Лікування від наркоманії Бердянськ

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Важка економічна ситуація і відсутність розвитку, приводить людину до пошуку вирішення проблем за допомогою наркотиків. Почавши вживати наркотичні засоби, люди змінюють свідомість і виробляють прихильність фізичного і психологічного образу, що в подальшому призводить до смертельного захворювання — наркоманія. Хто проведе лікування наркоманії в Бердянську? Чи можна здійснювати лікування від наркотичної залежності самостійно? На які етапи ділять систему лікування від наркотичної пороку?

Лікування наркоманії Бердянськ — Наркологічний центр «Снайпер»

Лікування наркоманії в БердянськуОманливе розуміння своєї ситуації, штовхає наркомана на впевненість, що він в силах самостійно кинути приймати наркотичні засоби. Усвідомлення проблеми приходить в момент відсутності чергової дози або самостійного рішення зав'язати з порочним захопленням. Не в силах пройти фізичну і психологічну ломку самостійно, наркоман, відчуваючи свою приреченість, ставить хрест на своєму здоров'ї, скочуючись вниз по соціальних сходах розвитку. Для таких людей, які втратили надію на порятунок від наркоманії, в Бердянську створено Наркологічний центр «Снайпер».

Як зрозуміти що рідній людині необхідна допомога?

Наркоманія, як і будь-яку недугу, має свої ознаки, за якими можна визначити розвиток даного захворювання:

 • сильні перепади настрою, без видимих ​​причин;
 • розвиток безсоння;
 • незрозуміла агресія;
 • рідна людина перестає цікавитися близькими людьми і живе один днем;
 • змінює коло спілкування на несприятливий;
 • відчуває ейфорію і галюцинації;
 • неохайний вигляд і запах медикаментів виходять від одягу і шкіри людини;
 • сліди від ін'єкцій в місцях розташування великих кровоносних судин;
 • в залежності від способу прийому наркотиків і їх вмісту, інші ознаки супроводжуються психічними відхиленнями.

Наркозалежний чоловік зі зруйнованою психікою і емоційним станом, не здатний правильно оцінити проблеми свого здоров'я. У цій ситуації йому зможуть допомогти тільки найближчі родичі.

Чи можна провести лікування на дому?

Для вирішення цього питання варто зрозуміти: є наркотична залежність чи ні? У цьому зможуть допомогти фахівці Наркологічного центру «Снайпер». При виявленні розвитку залежності — лікування вдома протипоказано.

Всі спроби вилікувати наркоманію в домашніх умовах приречені на провал і принесуть носію захворювання психічні розлади без можливості відновлення, фізичні страждання, смертельний результат. Виною всьому стане абстинентний сидром, який має симптоматику:

 • відмова роботи внутрішніх органів;
 • психічний розлад;
 • депресію;
 • суїцидні нахили;
 • болюче стан шкірного покриву і суглобів;
 • відсутність контролю над своїми вчинками і діями.

Лікування наркоманії Бердянськ, в домашніх умовах можливо тільки в початковій стадії розвитку наркоманії під пильним контролем наркологів та психологів НЦ «Снайпер».

Наркологічний центр «Снайпер» — крок до нового життя

Правильне і професійне лікування наркоманії Бердянськ проведе Наркологічний центр «Снайпер». При цьому терапія включає в себе три етапи:

 1. Детоксикація організму від шкідливих наркотичних засобів.
 2. Психологічна підтримка і відновлення психоемоційного стану.
 3. Підготовка та адаптація до самостійного життя підопічного.

Кожен етап має свої приписи і програми, які є покроковими методами лікування. Залежно від стану підопічного і проведення діагностичних заходів, пацієнт отримує індивідуальне призначення, що істотно скорочує час реабілітації.

Детоксикація

Зняття абстиненціїДетоксикація — важливий момент лікування, сприяє виведенню з організму шкідливих наркотичних токсинів, відновлює лімфатичну систему, дає можливість саме регенеруватися внутрішнім органам людини. Додаткові системи надання допомоги знімають збудженість з нервової системи, що призводить до повної відсутності бажання вживати наркотики.

Психологічна підтримка і відновлення психоемоційного стану

Для постояльців проводяться курси психологічного впливу, виробляється стійкість до бажання приймати наркотичні засоби. Для цього основними програмами є — система «12 кроків», психокорекція, гіпноз, створення чіткої мотивації на здорове життя.

Адаптація

Лікування наркоманії Бердянськ в НЦ «Снайпер», не обходиться без програми адаптації до сучасного життя проживання. Проводяться курси психологічної підтримки, семінари, тренінги. Все проходить під новаторськими методами відновлення і контролем фахівців НЦ «Снайпер».

Лікування наркоманії в Бердянську, відбувається без медикаментозного лікування, що дає можливість зняти ризики ускладнень і вберегти від додаткового навантаження препаратами медичного використання.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.