Лікування наркоманії в Рівному

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА
ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63

Чому залежні від алкоголю чи наркотиків люди не поспішають звертатися по допомогу? Чи буде успішним лікування наркоманії, якщо за них це зроблять друзі або родичі? Пройшовши курс лікування в нашому центрі пацієнт буде повністю вільний від залежності або від нього буде потрібно щось ще?

Будь-яка залежність від наркотиків чи алкоголю — це трагедія як для самої людини, так і для його близьких. Поведінка і життя залежної людини насторожують і навіть становлять небезпеку для членів його сім'ї. Тому лікування наркоманії в Рівному — це послуга, яку поспішають скористатися, в першу чергу, саме рідні наркозалежного.

Лікування наркоманії в РівномуЧому допомогу, яку надає наш наркологічний реабілітаційний центр — це ефективна і довготривала послуга? Наскільки вигідно звертатися до нас? Яких результатів варто, а будь не варто очікувати?

Реабілітаційний центр «Снайпер» — перемагаємо хворобу разом!

Коли алко- або наркозалежна людина потребує допомоги професійних лікарів, він може сам цього навіть не усвідомлювати. Але якщо все-таки він сам просить про підтримку з боку, то надходить всупереч власним проханням, знову і знову зриваючись і вживаючи алкоголь або наркотики.

Тому найчастіше в наш реабілітаційний центр в Рівному звертаються друзі, родичі і навіть небайдужі сусіди, які щиро хочуть допомогти і впевнені, що знайдуть тут вихід із ситуації.

Які переваги супроводжують співпрацю з нами? Їх є безліч, але найбільш яскраві це:

  • Якісна методика. Лікування алкоголізму в Рівному — це складний процес, в якому необхідно не тільки дати людині рекомендації або виписати препарати. Фахівці розуміють, що проблема алкоголізму і наркоманії не лежить на поверхні, а в першу чергу пов'язана з психікою залежного. Процес реабілітації включає в себе надання професійної психологічної допомоги, після якої можна вже використовувати потужні ліки або ефективні процедури. У нашому центрі спільно співпрацюють досвідчені і навчені психологи, психіатри, мануальні терапевти, наркологи і аддіктологія. На певному етапі, кожен з них вносить свій внесок в процес одужання, завдяки чому алкоголіку або наркоману виявляється поступова, але ефективна підтримка професіоналів. Сотні пацієнтів, які проходили у нас курс реабілітації, повністю звільнилися від різних залежностей, ніколи більше не поверталися до колишніх звичок і ведуть сьогодні повноцінну, щасливе життя.
  • Особиста участь. Проводячи лікування алкоголізму в Рівному, наші фахівці намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. На їхню думку, дружба і добрі стосунки з залежним людиною на 90% визначають успіх його лікування і активна співпраця з лікарем. Багато пацієнтів, які проходили лікування в центрі «Снайпер» відзначили в своїх відгуках, що щирий інтерес, увагу і участь лікарів в їх житті, зіграли одну з головних ролей в боротьбі із залежністю. Тому перебуваючи в стінах реабілітаційного центру «Снайпер», людина не буде відчувати порожнечу, самотність і відрізаність, а просто замінить погане спілкування і компанію на позитивних і розуміють друзів.
  • Вартість. Це питання є чи не головним, коли приймається рішення про надання медичних послуг. Ми не хочемо сказати, що вартість лікування є символічною і мізерною. Під час будь-якого курсу використовується дороге устаткування і препарати. Час і сили фахівців високого класу, також вимагають гідної оплати. А рівню і умов проживання та обслуговування в центрі «Снайпер», може позаздрити будь-яка солідна готель. Все це і визначає кінцеву вартість курсу, але для багатьох пацієнтів це виявилася цілком прийнятна сума. У співвідношенні «ціна-якість» наші послуги мають розумну, зрозумілу і доступну вартість.

Лікування алкоголізму в Рівному — кілька порад від фахівців

Пройти стандартний курс в нашому реабілітаційному закладі — це не гарантія того, що проблема зловживання наркотиками або алкоголем не повернеться знову. Все залежить від самої людини і після проходження курсу йому необхідно чітко і рішуче дотримуватися всіх рекомендацій лікарів. Серед загальних порад, які фахівці «Снайпера» дають пацієнтам, як напуття, найважливішими є:

  1. Повністю змінити коло свого спілкування
  2. Уникати стресових ситуацій, а навіть якщо вона і сталася, чи не заспокоювати себе за допомогою наркотиків або алкоголю
  3. При появі сильного бажання випити або вжити наркотик, відразу ж поділитися почуттями з тим, кому довіряєш і хто готовий тобі допомагати, або дзвонити своєму лікареві
  4. Навчитися отримувати задоволення від звичайних справ або творінь, які тебе оточують постійно

Повертатися до повноцінного життя, в якій немає місця алкоголю і наркотиків досить складно. На цьому шляху можуть бути зриви і рецидиви, від яких не застраховані навіть ті, хто порвав з цими звичками кілька років тому. Вирішальним фактором у боротьбі залишається рішучий настрій і бажання не здаватися. Ті, хто сьогодні є вже колишнім наркоманом чи алкоголіком, можуть підтвердити, що порвати з цими небезпечними звичками цілком реально і можливо.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА
ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63