Лікування алкоголізму

Алкоголізм — одне з найбільш часто зустрічаються захворювань на території країн СНД. Культурні особливості наших країн такі, що жодне застілля не обходиться без алкоголю: будь то весілля, день народження або просто зустріч двох друзів. Найчастіше оточення засуджує відмову від вживання алкоголю на святі. В результаті цього людина відчуває себе відчуженим і пригніченим. Щоб уникнути подібних відчуттів, він йде на поводу у думки оточуючих. Чим частіше людина опиняється в такому колі людей, тим більше звикає до спиртних напоїв.

Перший крок в лікуванні алкоголізму

Лікування алкоголізму починається з того, що людина проявляє усвідомленість і визнає наявність залежності, так в ньому природним чином з'являється бажання вилікуватися. Тільки чітке усвідомлення того, що проблема є, здатне мотивувати людину на її рішення. Те, що алкоголізм — це хвороба, визнали всі лікарі світу. Це означає, що лікування потребує особливої, системного підходу. Мало кому вдається взяти себе в руки і назавжди відмовитися від цієї згубної залежності.

Основна причина нездатності позбутися алкоголізму полягає в оточенні. Поки є ті, хто складає компанію або закликає до розпивання алкогольних напоїв, шанси, повернутися до нормального життя, мізерно малі. Але як відсторонитися від цього оточення, якщо воно завжди поруч? Як перервати ланцюжок невдалих спроб повернути радість життя собі і близьким?

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі

Великим кроком до одужання стане звернення за допомогою в наш реабілітаційний центр. Адже саме у нас пацієнт отримає ізоляцію від колишнього оточення, яке здатне збити з шляху до нормального життя. У сукупності з сучасними методами лікування і психотерапією це дає можливість досягти високих результатів в лікуванні алкоголізму. Наш реабілітаційний центр «Снайпер» відомий як провідний заклад по боротьбі з різного роду залежностями. Наші фахівці складуть індивідуальний план реабілітації і нададуть будь-яку необхідну підтримку залежному.

Успіх лікування залежить від ряду факторів

Алкоголізм з'являється, коли сильна незадоволеність собою або своїм життям в цілому. Він стає спробою втечі від лякаючою і загрозливою дійсності. Іноді, втративши щось важливе або когось близького, людина за допомогою алкоголю намагається заповнити внутрішню порожнечу або заглушити біль втрати. Можливо, алкоголь і приносить полегшення, але лише тимчасове. У цьому вся біда.

Без виявлення першопричини, самого кореня, алкогольної залежності лікування практично неможливо. Велику роль в цьому відіграє психотерапія, яку проходить пацієнт в нашому реабілітаційному центрі. Саме робота наших досвідчених кваліфікованих фахівців дозволяє повністю вилікуватися і виключає рецидиви. Робота з причинами алкоголізму і їх усунення — це 100% успіху. Особливий метод лікування — це групова терапія. Люди в цій групі переслідують одну мету — порятунок від алкогольної залежності. Її ефективність в тому, що людина потрапляє в правильну середу.

Це оточення повністю підтримує його прагнення. За рахунок цього він відчуває себе впевненіше і сміливіше йде до своєї мети. У груповій терапії пацієнти повинні бути максимально відкриті і щирі. Це дозволяє виявити внутрішньоособистісні проблеми, корекція яких веде до одужання. Завдяки такій терапії людина здатна швидко повернутися до нормального життя.

Пам'ятайте, лікування алкоголізму вимагає серйозного професійного підходу, який ви зможете отримати у нас в спеціалізованому реабілітаційному центрі «Снайпер». Отримайте ще один шанс на щасливе життя собі і своїм близьким.

Вам потрібна допомога?

Наші фахівці проконсультують Вас, абсолютно безкоштовно. Натисніть на кнопку нижче.

Галерея
КОНСУЛЬТАЦІЯ
+38 (050) 530-46-49
+38 (068) 030-83-63