Ресоціалізація

  Успішно виконане лікування - це новий початок для колишнього алкоголіка або наркомана. Але як бути, якщо немає місця роботи, товаришів, цілей? Це все лякає людини, коли він знову стає тверезим після довгого лікування.

  Усвідомлення свого, здавалося б, невдалого і провального майбутнього нагнітає, викликає злість, страх, безвихідь. А це - ризик знову сісти на голку / почати пити. Але є можливість піти від проблеми повторної залежності - потрібно поставити людині мету, буквально створити йому нове життя.

  Наш реабілітаційний центр підтримує людей під час кроку в нове життя - ресоціалізації. Ми допоможемо позбутися страху, знайти потрібні навички для спілкування з новими людьми, повернемо впевненість в собі і своїх можливостях.

  З чого складається ресоціалізація

  • З роботи фахівців з людьми та їхніми родинами;
  •  
  • Зборі зустрічей колишніх залежних, які проходили лікування в центрі;
  •  
  • Тренінгів, занять і майстер-класів;
  •  
  • Допомоги в пристрої на нову роботу.

  При виконанні всіх вимог лікарів, пацієнти часом знаходять в собі щось нове, що може стати в нагоді як на роботі, так і в особистому житті. З них нерідко виходять хороші співробітники і навіть лідери. Варто навести один приклад - людина був залежний від героїну, але після реабілітації став успішний і очолив компанію з продажу соку, продукцію якої купують відомі люди.

  Повний взаємодія

  Ресоціалізація це розуміння пацієнтом нових норм і моральних цінностей. Колишні стереотипи і модель спілкування варто забути -в середовищі незалежних і вільних людей ці поняття вже не потрібні. Щоб закріпити нові погляди, потрібно активно і старанно використовувати їх на практиці. Дуже важливо, щоб людина на повну котушку взаємодіяв з новим навколишнім світом. Тоді він отримає здатність реалізувати себе, впевненість і радість. Цьому потрібно довго і старанно вчитися.

  Ресоціалізація це вихід пацієнта з товариства нашого центру в навколишній, новий для колишнього залежного світ. На цьому етапі є кілька варіантів продовження. Наприклад, людина отримує спеціальність і працює, а у вільний від роботи час бачить своїх близьких і відвідує реабілітаційний центр, де йому завжди раді і можуть допомогти в питаннях, які його турбують.

  Навчитися справлятися з проблемами об'єктивно і не вдаватися до повторного вживання пацієнтам допомагають навчитися на спеціальних заняттях. Там можна висловити будь-яку проблему, вилити душу фахівця, який завжди готовий вислухати і дати поради.

  Наркоманія - не вирок!

  Навіть ті залежні, десятки років вживають наркотики або п'ють, тим самим відштовхуючи від себе суспільство, мають величезний шанс стати нормальними і здоровими людьми. Ресоціалізація перебудовує особистість людини і він веде себе зовсім по-іншому.

  По закінченню лікування відмінним варіантом є працевлаштування або ж отримання освіти. Це все, на перший погляд, дуже важко, і цей шлях проходять далеко не всі, але не будемо про погане - багатьом людям все ж вдалося пройти цей шлях.

  Програма ресоціалізації

  Ми створили професійну як медичну, так і соціальну програму, мета якої - ресоціалізувати особистість, вилікувати наркоманію і алкоголізм пацієнтів. Головне - не просто відновити здоров'я людини, що кинув вживати шкідливі речовини, а ще й соціально облаштувати його життя, зробити її активною. Для цього, звичайно ж, необхідно дотримання всіх умов і призначень лікарів, за чим старанно стежать наші працівники. Ми передбачаємо отримання людиною навичок в спілкуванні та самореалізації своєї особистості.

  Ресоціалізація - важкий процес, для його успішного проходження варто докласти всіх зусиль і беззаперечно виконувати рекомендації медиків. Лікарям же потрібно повне занурення в свою роботу і розуміння пацієнтів. Даний навик добре розвинений у нашого персоналу. Ми допоможемо людині знайти гідну професію, розвинувши у нього такий навик як робота в колективній середовищі.