Наркологічні клініки в Харкові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Захворювання наркотичною залежністю, створює умови повної тяги до речовини, що володіє психотропною наркотичною дією на організм людини. Дана речовина приносить наркоману ейфоричний стан, тому відмовитися надалі від вживання не вийде. Дане захворювання приносить сильне руйнування людському організму і психоемоційного стану.

Діагноз наркоманія, виставляється після огляду або анамнезу протікання, іноді для підтвердження використовують тести на вживання наркотиків. Лікування від неї, дуже важке і вимагає поступового зняття фізичної та психічної залежності від прийому наркотичних засобів. Що таке наркоманія? Які причини її появи? Стадії розвитку? Де лікувати смертельну патологію залежності?

Захворювання — наркоманія

Центр реабілітації наркозалежнихВ результаті постійного вживання наркотичних психотропних засобів, проявляється залежність від даних препаратів. Цей стан називають — наркоманією. У сучасному світі, дана патологія є основною проблемою нормального соціального розвитку світової громадськості. За статистичними даними, наведеними на Світовому симпозіумі по боротьбі з розвитком наркозалежності, прозвучали невтішні цифри розвитку наркоманії.

Виходить, що з кожним роком, дані постійно збільшуються на один мільйон чоловік. Це серйозний показник поширення наркотичної патології. Найбільш небезпечною тенденцією є те, що вік наркоманів поступово молодшає, що не може викликати побоювання за демографію багатьох країн.

Наркозалежність, вражає не тільки статус людини, але і приносить серйозної шкоди соціальному миру проживання. Люди втрачають інтерес до життя, пропадає мораль, відбуваються тяжкі злочини під наркотичним станом. Найстрашніше, що втрачається здатність народження здорової людини, а це вже демографічні проблеми всього світу.

Також, наркомани через не маєтку коштів, часто використовують одні й ті ж шприци, а це служить поширенню серйозних смертельних захворювань — ВІЛ, СНІД, сифіліс. Ці захворювання, можуть через кров або статевий акт, слину заражати оточуючих людей. Це призводить до додаткових проблем соціального світу. Які причини початку вживання наркотичних препаратів?

Наркоманія і причини появи недуги

Початок вживання наркотиків, ділять на три причини:

  • соціальна причина;
  • фізіологічна;
  • психологічна.

До фізіологічних причин початку прийому наркотиків відносять в першу чергу спадковість. Цей стан пов'язують з нестабільним станом нейромедіаторів, які провокують збій в роботі нервової системи і психоемоційного стану людини. Постійно переживаючи стресові ситуації, радість, горе і багато інших чинників, людина для зняття напруги починає шукати різні способи розслаблення. У початковому етапі прийому, людина отримує довгоочікуване розслаблення, яке згодом притупляється і вимагає підвищення дози прийому. Так проявляється толерантність, яка заганяє психічно слабкого людини в пастку залежності.

До причин психологічного початку прийому наркотиків, відносять незадоволеність своїм матеріальним, фізичним станом. Постійно опиняючись в неприємних ситуаціях, психологічна напруга наростає і знаходить виплеск у вживанні наркотичних засобів, які створюють ілюзію вирішення всіх проблем. Згодом створюється образ наркотичного рятівника, і розуміння, що всі проблеми вирішуватися простим прийомом психотропного засобу.

Часто соціальної формою початку прийому служить закрепощенность спілкування, постійні заборони. Тому, початок вживання наркотиків стає як виклик суспільству і рідним людям, що підкреслює самостійність вибору. Майбутній наркоман не замислюється про наслідки цієї дії, що призводить до незворотних наслідків для вживає людини.

Всі ці три фактори початку вживання, є відправною точкою появи наркотичної залежності. У великих містах, які мають свою нічну життя, поширення наркотичних засобів, відбувається швидко, що призводить до збільшення залежних людей.

Наркологічна клініка Харків — НК «Снайпер»

Створена наркологічна клініка в Харкові «Снайпер», дала можливість лікувати втратили віру в зцілення людей. Багато наших підопічні, спочатку сприйняли нашу появу як черговий обман залежних людей, але перші кроки терапії принесли їм часткове полегшення. Це стало причиною виникнення віри в свою можливість повністю кинути смертельний порок залежності і повернутися до нормального життя. Наш НРЦ «Снайпер», має свої клініки в Харкові, Миколаєві, Києві, Дніпрі та інших містах України. Всі вони здатні надавати допомогу від будь-яких форм залежності, що робить їх необхідними для міст і країни.

Якщо взяти наркологічні клініки Харкова, то наша мережа розкидано по всіх районних центрах області, так як епідемічний стан вимагає даних заходів. Всі клініки і реабілітаційні центри «Снайпер», повністю укомплектовані сучасними видами необхідної для лікування і діагностики апаратури.

Всі клініки знаходяться в природних заповідниках, оточені лісами і знаходяться на березі річки Сіверський Донець. Це повністю розслаблює напружене психічний стан хворих і дає можливість проводити реабілітаційні заходи.

Як проходить лікування наркоманії

ДетоксикаціяПотрапляючи в нашу клініку, підопічний проходить повну перевірку стану здоров'я. Після чого, йому призначається терапія за індивідуальною програмою лікування. Це істотно скорочує терміни проходження реабілітації та приносить позитивний результат в подальшому лікуванні недуги.

Терапія починається з карантину. У ньому підопічний проходить абстинентний синдром, де наші фахівці допоможуть зняти побічні дії на організм. Ці заходи повністю прибирають ризики смертельного результату, що полегшує стан хворого. Для поліпшення і пом'якшення нападів абстиненції, наркозалежному пацієнтові проводять посилену детоксикацію організму. Проведене час в карантині, залежить від наркотика, який брав хвора людина і стажу даного захворювання. Тільки пройшовши цей етап лікування, хворий, перекладається в стаціонарні покої наркологічної клініки або центру.

На стаціонарному лікуванні, підопічний проходить курси «12 кроків», програми психоемоційного відновлення, що зніме психічну залежність вживання наркотичних засобів.

Лікування не є швидким, як багато хто думає. Адже повернувшись в соціальний світ проживання, підопічний знову потрапить в оточення, яка штовхнула його на початок вживання. Тому, нами повністю проводиться підготовка та адаптація до даної дії. Нами передбачені програми допомоги в соціальному середовищі життя і проводяться додаткові курси реабілітації. Це знімає ризик повернення до прийому наркотиків і дає людині сили сказати, тверде «ні» психотропних засобів.

Тільки звернувшись в нашу мережу НРЦ «Снайпер», Ви зможете бути спокійні за результат лікування від пороку залежності. Ми даємо гарантію повного лікування недуги і повернення колишнього пацієнта в лоно сім'ї.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.