Лікування наркоманії та алкоголізму в Сумах

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Молодь, шукаючи розваги і ейфоричний стан, починає вживати наркотичні речовини. Постійно пробуючи нові види винайдених наркотичних препаратів, стають залежними і цим збільшують статистику наркозалежних людей. Що робити, якщо дане горе постукало до Вас в двері? Цей незаданій питання турбує багатьох батьків залежної дитини і прилеглих районних центрів міста Суми.

Помилка молоді, що, не усвідомлюючи всю небезпеку початку вживання наркотиків, багато хто вважає себе сильними психологічно і здатними при бажанні кинути вживати наркотичне зілля. Прозріння до них приходить тоді, коли вирішивши зав'язати або не знайшовши чергову дозу вони стикаються з абстинентного синдрому. Ось тут і проявляється їх розуміння, що вони тепер втрачені люди для суспільства і соціальної здорового життя. Це також стосується і вживання алкогольної продукції. Починаючи вживання з пивних продуктів, поступово переходять на більш міцні напої і збільшену дозу, що провокує виникнення алкоголізму.

Наркоманія як порок світового масштабу в Україні

Лікування наркоманії в СумахСерйозна проблема наркоманії стала з'являтися в українських містах обласного значення. Дилери та продавці наркотичних препаратів, вже не соромлячись, завалюють ринок різного виду наркотиками, що призводить до поширення серед молодого покоління. У зв'язку з цим було створено Центр реабілітації для лікування наркоманії в Сумах, який за короткий термін вже врятував не одну тисячу життів залежних від наркотиків людей.

Наркотики — створені препарати для отримання ейфорійного стану, в медицині вони використовуються для купірування больового синдрому. За своїм походженням вони бувають синтетичного або органічного походження. Багато випадків, коли нормальні люди, проходячи лікування від психічних захворювань або відновлюючи свої фізичні сили, перевищують допустиму вживання, стають залежними від наркотичного препарату. Тому все медикаментозне лікування із застосуванням анальгетиків наркотичного дії, варто на жорсткому контролі лікарів і медичного персоналу.

Беручи препарати наркотичної вмісту, організму наноситься сильної шкоди і проявлення побічних дій. Завдяки цьому вживання має свою симптоматику:

 • часта зміна настрою;
 • нервозність;
 • відсутність почуття самозбереження;
 • ейфорія;
 • галюцинації;
 • гнійники на тілі.

Ці фактори, свідчать про вживання наркотичних препаратів і вимагають термінового лікування в реабілітаційному центрі. Лікування наркоманії в Сумах, стає вирішуваною проблемою з початком роботи реабілітаційного центру «Снайпер».

Алкоголізм і причини його виникнення — Суми

Алкоголізм — захворювання психологічного характеру. Дана патологія несе в собі ураження внутрішніх органів, руйнування лімфатичної системи, знищення психіки хворого. Згодом довгого вживання приносить в життя алкоголіка зміна у фізіологічному плані і соціальне зречення. Дана патологія з кожним роком молодшає, що приносить в соціальне життя країни деградацію суспільства.

Лікування алкоголізму в СумахЯк починається алкоголізм? Розпивання алкоголю відбувається за статистичними даними з 16 років і починається з вживання слабоалкогольної продукції. Поступово збільшуючи дози, молодь переходить на більш серйозні напої, і збільшують частоту вживання. Основна проблема такого розвитку ситуації — відсутність уваги дорослих. По суті, не реагування на це з боку батьків, викликає облудне почуття схвалення і підштовхує молодь на продовження пристрасті. На грунті алкоголю, відбуваються найрізноманітніші злочини і правопорушення.

Лікування алкоголізму в Сумах, також як і наркоманії, є основною проблемою, яка сильно турбує міську владу. Тому був, знайде відмінний вихід — при їх сприянні, був створений Наркологічний реабілітаційний центр Суми. Взявши на себе основну проблему лікування алкоголізму в Сумах, центр зміг істотно зняти і призупинити сильне розвиток цієї вади.

Наркологічний реабілітаційний центр Суми

Створений наркологічний центр «Снайпер» в Сумах, зміг частково зупинити розвиток цієї вади в місті, що багато керівників області помітили дане поліпшення соціального розвитку людей. Застосовуючи в лікуванні алкоголізму в Сумах і наркоманії, новітні технології та системи психологічної терапії, пацієнти можуть побачити і відчути позитивні моменти одужання.

Наші методи мають послідовність в етапах терапії, що створює здорову грунт для якнайшвидшого одужання. Наш Центр наркологічної реабілітації «Снайпер», не відмовляє будь-яким потерпілим допомоги від даних вад і дасть гарантію їх якнайшвидшого повернення до складу сім'ї. Терапія залежності і лікування алкоголізму в Сумах використовує такі методи:

 1. Детоксикація організму потерпілого від шкідливих токсинів і речовин.
 2. Купірування абстинентного синдрому при алкоголізмі та наркоманії.
 3. Залежно від стану пацієнта відбувається призначення індивідуального лікування даних вад.
 4. Карантин — комплекс заходів лікування.
 5. Стаціонарна терапія після зняття абстиненції.
 6. Відновлення соціального статусу після проведення лікування.
 7. Довічна допомогу підопічним після одужання по гарячій цілодобового зв'язку.

Всі труднощі, які доведеться перенести підопічному, це залишить в ньому пам'ять на довгі роки життя, але позитивний результат вартий цього. Перебуваючи під цілодобовим наглядом, пацієнт не відчуває самотність і намагається швидше одужати.

Центр реабілітації залежних людей «Снайпер» — відмінний вихід з безнадійного і тупикового стану. Ми допоможемо Вам повернути родича в рідне середовище і відновити пошарпане різними вадами здоров'я.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.