Приватні наркологічні клініки

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

У наш неспокійний час, крім фінансової кризи в Україні, стала сильно поширюватися епідемія наркоманії. Все це говорить про те, що всі економічні спади або підйоми, впливають на соціальне середовище проживання людей, а в деяких випадках і штовхають слабких і поламаних морально на початок вживання наркотичних засобів. Прагнучи забутися, або знайти вихід в постійному отриманні ейфорійного стану, всі вони стикаються з ще більш небезпечною проблемою — залежністю.

Наша наркологічна клініка «Снайпер» в Києві, зможе вирішити проблеми даної патології, незалежно від місцезнаходження хворого, так як наші філії Наркологічних центрів, розташовані майже в усіх спальних районах міста Києва. Що штовхає людину на вживання наркотичних засобів? Як вилікуватися від наркотичної залежності? Які послуги і лікування надають наші Наркологічні клініки Києва? Все це можна отримати з даного огляду.

Що штовхає людину на вживання наркотичних препаратів

Що штовхає людей на вживання наркотичних засобів? Чому вони, один раз спробувавши, не в силах потім сказати немає наркотичного зілля? У багатьох причинах вживання наркотиків, приховано бажання змінити свою долю і піти від проблем. Представляємо Вам не повний список причин, які були виділені після спілкування з багатьма колишніми залежними, що проходили реабілітацію від наркоманії в наших наркологічних клініках «Снайпер» по Україні:

 • для збільшення свого іміджу професіонала і дорослої людини;
 • щоб втекти від проблем і загубитися в ейфорії;
 • для морального розслаблення;
 • за кампанію;
 • від нудьги і неробства;
 • особисті проблеми;
 • для розваги;
 • для вирівнювання статусу з друзями.

Наркотик — отрута, і це доведено наукою. У маленьких дозах, вживання приносить збудливу дію на організм, а в великих повне розслаблення і ейфоричний стан. Це основна властивість наркотичних препаратів і для кожної людини в залежності від його фізичного і психологічного фактора своя доза вживання.

Анонімність наркологаКожен наркотик, будь то синтетичний або органічний, властиво вплив на Центральну нервову систему і внутрішні органи. Впливаючи на ЦНС, наркотики провокують виділення гормону щастя, який приводить людину в стан ейфорії. Після цього стану, не кожен зможе відмовитися від такого стану, коли не потрібно робити що-небудь, а просто взяти і прийняти наркотичне зілля. Крім людського фактора вживання для отримання ейфорії, Центральна нервова система стає залежна від наркотичного препарату, а при відсутності чергової дози починає вимагати і проявляти абстиненцію.

Крім психологічного чинника залежності, існує і фізична залежність. Дана залежність повністю формується і з'являється трохи пізніше психологічної. Потрапляючи в організм, наркотичні препарати повністю стають необхідними для роботи всієї життєво важливою системи організму і внутрішніх органів людини. Тому при відсутності чергової дози наркотичного засобу, внутрішні органи починають працювати неправильно, чим спричиняється побічна дія на весь організм в цілому.

Наркологічні клініки Києва НРЦ «Снайпер», зможуть допомогти зняти залежність від наркотичних препаратів і повністю вилікувати дана недуга. При цьому лікування проходить суто конфіденційно. Ми розуміємо, що приватна наркологічна клініка «Снайпер» обходиться деяких грошових витрат, але вона дає гарантію після лікування неповернення в мережі пороку, що не можна сказати за Державні служби допомоги наркозалежним людям.

Вартість лікування в НРЦ «Снайпер»

Вартість нашого лікування залежить від індивідуальних здібностей кожного організму. Тому, після відвідин нашої клініки, підопічний проходить повне обстеження на предмет ураження організму даним захворюванням. Це дає можливість призначити індивідуальне лікування і не пошкодити інші здорові органи. Дана дія не проводять Державні наркологічні служби і лікують всіх одним методом.

Приватні наркологічні клініки НРЦ «Снайпер», при комплексному лікуванні або груповому оздоровленні, практикує істотні знижки на свої послуги. У вартість лікування включають:

 • необхідні процедури фізіотерапії;
 • басейни;
 • оплату роботи медичного персоналу;
 • безпеку;
 • медикаментозне лікування, препарати;
 • живлення;
 • використання сучасного спортивного залу з досвідченим інструктором;
 • ремонт одягу та пральні послуги.

