Методи та способи лікування наркоманії

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія – це одна з наймасштабніших проблем сучасності. Незважаючи на старання медиків та фахівців інших сфер, лави наркозалежних постійно поповнюються. Багато хто з таких людей впевнений у тому, що зможе зупинитися.
Але, минає час, і повернутися до колишнього життя ставати складно. У таких ситуаціях не треба покладатися лише на себе. Одужання – це результат комплексного підходу, тому варто звернутися до наркологічного центру. Тут забезпечується не тільки медикаментозне лікування, а ще психологічна підтримка, що підвищує шанси позбавитися залежності назавжди.

metody-ta-sposoby-likuvannya-narkomaniyi-1Які методи використовують у наркологічному центрі?

Лікування наркозалежних — це досить складний процес, який передбачає участь не тільки лікарів, але й самого постояльця. У процесі медики можуть використати різні методи.

Дезінтоксикація

Потрапляючи до наркоцентру, пацієнт спочатку отримує курс детоксу. Суть таких процедур полягає у очищенні організму від токсинів та шкідливих речовин. Для цього використовуються спеціальні препарати, що застосовуються у рамках інфузійної терапії. Вони допомагають позбутися наслідків вживання наркотиків:
абстинентного синдрому;
«ломки»;
сильної тяги до наркотиків.
Зазначені препарати вводяться пацієнту за допомогою крапельниць, тому ефект настає дуже швидко.

Психотерапія

Використання самих лише медикаментозних методів не дає гарантії, що наркозалежний відмовиться приймати заборонені речовини знову. Тому наркологічні реабілітаційні центри також надають залежному можливість отримати допомогу психотерапевта.
Робота лікаря в цьому випадку спрямована на переконання пацієнта в тому, що потрібно пройти лікування повністю, та усвідомити небезпеку вживання наркотиків. Крім цього, психотерапевт підтримує постояльця і ​​налаштовує на отримання позитивних результатів. Такий підхід вирізняє наркотичний центр та звичайну лікарню, де надають лише медикаментозне лікування.

Метод «12 кроків»

Зазначена програма включає методи реабілітації людей із наркозалежністю. Її практикують багато лікарів Західної Європи, і досягають вражаючих результатів. Наш наркоцентр не є винятком. Досвідчені фахівці постійно працюють над покращенням методів лікування та переймають знання методики європейських колег.

metody-ta-sposoby-likuvannya-narkomaniyi-2Чому важливо лікуватися від наркозалежності у наркоцентрі?

Люди, які зіткнулися із залежністю від заборонених речовин, вже не можуть усвідомити небезпеку ситуації та звернутися за допомогою до лікарів. У цьому випадку допомогти можуть тільки родичі та близькі, які можуть звернутися до наркоцентру у Києві.
Багато хто вважає, що звернення до фахівців необхідне лише в крайніх випадках, і намагаються самостійно допомогти близькому із залежністю. Але, насправді ситуація інакше. Без медикаментозного втручання, постійного спостереження та психологічної підтримки такі люди не можуть упоратися із проблемою.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.