Наркологічний центр реабілітації

Послуги нашого наркологічного реабілітаційного центруВисококваліфікована допомога в позбавленні від наркотичної та алкогольної залежностей. Центр реабілітації «Снайпер» є одним з кращих в Дніпрі і показує свою ефективність в лікуванні залежних.

Лікування наркоманії

У реабілітаційному центрі «Снайпер» працюють досвідчені лікарі найвищої кваліфікації: наркологи, психологи, неврологи, невропатологи і ін. Всі наші співробітники мають...

лечение алкоголизма
Лікування алкоголізму

Великим кроком до одужання стане звернення за допомогою в наш реабілітаційний центр. Адже саме у нас пацієнт отримає ізоляцію...

Лікування ігроманії

Уже не перший рік працює центр реабілітації «Снайпер», який допомагає позбутися від ігрової залежності. Фахівці, при розробці програми реабілітації...

Чому обирають нас?

Безкоштовне консультування Сімей

Наші сертифіковані фахівці, проконсультують Вас і підкажуть, як вийти з цієї проблеми.

Вибір центру Реабілітації

Ми надаємо, вибрати категорію центру реабілітації на вимогу клієнта.

Доставимо клієнта в центр реабілітації

Ми комфортно доставляємо своїх клієнтів в наркологічний центр реабілітації «Снайпер».

Індивідуальна програма Реабілітації

Після обстеження, фахівці центру розробляють індивідуальну програму реабілітації.

Напрямки програми ресоціалізації

Ми надаємо програму ресоціалізації, по кільком професійним спрямуванням.

Комплексний супровід сім'ї

Ми робимо комплексний супровід сім'ї, після проходження реабілітаційної програми залежного.

Безкоштовна консультаціяКонсультація від нашого провідного спеціаліста.

+38 (068) 030-83-63 або +38 (050) 530-46-49

doctor_PNG16019

Лікування залежності в НРЦ "Снайпер"

Наркологический центр Киева

Проблема алкоголізму і наркоманії стоїть дуже гостро. Більшість джерел описують проблему звертають увагу на виникаючі внаслідок залежності складності зі здоров'ям, але це тільки одна сторона медалі. Важливо також згадати про інші труднощі, з якими стикаються залежні. Це постійні сварки в родині, розлучення, проблеми з роботою, регрес особистості, тяга до злочинності, а часто і фатальні наслідки.

Фахівці нашого центру не тільки допоможуть впоратися з будь-якими згубними звичками, а й навчать бачити нові можливості. Нам важливо, щоб клієнт не просто втрачав тягу до наркотиків і алкоголю, а повертався до повноцінного життя як частина здорового соціуму.

Завдяки унікальному курсу лікування клієнт не тільки відмовляється від нарко та алко залежності, а отримує мотивацію на повноцінне припинення вживання згубних речовин. Пацієнт одразу позбавляється від звичок, а вже потім проходить курс підготовки до реального життя. Не можна порівнювати наше лікування з кодуванням. Так як в останньому людина короткий час не повертається до критичного стану під страхом припинення життя. Лікування у нас не тільки позбавить від шкідливої ​​звички, але і допоможе знайти внутрішні сили і можливості для подальшого життя. А при бажанні навіть допомагати іншим хворим, стати для них наставником і прикладом.

Програма лікування

Нашої професіонали завжди прагнуть до того, щоб повністю враховувати нюанси кожної людини. У курс входять програми, які охоплюють особистість в комплексі, звертаючи увагу на її душевний, психічне і фізичне здоров'я.

Анонімне лікування

Не важен статус, посада, достаток клієнта, так як перед проблемою усі рівні. Ми забезпечуємо повну конфіденційність лікування, і не тільки на час пацієнта в центрі.

Ефективне лікування

Ми намагаємося постійно покращувати реабілітаційні програми, так як медицина не стоїть на місці, а наші клієнти та їхні близькі, заслуговують щасливе життя без алкоголю і наркотиків.

Умови реабілітації

Хворі завжди оточені турботою та увагою з боку професіоналів. Досвідчені лікарі розуміють, що поодинці впоратися, не тільки нереально, але і небезпечно для життя. У розпорядженні клієнтів центру комфортні кімнати, спортзали, кімнати відпочинку, масажні кабінети для того, щоб забезпечити найзручніші умови перебування. А якщо зануритися глибше, то не обійтися без спортивних змагань, майстер-класів, тренінгів та інших заходів, спрямованих на поліпшення емоційного стану пацієнтів.

Сертифікати

Залишилися якісь питання, зателефонуйте нам !
+38 (068) 030-83-63 або +38 (050) 530-46-49

Что говорят клиенты

Залишилися якісь питання, зателефонуйте нам !
+38 (068) 030-83-63 або +38 (050) 530-46-49

Новини

 • Лікування алкоголізму в Хмельницькому

  З чого починають лікування алкоголізму в Хмельницькому? Які кроки лікування від алкоголізму, проводять в реабілітаційному центрі «Снайпер» в місті Хмельницький? Захворювання на алкоголізм настає поступово, при цьому повністю руйнується психіка людини. Як і будь-яке захворювання, дана патологія має свої стадії, де кожна з них несе свої яскраво виражені симптоми. Алкоголіку, врешті-решт, стає неважливо, де і

 • Лікування від алкоголізму в Кам'янському

  Постійне вживання спиртних напоїв, незалежно від їх фортеці, приводить людину до розвитку алкоголізму. Що це за хвороба? Чи можливо здійснювати лікування від алкогольної залежності в домашніх умовах? Які причини штовхають людину на вживання спиртного? Які симптоми говорять про необхідність проведення реабілітації від смертельного пороку? Як проходить лікування алкоголізму в Кам'янському, пропоноване наркологічних реабілітаційних центром «Снайпер»?

 • Лікування від наркоманії Бердянськ

  Важка економічна ситуація і відсутність розвитку, приводить людину до пошуку вирішення проблем за допомогою наркотиків. Почавши вживати наркотичні засоби, люди змінюють свідомість і виробляють прихильність фізичного і психологічного образу, що в подальшому призводить до смертельного захворювання — наркоманія.

 • Лікування від наркоманії в Нікополі

  Коли в родині з'являється наркозалежний чоловік, відбувається переоцінка ситуації і розуміння наскочили проблем. Наркоман в пошуках грошей для придбання дози «блаженства», здійснює крадіжку, грабіж, тяжкі злочини. Залежній людині байдуже, що це останні кошти рідних людей, і він прирікає свою сім'ю на голод, нужду.