Якщо дивитися на все перераховане, то створюється враження, що вартість лікування має космічні суми. Це не так. Так як при груповому лікуванні, вартість розписується на всіх і є середньою заробітною платою по країні. Правда, при бажанні, можуть призначатися додаткові послуги.

Лікування наркоманії в домашніх умовах

Багато, злякавшись фінансових витрат, спробують здійснити лікування в домашній обстановці. Зважившись на це, багато хто не уявляє наслідки даного діяння. Взяти і закрити залежного хворого в кімнаті, не приведе належного ефекту. Залежно від найменування наркотичного засобу, який він вживав, відбудеться виникнення абстинентного синдрому (синдром відмови від наркотиків).

Абстиненція

Даний стан — психічний і фізичний розлад. Абстиненція проявляється при відмові від вживання наркотичних засобів. Після постійного вживання наркотичних засобів, наркотик починає грати одну з головних ролей в житті психічного і фізичного здоров'я.

Перед тим, як починається абстиненція, наркоман починає відчувати почуття занепокоєння, і в залежності від складу наркотику проявляє такі симптоми:

 • звуження або розширення зіниць, що є основним фактом вживання;
 • потовиділення, слиновиділення;
 • поступово наростаючий озноб;
 • пропадає бажання вживати їжу;
 • виникнення панічного настрою, тривоги;
 • присутній повна відмова від сну;
 • судоми;
 • коле стан м'язів.

Надалі, при продовженні відмови від вживання наркотиків, симптоматика серйозно посилюється. Через 48 годин, з'являється сильний головний біль, з'являються м'язові спазми. Так як м'язи починають нити і хворіти, наркоману постійно необхідно пересуватися, що трохи знімає больові відчуття. Знемагаючи від постійного болю, наркоман починає думати, де взяти чергову дозу наркотику. У цей момент він стає небезпечним для оточуючих його людей. У пошуках наркотику, він здатний переступити межу моралі і зробити тяжкий злочин — вбивство за дозу.

Після трьох діб такого стану, наркоман, отримує бонус таких станів:

 • діарея;
 • напади сильного блювання;
 • збільшується температура тіла людини.

Все це призводить до сильного схудненню і зневоднення організму, з'являється свербіж. Такий стан триває протягом 30 днів, тому без допомоги фахівців краще не обходитися. Правда, навіть після цього абстиненція триває, але вже в слабкому вигляді. Це виражається:

 • сильне бажання прийняти наркотичну зілля;
 • повна відсутність настрою;
 • агресія;
 • хронічна втома і млявість тіла;
 • занепокоєння.

Все це супроводжується сильним психоемоційним збоєм і розвивається на шизофренію. Тому, для того, щоб не пошкодити наркозалежному родичу, необхідно звернутися до професіоналів своєї справах НРЦ «Снайпер».

Терапія на стаціонарі НРЦ «Снайпер»

Наркологічні клініки в УкраїніПри надходженні на терапію від залежності, пацієнту запропонують пройти повне діагностування організму. Все це дасть можливість призначити власне індивідуальне лікування від пороку залежності. Після отримання результатів, підопічний перекладається в карантинний сектор Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер».

У карантині, пацієнт пройде синдром за допомогою наших нових методів купірування абстиненції. Отримає початкові психологічні уроки відмови від вживання, підніме з допомогою спеціальних методів імунну систему.

Після пройденого карантину, підопічний перекладається в стаціонарне відділення НРЦ. Тут, підопічний повністю пройде психологічні курси відновлення, зміцнить своє фізичне тіло і дух, що дасть можливість повністю відмовитися від вживання наркотичних засобів.

Після проходження курсів реабілітації, підопічний отримує довічну підтримку психічного стану і періодичні безкоштовні курси по системі «12 кроків». Ми думаємо про своїх підопічних навіть після проходження реабілітаційних заходів, що дає впевненість у відмові початку вживання наркотиків.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.