Про наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер»

наркологічний центерВеличезна кількість людей страждають від алкоголізму, наркотичної залежності, ігрової залежності, вживають психотропні речовини. Практично в кожній родині може статися така біда. Тому потрібно знати куди звертатися.

Двері реабілітаційного центру «Снайпер» завжди відкриті для людей, що зіткнулися з проблемою залежності і їх близьких. У нашому центрі Вам нададуть висококваліфіковану допомогу. Не думайте, що ви одні. Зверніться по допомогу до нас. Не потрібно боротися із залежністю самостійно, дозвольте допомогти Вам і Вашим рідним.

Реабілітаційний центр «Снайпер» протягом багатьох років займається лікуванням наркозалежності, алкоголізму, ігроманії. Наш центр займає провідне місце по боротьбі з завісімостью. Сотруднікі центру «Снайпер» — висококласні фахівці з великим досвідом роботи в даному направленіі. Центр оснащений якісною і сучасною матеріально-технічною базою. Наші філії розташовані по всій Україні. Головний офіс і два основних центру знаходяться в Дніпрі.

Як проходить лікування залежності в наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер»

У нашому центрі лікування залежності проходить в кілька етапів:

 • Підготовка (3-6 тижнів);
 • Реабілітаційна терапія;
 • — Адаптаційний етап (1,5 місяця);
 • — Інтеграційний етап (2-3 місяці);
 • — Етап стабілізації (3 місяці);
 • Ресоціалізація (3-6 місяці).

мПісля завершення лікування пацієнт буде повністю готовий до самостійного життя в суспільстві. З'явиться відчуття захищеності і впевненості в собі. Фахівці нашого центру допоможуть налагодити взаємини з близькими людьми. У пацієнта з'явитися мета в житті, плани і бажання їх реалізувати.

Якщо Ви хочете побороти залежність і досягти таких результатів — не роздумуючи звертайтеся в реабілітаційний центр «Снайпер». Досвідчені лікарі: наркологи, психологи, невропатологи та інші правильно підберуть терапію, проаналізувавши Ваші дані.

У центрі реалізуються різні програми лікування:

 • Рівний — рівному;
 • Разом до однієї мети;
 • Духовне відродження;
 • Арт — терапія;
 • Трудотерапія;
 • Сімейний освіту;
 • Лікування з залежних.

Наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Поводиться діагностика фізичного та психічного стану хворого. Підбираються відповідні методи лікування. Проводиться коригування психології пацієнта, так як важливо подолати не тільки фізичну тягу до саморуйнування, але і психічну залежність.

Допомога родичам залежних

Фахівці центру «Снайпер» нададуть допомогу рідним залежних людей. Ми знаємо, наскільки важливо стан і ставлення до хворого його найближчого оточення для лікування залежності. Професіонали центру «Снайпер» навчать справлятися зі своїми емоціями, розкажуть про правильної моделі поведінки з хворими людьми. Зателефонуйте в наш центр і Вам обов'язково підкажуть, як поводитися з людиною, що знаходиться під впливом психотропних або наркотичних речовин, в алкогольному сп'янінні. Ви дізнаєтеся, що робити, якщо близька людина під впливом ігрової залежності поводиться неадекватно і агресивно.

У центрі «Снайпер» проконсультують, як вчинити, коли залежна людина не хоче лікуватися добровільно. Ми обов'язково Вам допоможемо. Вихід є завжди!

Наші переваги перед іншими

Гарантії.

У реабілітаційному центрі «Снайпер» кожного пацієнта підбираються індивідуальні програми, що гарантують ефективність лікування. Наші фахівці використовують передові методи і останні розробки фармакології. Центр обладнаний новітніми технічними засобами, оснащений спортивними залами, масажними кабінетами, кімнатами відпочинку, затишними спальнями. У центрі проводяться спортивні змагання, різноманітні тренінги та майстер-класи. Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію.

Крім того, лікування залежності в центрі «Снайпер» процес довготривалий і поступальний. У нас хворий налаштовується на те, що йому не потрібен алкоголь або наркотики, для того, щоб відчувати себе повноцінною людиною. Наші пацієнти приходять до розуміння того, що їм потрібно позбутися від залежності. Кожен з них працює над собою, це важка праця. Після лікування пацієнти проходять етап ресоціалізації, перебуваючи в центрі.

