Лікування наркоманії в Рівному

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Чому залежні від алкоголю чи наркотиків люди не поспішають звертатися по допомогу? Чи буде успішним лікування наркоманії, якщо за них це зроблять друзі або родичі? Пройшовши курс лікування в нашому центрі пацієнт буде повністю вільний від залежності або від нього буде потрібно щось ще?

Будь-яка залежність від наркотиків чи алкоголю — це трагедія як для самої людини, так і для його близьких. Поведінка і життя залежної людини насторожують і навіть становлять небезпеку для членів його сім'ї. Тому лікування наркоманії в Рівному — це послуга, яку поспішають скористатися, в першу чергу, саме рідні наркозалежного.

Лікування наркоманії в РівномуЧому допомогу, яку надає наш наркологічний реабілітаційний центр — це ефективна і довготривала послуга? Наскільки вигідно звертатися до нас? Яких результатів варто, а будь не варто очікувати?

Реабілітаційний центр «Снайпер» — перемагаємо хворобу разом!

Коли алко- або наркозалежна людина потребує допомоги професійних лікарів, він може сам цього навіть не усвідомлювати. Але якщо все-таки він сам просить про підтримку з боку, то надходить всупереч власним проханням, знову і знову зриваючись і вживаючи алкоголь або наркотики.

Тому найчастіше в наш реабілітаційний центр в Рівному звертаються друзі, родичі і навіть небайдужі сусіди, які щиро хочуть допомогти і впевнені, що знайдуть тут вихід із ситуації.

Які переваги супроводжують співпрацю з нами? Їх є безліч, але найбільш яскраві це:

  • Якісна методика. Лікування алкоголізму в Рівному — це складний процес, в якому необхідно не тільки дати людині рекомендації або виписати препарати. Фахівці розуміють, що проблема алкоголізму і наркоманії не лежить на поверхні, а в першу чергу пов'язана з психікою залежного. Процес реабілітації включає в себе надання професійної психологічної допомоги, після якої можна вже використовувати потужні ліки або ефективні процедури. У нашому центрі спільно співпрацюють досвідчені і навчені психологи, психіатри, мануальні терапевти, наркологи і аддіктологія. На певному етапі, кожен з них вносить свій внесок в процес одужання, завдяки чому алкоголіку або наркоману виявляється поступова, але ефективна підтримка професіоналів. Сотні пацієнтів, які проходили у нас курс реабілітації, повністю звільнилися від різних залежностей, ніколи більше не поверталися до колишніх звичок і ведуть сьогодні повноцінну, щасливе життя.
  • Особиста участь. Проводячи лікування алкоголізму в Рівному, наші фахівці намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. На їхню думку, дружба і добрі стосунки з залежним людиною на 90% визначають успіх його лікування і активна співпраця з лікарем. Багато пацієнтів, які проходили лікування в центрі «Снайпер» відзначили в своїх відгуках, що щирий інтерес, увагу і участь лікарів в їх житті, зіграли одну з головних ролей в боротьбі із залежністю. Тому перебуваючи в стінах реабілітаційного центру «Снайпер», людина не буде відчувати порожнечу, самотність і відрізаність, а просто замінить погане спілкування і компанію на позитивних і розуміють друзів.
  • Вартість. Це питання є чи не головним, коли приймається рішення про надання медичних послуг. Ми не хочемо сказати, що вартість лікування є символічною і мізерною. Під час будь-якого курсу використовується дороге устаткування і препарати. Час і сили фахівців високого класу, також вимагають гідної оплати. А рівню і умов проживання та обслуговування в центрі «Снайпер», може позаздрити будь-яка солідна готель. Все це і визначає кінцеву вартість курсу, але для багатьох пацієнтів це виявилася цілком прийнятна сума. У співвідношенні «ціна-якість» наші послуги мають розумну, зрозумілу і доступну вартість.

Лікування алкоголізму в Рівному — кілька порад від фахівців

Пройти стандартний курс в нашому реабілітаційному закладі — це не гарантія того, що проблема зловживання наркотиками або алкоголем не повернеться знову. Все залежить від самої людини і після проходження курсу йому необхідно чітко і рішуче дотримуватися всіх рекомендацій лікарів. Серед загальних порад, які фахівці «Снайпера» дають пацієнтам, як напуття, найважливішими є:

  1. Повністю змінити коло свого спілкування
  2. Уникати стресових ситуацій, а навіть якщо вона і сталася, чи не заспокоювати себе за допомогою наркотиків або алкоголю
  3. При появі сильного бажання випити або вжити наркотик, відразу ж поділитися почуттями з тим, кому довіряєш і хто готовий тобі допомагати, або дзвонити своєму лікареві
  4. Навчитися отримувати задоволення від звичайних справ або творінь, які тебе оточують постійно

Повертатися до повноцінного життя, в якій немає місця алкоголю і наркотиків досить складно. На цьому шляху можуть бути зриви і рецидиви, від яких не застраховані навіть ті, хто порвав з цими звичками кілька років тому. Вирішальним фактором у боротьбі залишається рішучий настрій і бажання не здаватися. Ті, хто сьогодні є вже колишнім наркоманом чи алкоголіком, можуть підтвердити, що порвати з цими небезпечними звичками цілком реально і можливо.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.