Лікування наркоманії в Чернігові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Алкоголізм і наркоманія — серйозні проблеми сучасного суспільства. Позбутися від них самостійно людині важко, незважаючи на сильне бажання. Родичам залежного наявність цих проблем теж створює багато неприємностей. Але не біда — завжди є люди, готові прийти на допомогу. Ви завжди можете звернутися до нас, і наші висококваліфіковані фахівці зроблять все для того, щоб змінити ваше життя і поставити вас на ноги. У нас працюють наркологи, психологи, неврологи з великим досвідом роботи. Вони ніколи не залишаться байдужими до вашої біді і будуть працювати до тих пір, поки не настане стійка ремісія і не з'явиться можливість повністю піти від проблеми. Не потрібно чекати, що все вирішиться якось само собою — потрібно діяти. І ми разом з вами будемо до кінця боротися за ваше життя і здоров'я.

З чого складається лікування?

Лікування наркоманії в Чернігові передбачає проведення детоксикації (якщо це необхідно), кодування і подальшу реабілітацію, а потім включення в звичайне життя (цей етап називається ресоціалізації). Останні два етапи — для тих, хто вже зумів перебороти в собі шкідливий пристрасть. Під час реабілітації ми працюємо з особистістю хворого, відновлюємо його пристосувальні можливості, щоб він знову не опинився залежним.

Заняття проходять в затишних приміщеннях. У нас також є масажні кабінети, спортзали, спеціальні кімнати для відпочинку. У такій атмосфері набагато простіше зосередитися і мотивувати себе на рішення проблем. Наші пацієнти можуть приймати участь в будь-яких наших заходах (тренінгах, майстер-класах і т. Д.) Робота з психологами будується із застосуванням різних програм. Проводяться психотерапевтичні сеанси в малих групах.

наркоманія в ЧерніговіБудь-яких стандартних програм лікування у нас немає. Підхід до кожного хворого індивідуальний. У будь-якому випадку спочатку більшості хворих протягом приблизно тижня проводиться детоксикація. Далі застосовується кодування та інші методики позбавлення від згубної пристрасті.

На реабілітацію і ресоціалізацію може піти багато часу, але це дійсно потрібно, щоб перебудувати своє сприйняття, змінити ставлення до життя, навчитися поважати себе і вирішувати численні проблеми самостійно. Якщо все це не пропрацювати з психологом або психотерапевтом, проблема може повернутися знову. Так що однією детоксикації та кодування вкрай недостатньо. Реабілітація та ресоціалізація триває 3 — 6 місяців, але це дійсно того варто. Якщо пройти реабілітацію до кінця, шляхів повернення назад, до згубної залежності, не буде. За рахунок реабілітації людина отримує фундамент, на якому вже буде будуватися здорове життя.

Багато що в справі позбавлення від наркоманії залежить від самої людини, від того, чи зможе він проявити свою волю і почати абсолютно інше життя. Наркологічний центр в Чернігові допоможе вам в цьому. З нами ви зможете змінитися, порвати колишні контакти, знайти нових друзів, познайомитися з іншими пацієнтами, щоб підтримувати і виручати один одного.

Переваги, які дає наркологічний центр в Чернігові

Всі, хто звернувся до нас отримують допомогу анонімно. Це дозволяє не переживати, що про що мала місце хвороби дізнається хто-небудь, крім самої людини і його кола спілкування, тобто тих, хто і так вже був поставлений до відома про наявність згубної пристрасті. Людина може не боятися того, що хтось на роботі або десь ще дізнається про те, що він був залежним і проходив лікування.

Клініка у нас чиста і затишна. Тут будь-який пацієнт відчує турботу про себе персоналу, чуйне та уважне ставлення. При необхідності завжди можна задавати будь-які питання і отримувати відповіді на них, отримувати консультації профільних фахівців, що працюють з залежностями. Отримати консультацію можна і до початку лікування. Її також завжди зможуть отримати родичі хворої людини.

Вартість лікування у нас цілком доступна. При цьому вкладені кошти окупляться найдорожчим для людини — його здоров'ям, а часто і самим життям. Лікування наркоманії в Чернігові саме в нашому центрі дає можливості проходження відразу декількох програм лікування та реабілітації. При цьому ці програми підбираються для кожної людини, що проходить лікування, в індивідуальному порядку.

Чому треба негайно почати лікування?

Кожному залежному від наркотиків чи алкоголю людині дається шанс вилікуватися. Але якщо довго не починати лікування, в організмі відбувається серйозна перебудова, і його потім буває важко «ставити на місце». По крайней мере, на це може піти дуже багато часу. У сильно запущених випадках у наркоманів з великим стажем можуть навіть статися безповоротні зміни в організмі, і тоді відновитися на всі 100% вже може виявитися і зовсім не можливим. Так що важливо не зволікати зі зверненням до люблячим свою справу лікарям і як можна швидше почати допомагати собі. Наркологічний центр в Чернігові обов'язково надасть в цій нелегкій справі всебічну підтримку

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.