Кодування

  Лікування алкоголізму кодуванням

  Багатьом людям відомо таке поняття, як кодування. Це метод позбавлення від алкогольної залежності, якої страждають багато людей, дуже популярний. Даний спосіб лікування зручний тим, що під час лікування відбувається поступове відвикання від алкогольних напоїв.

  Сумним є той факт, що з кожним роком кількість людей з алкогольною залежністю постійно збільшується. Щоб цього не сталося, наш реабілітаційний центр «Снайпер» готовий допомогти побороти алкогольну залежність і зробити важливий крок для реалізації такої мети.

  Що ж являє собою кодування?

  Для тих ще не знає, це один з найбільш поширених і перевірених часом методом позбавлення від алкоголізму. Його вибирають багато людей, так як спосіб лікування є доступним за ціною, а позбутися залежності можливо буде вже після першої процедури.

  Принцип кодування полягає в зміні сприйняття алкоголю мозком. Після виконання процедури алкоголь для людини стає отруйним напоєм. Тому навіть сама мінімальна доза може привести до непередбачуваних наслідків для людського організму. Наприклад, виникнення нудоти, головного болю, сильного потовиділення, а також утрудненого дихання.

  У багатьох випадках у пацієнта порушується робота серцево - судинної системи, що дуже небезпечно для життя. Нервова система також зазнає змін. У людини створюється рефлекс, пов'язаний з повним огидою до алкоголю. Тому є люди, яким досить лише знати про негативні наслідки, а іншим необхідно створити ефект провокації. Тобто, після проведення процедури пацієнтові дається невелика доза спиртного. Після цього в організмі починають відбуватися побічні дії. Таким чином, людина усвідомлює, наскільки серйозними можуть бути наслідки.

  Види кодування

  • Медикаментозне. Один з найпопулярніших методів лікування. При виборі такого способу лікування, наші професійні лікарі допоможуть підібрати необхідні таблетки, які викличуть відторгнення спирту при вживанні.
  • Психотерапевтичне лікування. Вибирається в тому випадку, коли пацієнт потребує психічному тиску, пов'язаному з вживанням алкоголю.
  • Подвійне блокування. Передбачає поєднання одночасно двох процедур - вшивання спіралей і психотерапевтичного лікування.
  • Апаратний. В основі такого лікування лежить фізіотерапевтична процедура. Вона створює стійкість до вживання алкоголю.

  Умови, при яких робиться дана процедура.

  Наш реабілітаційний центр «Снайпер» піклуватися про кожного пацієнта. Тому перед процедурою ми обов'язково перевіряємо, щоб всі умови були дотримані:

  • Ми не змушуємо пацієнтів проводити кодування без їх згоди. Якщо насильно змусити алкоголіка провести процедуру, то це може привести до зриву. Людина захоче черговий раз вжити спиртне, а це може привести до гірших наслідків;
  • Ознаки сп'яніння або похмілля не повинні бути присутніми у пацієнта;
  •  
  • Перед процедурою у людини повинні бути відсутніми різні запальні процеси;
  •  
  • Не повинно бути ознак психозу, слабоумства і т.д.;
  •  
  • Ми перевіряємо наших пацієнтом на наявність захворювань, через які можуть виникнути ускладнення.

  Кодування є лише початком лікування. Тому організм людини повинен звикнути з часом зі змінами. Через це у пацієнтів може з'явитися дратівливість. Тому варто поставитися до такого явища з розумінням.

  Ми готові допомогти пацієнтові подолати страх перед процедурою. Кодування - метод позбавлення від вживання спиртних напоїв. В першу чергу, саме цей факт лякає будь-якого алкоголіка - позбутися від звичного щоденного вживання у великій кількості. Однак все страхи, які з'являються в голові, придумуються самі у людини. Ми допоможемо позбутися від таких страхів.

  В нашому реабілітаційному центрі «Снайпер» працюють тільки висококваліфіковані лікарі з тривалим стажем роботи. Ми допоможемо подолати алкогольну залежність. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що лікування буде ефективним, а результат буде помітний за короткий термін!