Лікування від алкоголізму в Кам'янському

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Постійне вживання спиртних напоїв, незалежно від їх фортеці, приводить людину до розвитку алкоголізму. Що це за хвороба? Чи можливо здійснювати лікування від алкогольної залежності в домашніх умовах? Які причини штовхають людину на вживання спиртного? Які симптоми говорять про необхідність проведення реабілітації від смертельного пороку? Як проходить лікування алкоголізму в Кам'янському, пропоноване наркологічних реабілітаційних центром «Снайпер»? Постараємося відповісти на даний перелік питань.

Алкоголізм — що це за хвороба?

лукування алкоголізмуДана патологія розвивається від постійного вживання алкоголю, і зовсім неважливо який градус має той чи інший продукт. При цьому тільки одиниці замислюються, що несе за собою вживання, і які наслідки це захоплення створює для організму людини.

Алкоголь можна віднести до сильного психотропного засобу, яке впливає на психічний стан людини, що викликає збудження, ейфорію. У великих дозах вживання пригнічує роботу головного мозку. Особливу небезпеку він створює у вигляді розвитку алкогольної залежності з подальшим негативним впливом на весь організм в цілому.

Постійне розпивання спиртного, створює в організмі людини взаимозамещения корисних речовин на токсини розпаду алкогольної продукції, що робить алкоголь необхідним для роботи внутрішніх органів. Отримавши такий розвиток захворювання — алкоголізм, людина самостійно кинути пити не в змозі і потребує проведення реабілітації від смертельного пороку.

Вплив алкоголю на людину

Розвинена залежність вживання спиртного, створює умови, при яких організм людини постійно знаходиться під впливом токсинів розпаду метанолу. Це в свою чергу руйнує біологічний фільтр кожної людини — печінку, нирки, знищує клітини головного мозку, пригнічує роботу імунної системи, розвиває хронічні захворювання.

Крім цього, відбувається особистісна деградація людини як осередку суспільства, що робить його ізгоєм. Така людина втрачає сім'ю, роботу, особистісні відносини. Порушене психоемоційний стан алкоголіка знищує цілі, які він ставив перед собою до захворювання і викреслює нове захоплення — алкоголь.

Як і будь-яке захворювання, алкоголізм має свої первинні ознаки виникнення:

 • неодноразово виникає бажання прийняти дозу спиртного;
 • бажання випивати спиртне при виникненні труднощів або неприємностей;
 • після випитого, чоловік стає неврівноваженим, агресивним;
 • проблеми на роботі і в сім'ї, пов'язані з розпиванням спиртних напоїв;
 • вживання алкоголю відбувається незалежно часу доби і зайнятості.

При виявленні первинних ознак розвитку алкоголізму, необхідно звернутися за допомогою в Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер». Досвідчені фахівці, зможуть на будь-якій стадії зупинити розвиток патології і провести професійне лікування алкогольної залежності.

Стадії розвитку алкоголізму

Існує три стадії розвитку алкоголізму:

 1. Психологічна залежність. У людини виробляється стійке бажання приймати алкоголь, для полегшення спілкування з навколишнім світом, отримання розслаблення. Поступово виробляється пошук приводу для вживання, зароджується прівикаемості організму, яка призводить до збільшення дози прийому. Поступово пропадає блювотний рефлекс, що рятував організм від інтоксикації. Часто після застілля, людина не пам'ятає, як це відбувалося, своїх скоєних дій і так далі.
 2. Стадія фізіологічної залежності. Розпивання алкогольної продукції призводить до змін в біохімічних реакціях організму. Спиртне стає необхідним засобом для нормалізації роботи всього організму і внутрішніх органів. З'являються перші ознаки похмільного синдрому з витікаючими побічними симптомами. Виникають сильні запої, порушується психоемоційний стан.
 3. Третя стадія — повна деградація. Хворий перестає спілкуватися з рідними та друзями. Змінюється коло спілкування на негативний по розвиненому захопленню. Втрачається здатність контролю над випитим, своїм станом і поведінкою. Мета життя — випити чергову дозу алкоголю.

Реабілітаційний центр Снайпер

Звернення в НЦ «Снайпер» в Кам'янському, єдиний і правильний вихід із ситуації. Наші фахівці проведуть:

 • первинну консультацію з загальних питань лікування;
 • нададуть психологічну допомогу;
 • професійно проведуть «інтервенцію», що дасть можливість алкоголезалежності людині прийняти самостійне
 • рішення на лікування від алкоголізму;
 • проведуть обстеження і повну діагностику організму хворої людини;
 • призначать і проведуть професійне лікування від алкоголізму в Наркологічному центрі «Снайпер».

Лікування від алкоголізму

Лікування від алкоголізму в Кам'янському
лікування наркоманії

Після звернення в НЦ «Снайпер», хворий пройде повну діагностику організму. Це дасть можливість психологам і наркологів призначити правильну і точкову терапію. При цьому лікування від алкоголізму в Кам'янському проходить строго на анонімній основі.

Після отримання даних про стан здоров'я, пацієнт потрапляє в карантинне відділення, де за допомогою препаратів і крапельниць, пройде перша детоксикація організму. Це дасть можливість купірувати розвинену фізичну залежність — абстиненцію.

Другим кроків лікування від алкоголізму в НЦ «Снайпер», після зняття фізичної тяги, стає стаціонар. Основною темою стаціонарного лікування стане психологічне оздоровлення і відродження стійкого бажання кинути згубну звичку. Для цього застосовуються:

 • програми психологічного та емоційного відновлення «12 кроків»;
 • псіхокодірованіе;
 • створюються за допомогою психологічних тренінгів нові захоплення і мотивації;
 • за допомогою спеціальних індивідуальних програм, зміцнюється імунітет, знімається психічна напруга;
 • зміцнюється духовність за допомогою програмної літератури, психотренінгів.

Даний крок має більш великі методи лікування, які призначаються строго індивідуально. Більш докладніше з методами лікування алкоголізму в Кам'янському, можна ознайомиться на первинній консультації в НЦ «Снайпер» або по онлайн каналу.

Третім кроком лікування від алкоголізму стане — психологічна адаптація до світу соціального проживання. Це індивідуальні курси психологічної допомоги, відвідування сесій психотренінгів, повторне проходження програми «12 кроків».

Все це істотно збільшує відсоток видужань і шанс на міцну мотивацію здорового життя. При цьому як показує практика, повністю відсутня повторний зрив на вживання алкоголю.


Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.