Відгуки

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...
  1. Привіт, мене звуть Олена, мені 26 років, я з Дніпра. Більше року тому на реабілітацію мене привезли батьки, абсолютно іншу, не таку якій вони мене знали. А все починалося дуже банально, з самої, здавалося б нешкідливою травички. (Читати далі…)

  1. Я довгий час пила різні алкогольні напої, веселилася в різних клубах і я думала що у мене все дуже добре в житті. Але минуло кілька років, коли мене почали на вулиці називати потвора бухав, я пила практично кожен день. (Читати далі…)

  1. Вітаю! Мені 19 років, і у мене нове життя. Я вживала наркотики близько 2-х років з моїм хлопцем, батьки знали це і вчасно мене відправили на реабілітацію в Дніпропетровськ. Я їм дуже вдячна за це. (Читати далі…)

  1. Мій син пройшов реабілітацію в наркологічному центрі «Снайпер», і ми з чоловіком дуже вдячні цим фахівцям. До цього у нас були одні муки з ним, він вживав наркотики 6 років. (Читати далі…)

  1. Привіт всім мене звати Роман !!! Я наркоман з великим терміном вживання, опіуму. Хочу поділиться з Вами, що наркотик заважав мені відбутися в сімейному житті, як хороший чоловік і батько свою дитину. Так само страждали, від моєї смертельної звички, мої рідні і близькі, наркотик зруйнував всі сфери мого життя. (Читати далі…)

  1. Привіт всім, мене звати Аня. У минулому я вживала наркотики 12 років. У 15 років я народила сина. Моя дитина потребував турботи і любові, але мені було не до етого. Протягом багатьох років я шукала вихід з цієї ями, але ні що і ніхто не міг допомогти мені. (Читати далі…)

  1. Я з чоловіком втратили спокій і сон коли дізналися що наш єдиний син наркоман! Вирішили не допустити щоб він загинув і звернулися в реабцентрі снайпер. Син пройшов курс реабілітації, і почав міняти своє життя. Займається спортом, одружився! (Читати далі…)

Ваша думка дуже важлива для нас.