розвиток психічних відхилень, розвиток страхів і шизофренії;
  • підвищення температури тіла;
  • агресивно поведінку до всіх, включаючи близьких людей.

Небезпека цього стану в тому, що при абстиненції фізичного і психічного плану, людина втрачає над своїми діями повний контроль і може в пошуках чергової дози наркотичного засобу створити найважчі вчинки, включаючи вбивство або самогубство.

Третя стадія залежності від наркотика

На даній стадії наркоман приймає наркотичні засоби постійно. При цьому у нього повністю відсутня соціальна норма життя, родинні зв'язки повністю зруйновані, він живе від дози до дози. Така людина здатна на самі безрозсудні вчинки. Вживання наркотиків відбувається не з метою отримання ейфорійного стану, а для зняття побічної впливу зілля на організм.

Терапія від наркозалежності в домашніх умовах не принесе позитивний результат, тому людині необхідна повна госпіталізація в Наркологічний реабілітаційний центр допомоги «Снайпер» в Харківській області.

Лікування наркотичної тяги вживання

лікування від наркотичної залежностіЛікування від наркозалежності в Харкові в НРЦ «Снайпер», проходить поетапно, що приносить хворій людині повне одужання від пороку наркоманії. У своєму лікуванні НРЦ «Снайпер» застосовує різні методи і системи, які призначаються в залежності від стану хворої людини.

Перед початком терапії від пороку психо-наркотичної залежності, підопічний повністю проходить призначений діагностування свого організму. Тільки пройшовши цей, хворий отримує свою індивідуальну програму лікування наркоманії в Харкові, і надсилається в карантинне відділення центру допомоги.

Карантин дає повне купірування абстиненції, яка виникла внаслідок відмови від прийому наркотичних психотропних засобів, проводить детоксикацію організму і створює мотивацію на нормальне життя без наркотичних препаратів. Знаходження в карантині не нормується часом, так як кожна людина індивідуальна. Приблизний час проведення від 15-40 днів, в залежності від уживаного наркотичного препарату. Після карантину хворий починає лікування на стаціонарі, де застосовуються програми психологічного відновлення, система «12 кроків», психічна корекція організму, програми фізичного відновлення здоров'я в сучасному спортивному залі, аутотренінги групового характеру.

Реабілітація проходить строго за розробленим індивідуальним планом відновлення організму і психологічного стану людини. Після чого, хворий повертається до рідної домівки іншим і здоровою людиною.

Особливу увагу НРЦ «Снайпер» в місті Харків, відводить психологічної підтримки в соціальній сфері життя. Це дасть можливість повністю виключити повторення прийому наркотичних засобів і наркотичного зриву.

Програм лікування від наркотичної пороку багато, але кожна з них призначається суто конфіденційно, що приносить необхідний результат.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.