Лікування наркоманії — Наркологічний центр в Ужгороді

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія: причини захворювання, стадії, правильний спосіб лікування. Мало не кожна третя людина, що проживає на території країн СНД, хоч раз в житті пробував вживати наркотичні засоби. Незважаючи на всі профілактичні роботи з молоддю і розмови про наркоманію і шкоду даного захворювання, темп зростання захворювання з роками лише збільшується. Кількість летальних випадків від вживання наркотиків — перевищує всі існуючі захворювання.

Кожна людина розуміє, що наркоманія — це бич сучасного суспільства. За багато років були знищені мільйони життів у всьому світі. Шлях, який вибирає наркоман — це дорога, яка веде до смерті, в'язниці і повного життєвого розпачу. У цій статті ми поговоримо про те, що робити в разі, якщо Ваш близький і рідний чоловік став підвладний певному наркотику і, на щастя, Ви це помітили. А також детально розберемо проблему наркоманії і правильний спосіб лікування наркотичної залежності.

Причини захворювання

В основному наркоманами стають через несприятливі соціальних умов, в яких існує людина. Також причиною наркоманії може стати неуважність батьків і «прогалини» у вихованні людини. На жаль, кожна людина, як і випадок захворювання — індивідуальний. Зараз ми розберемо основні причини появи наркотичної залежності.

 1. лікування наркоманіїПсихологічні проблеми, різні життєві обставини, нерозуміння в сім'ї, відірваність від суспільства.
 2. Також дуже поширеною причиною першого вживання наркотичної речовини є — цікавість. Цікавість виникає у досить-таки молодих людей, які з дитинства вважають, що повинні спробувати абсолютно все в своєму житті, в тому числі і різні наркотики. Дізнатися, як вони діють і який психологічний ефект від них можна отримати.
 3. Велика частина опитаних наркоманів зі стажем твердить, що вжили в перший раз через причини пошуку нових відчуттів.
 4. Молоді люди, які ведуть здоровий спосіб життя, нерідко починають вживати наркотики, наслідуючи приклад своїх друзів або виходячи з розповідей на тему: які відчуття можна отримати від певного наркотичної речовини.
 5. Також дуже поширена проблема і причина наркоманії криється в бажанні самоствердитися в суспільстві, почати здаватися дорослішою в очах своїх друзів і оточення. Дані мотиви можуть спричинити за собою незворотні наслідки у вигляді першого вживання наркотичної речовини і подальшої залежності.
 6. Ні для кого не секрет, що наркотичні речовини дуже доступні. При наявності «зв'язків» або знайомих людей, які хоч раз вживали наркотики, можна купити практично будь-яка речовина для подальшого вживання.

Перераховані причини наркоманії є найпопулярнішими. Часто саме через певну причиною або декількох причин в сукупності, людина губиться, починає вживати наркотики і стає ізгоєм суспільства.

Стадії захворювання

 1. На 1 захворювання наркоманією виникає психічна залежність і розлад.
 2. Через кілька місяців після вживання наркотику, залежність 2 стадії дає про себе знати у вигляді фізичної необхідності знову вжити наркотик.
 3. У разі, якщо людина «зривається» і вживає протягом 5-6 місяців — це зветься 3 стадією наркоманії. Такі люди вже визнаються соціально-небезпечними. Вони не контролюють свої дії і не дають звіту «нормальності», але готові зробити все, щоб добути заповітний наркотик.

Молода людина, що вживає наркотичні засоби здатний дістатися до 3 стадії наркоманії за дуже короткий час. Причина цього — недолугого, слабохарактерність.

Лікування наркоманії в Ужгороді — РЦ «Снайпер»

Люди, які помічають за своїми рідними і близькими людьми наркотичну залежність або ознаки вживання наркотиків, губляться, і не знають, що робити. Якщо Ви помітили за своїм близьким людиною наркотичну залежність або ознаки вживання наркотичних речовин, то не варто губитися. Перше, що необхідно зробити — це звернутися в наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер».

Лікуванні наркоманії в Ужгороді проводиться досвідченими лікарями, які мають великий стаж роботи з наркотично залежними людьми. Завдяки спеціальній програмі лікування, наркологічний центр в Ужгороді здатний в найкоротший час позбавити від залежності абсолютно будь-якої людини, що має за своїми плечима року вживання наркотичних речовин. Фахівці РЦ «Снайпер» допоможуть впоратися абсолютно будь-якій людині з наркологічної проблемою. Кожен пацієнт суб'єктивний, тому професіонали клініки створюють програму лікування для кожної людини — індивідуально.

Чому варто звертатися до РЦ «Снайпер»

 • Завдяки спеціальним курсом лікування, розробленим РЦ, пацієнт не тільки відмовляється від шкідливих звичок і бажання знову вжити наркотичну речовину, а й вчиться жити заново, з чистого аркуша, отримуючи мотивацію на повне припинення будь-якого зв'язку з наркотиками.
 • Реабілітаційний центр «Снайпер» має безліч різних відгуків від своїх клієнтів, які абсолютно щиро і з великою вдячністю ставляться до команди лікарів, що працює з ними. Адже саме наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» відкрив їм двері в нове життя і довів те, як добре без наркотичних речовин і постійного вживання наркотиків.

Висновок

Якщо Ви знаєте певну людину, яка страждає від наркотичної залежності, не варто впадати у відчай. Перше, що необхідно зробити в такій ситуації — це тут же звернутися в наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», але ні в якому разі не проводити лікування самостійно і намагатися якось вплинути на людину своїми «оригінальними» способами.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.