Відгуки

Я з чоловіком втратили спокій і сон коли дізналися що наш єдиний син наркоман! Вирішили не допустити щоб він загинув і звернулися в реабцентрі снайпер. Син пройшов курс реабілітації, і почав міняти своє життя. Займається спортом, одружився! Ми з чоловіком дуже щасливі що наш син відмовився від наркотиків Спасибі Вам велике, що допомагаєте хлопцям які потрапили в цю проблему!

Ірина
м.Київ, 59 років

Мій син пройшов реабілітацію в наркологічному центрі «Снайпер», і ми з чоловіком дуже вдячні цим фахівцям. До цього у нас були одні муки з ним, він вживав наркотики 6 років. Після успішної реабілітації, він допомагає і іншим хлопцям знайти нове життя без наркотиків.

Галина Вікторівна
м.Краматорськ, 64 роки

Я довгий час пила різні алкогольні напої, веселилася в різних клубах і я думала що у мене все дуже добре в житті. Але минуло кілька років, коли мене почали на вулиці називати потвора бухав, я пила практично кожен день. Дякую моїм батькам які все це терпіли. Зараз я вже як 2 роки не п'ю!

Наталія
м.Слов'янськ, 45 років.

Привіт всім мене звати Роман !!! Я наркоман з великим терміном вживання, опіуму. Хочу поділиться з Вами, що наркотик заважав мені відбутися в сімейному житті, як хороший чоловік і батько свою дитину. Так само страждали, від моєї смертельної звички, мої рідні і близькі, наркотик зруйнував всі сфери мого життя ...

Роман
м.Дніпро, 43 роки

Вітаємо! Мені 19 років, і у мене нове життя. Я вживала наркотики близько 2-х років з моїм хлопцем, батьки знали це і вчасно мене відправили на реабілітацію в Дніпро. Я їм дуже вдячна за це. Мені довелося переїхати зі свого міста, щоб не повернутися до колишнього життя.

Вікторія
м.Кривий Ріг, 19 років

Привіт всім, мене звати Аня. У минулому я вживала наркотики 12 років. У 15 років я народила сина. Моя дитина потребував турботи і любові, але мені було не до етого. Протягом багатьох років я шукала вихід з цієї ями, але ні що і ніхто не міг допомогти мені. Час минав, а я повільно себе вбивала.

анна
Ганна
м.Дніпро, 38 років
doctor-006