Вони не відразу потрапляють назад в суспільство і в старий коло спілкування. Наші лікарі готують пацієнтів до повернення додому без ризику повернутися до залежності. Випускники центру «Снайпер» докладають колосальних зусиль для лікування, тому шляху назад у них немає.

Повна ізоляція.

Успіх в лікуванні залежності можливий лише при повній ізоляції хворого від його минулого оточення. Залежного просто необхідно помістити в середу, в якій відсутні його знайомі, з такою ж залежність, або ті, кому його залежність вигідна. До того ж пацієнт буде постійно перебувати під контролем фахівців, йому буде надаватися професійна психологічна і фізична допомога. Без ізоляції існує велика ймовірність того, що пацієнт зірветься і повернеться до старого способу життя.

Анонімність.

Для нас не важливо хто Ви, ми хочемо Вам допомогти. У центрі «Снайпер» пацієнти проходять лікування повністю анонімно. Ви не повинні турбуватися про те, що хтось може дізнатися про Вашу залежності. Наш центр — це команда професіоналів. Ми гарантуємо повну конфіденційність.

Реабілітаційний центр «Снайпер» — нам довіряють

Наш центр підтримує відносини з випустить пацієнтами довгий час. Ми допомагаємо їм, консультуємо при необхідності. Наші випускники, при бажанні, можуть ділитися досвідом лікування з новими пацієнтами, стимулювати боротися з залежність своїм прикладом, допомагати прийти до життя без наркотиків.

Центр реабілітації «Снайпер» — це те місце, де ви знайдете підтримку. Часто люди, які зіткнулися з проблемами залежності закриваються в собі, соромляться. Ви можете довіряти нашим фахівцям. Ми — команда професіоналів, висококваліфікованих і досвідчених лікарів. Ми не ставимося до пацієнтів як до формальності, ми вболіваємо за успішне лікування кожного з них. Ми віримо в перемогу над залежністю і досягаємо успіху.

Тільки центр «Снайпер» може похвалитися таким високим результатом і успішністю в позбавленні від алкогольної, ігрової та наркотичної залежностей. У нашому центрі працюють люди, для яких міняти життя інших на краще є покликанням.

Багато хто не вірить, що можна повністю позбутися залежності. Ми бачимо успіхи наших пацієнтів щодня. Повірте, Ваш випадок не безнадійний. Якщо Ви або Ваші близькі люди, знайомі виявилися в ситуації залежності, просто зателефонуйте нам. З маленького кроку почнеться зовсім нове життя. Підтвердженням тому є численні випускники нашого центру.

У центрі «Снайпер» рятують від залежності комплексно.

Наші лікарі обстежують фізичний, психологічний, психічний стан пацієнта, поступово готують його до лікування. Недостатньо просто зняти фізіологічну потребу в алкоголі, наркотиках або грі. Важливо правильно опрацювати з психікою хворого. Без позбавлення від психологічних причин залежності лікування буде неефективним. Спеціаліста центру, завдяки терапії, групових занять виявляють глибокі психологічні проблеми і усувають їх. Дозвіл психологічних проблем не тільки допомагає в лікуванні, але і буде корисним для подальшого життя пацієнта.

Тут пацієнти беруть участь в різних заходах, включаються в життя колективу. У нашому центрі хворі починають розуміти і відчувати свою значимість, відчувати себе частиною суспільства. Змінюється поведінка, стимули, формується новий світогляд. Формується тяга до життя, в якій немає місця залежності.

Лікування від залежності — не міф і не прерогатива обраних. Якщо ви вирішили боротися за своє життя і щасливе майбутнє, якщо Вашій близькій людині потрібна допомога — просто зверніться до нас. Фахівці центру «Снайпер» завжди готові підтримати. Ви не повинні боятися або соромитися. Ми працюємо для Вас і отримуємо високі результати в позбавленні від залежності. Ми віримо в Вас і ми знаємо, що ви зможете перемогти згубну пристрасть. Зверніться в реабілітаційний центр «Снайпер» і ми виправдаємо Вашу довіру.

Вам потрібна допомога?

Наші фахівці проконсультують Вас, абсолютно безкоштовно. Натисніть на кнопку нижче.

Галерея
КОНСУЛЬТАЦІЯ
+38 (050) 530-46-49
+38 (068) 030-83-63