Центр лікування наркоманії в Вінниці — Позбудься залежності!

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Методи фахівців в нашому реабілітаційному центрі дивують не тільки пацієнтів, але й родичів? Чому вони виявляються успішними і приносять позитивний результат? Чи можна розраховувати на повне позбавлення від наркотичної або алкогольної залежності?

Сучасне суспільство людей з кожним днем ​​стає більш небезпечним і некерованим. Результатом цього є дедалі частіші випадки зловживання наркотиками і алкоголем не тільки серед дорослих, але і що найстрашніше, серед підлітків і навіть дітей більш молодшого віку. Зупинити пандемію наркоманії та алкоголізму здається неможливо, але провести якісне і успішне лікування наркоманії в Вінниці окремого залежної людини — це не тільки необхідно, але і важливо зробити якомога швидше.

Лікування наркоманії в ВінниціАле навіть якщо така мета є і рішення про лікування практично вже прийнято, де зробити це краще за все? Яка клініка або реабілітаційний центр у Вінниці користуються репутацією професійних лікарів і фахівців?

Лікування наркоманії в Вінниці у боротьбі із залежністю, ми не теоретики, а практики!

Реабілітаційний центр у Вінниці, який називається «Снайпер» — це величезний штат фахівців вищого рівня, за плечима яких багаторічний досвід надання допомоги страждаючим алкогольною чи наркотичною залежністю. Хто саме входить в штат співробітників центру і яку впевненість в успішному лікуванні це вселяє в серця родичів залежного? Серед співробітників нашого центру працюють:

  • Професійні наркологи;
  • Досвідчені психологи і психіатри;
  • Навчені аддіктологія.

Разом з ними тісно співпрацюють і допомагають у лікуванні медсестри, санітари і інший обслуговуючий персонал.

Рівень надання медичної та психологічної допомоги в реабілітаційному центрі «Снайпер» — це сучасні методики, устаткування і препарати. Для лікування кожного окремого пацієнта центру застосовується індивідуальний підхід і методи.

Залежно від складності випадку, лікування одного пацієнта може тривати набагато довше, ніж тривалість допомоги іншому. Наші фахівці не переслідують досягнення тимчасових рамок, а виконують свою роботу виключно на результат. І як показують численні відгуки тих, хто вже проходив курс лікування в реабілітаційному центрі «Снайпер», такі зусилля в 90% випадків призводять до успішних результатів.

Лікування алкоголізму в Вінниці — звільняємо з рабства!

Алкоголізм — це явище не нове. У нашій країні вживати алкоголь деякі починають ще в підлітковому віці і дехто не зупиняється навіть через десятиліття. Залежність деяких від алкоголю стає настільки сильною, що вони не можуть порвати із згубною звичкою самостійно. Сумнівні методики, такі як змови, гіпнози і кодування, також виявляються безуспішними, тому що спрямовані на боротьбу з наслідками, а не з причиною проблеми.

Лікування наркоманії в ВінниціПідхід до лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі «Снайпер» в корені відрізняється від популярних, але не ефективних методик. Фахівці нашого центру направляють всю свою увагу на причину залежності і намагаються побачити корінь проблеми.

Яким чином людині, яка страждає від алкогольної залежності, надається допомога в реабілітаційному центрі «Снайпер»?

  • Причини. Перш ніж щось рекомендувати новому пацієнтові нашого центру, з ним докладно поговорять кілька фахівців по черзі. Кожен з них буде намагатися побачити і зрозуміти, чому пацієнт почав пити взагалі і згодом пристрастився до алкоголю. Після такого спілкування з людиною, на спільному консиліумі наші лікарі обговорять, що буде найбільш ефективним в даному випадку і в якій послідовності краще надавати допомогу залежному.
  • Методики. Курс лікування в нашому реабілітаційному центрі включає в себе величезну різноманітність практичної допомоги. Якщо психологи і психіатри будуть намагатися допомогти пацієнтові побачити корінь його проблеми, робити разом з ним висновки і ставити нові життєві цілі, то наркологи і аддіктологія, можливо, пропишуть радикальніші засоби, такі як крапельниці або сильнодіючі препарати. Наші лікарі ніколи не діють за принципом «що допомогло одному, допоможе і іншому». Кожен препарат або процедура призначаються не в рамках шаблонного курсу, а індивідуально.
  • Ставлення. Зовсім від алкоголю люди зазвичай займають нижчі щаблі в людському суспільстві. Поступово вони звикають до презирливому і принизливого ставлення і поглядам на свою адресу. Це стає їх нормою життя. У центрі «Снайпер», повагу і шанобливе ставлення до кожного пацієнта з боку персоналу — це вимога. Багато пацієнтів спочатку ніяк не можуть звикнути, що їх називають по імені та по батькові, звертаються на «Ви» і говорять виключно в спокійному і м'якому тоні. Але саме це є вирішальним фактором в тому, що людина починає відчувати, що він все ще шановний член суспільства і це вселяє сили і впевненість у боротьбі із залежністю.

Ми не хвалимося своїми досягненнями і результатами, для нас важливо те, що говорять про реабілітаційний центр самі пацієнти та їхні родичі. А таких позитивних відгуків можна прочитати на нашому сайті і інших сервісах в мережі, безліч.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.