Детоксикація організму і лікування наркоманії

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Вживають наркотичні засоби наркомани, засмічують організм токсинами і шкідливими речовинами. Всі вони, накопичуючись, приводять до сильних пошкоджень організму і внутрішніх органів. Навіть зважившись на лікування від наркоманії, для більш повного і правильного оздоровлення необхідно звільнити організм від шкідливого впливу шкідливих речовин і токсинів, але це не легке заняття і вимагає правильного підходу.

Що таке детоксикація організму від наркотичних речовин

Що це означає детоксикація і звільнення організму від токсинів? Щоб провести повне відновлення організму від впливу наркотиків, потрібно зруйнувати накопичувачі наркотичних препаратів в організмі. Адже за час вживання в ньому накопичилася достатня кількість синтетичних і наркотичних складових. Що ж зробити і як прибрати такі залишки наркотичних засобів з хворого організму без заподіяння істотної шкоди?

Нашим наркологічним реабілітаційним центром «Снайпер», створені цілі методики виведення з організму наркотиків. Кожен метод індивідуальний і залежить від того, що за препарат приймав підопічний і яка кількість, як довго він залежав від цієї згубної пристрасті. Але для розуміння даної проблеми, необхідно знати, що організм і сам здатний виробляти чистку, але наше завдання допомогти йому і прискорити процес, адже сам він буде це робити довго.

Для прикладу, ті, хто спробував перший раз наркотик, стикається з такими ознаками детоксикації:

  • сильне потовиділення;
  • збільшене кровоносне тиск;
  • сильне серцебиття;
  • виведення з організму шкідливих речовин з каловими масами, пронос;
  • рясне виділення слинних залоз рідини;
  • блювотні позиви, блювота.

Це правильна реакція організму на вплив токсинів і шкідливих речовин, так як організм включив біологічну свій захист. Тому всі ці фактори і ознаки є основними показниками роботи організму по самоочищення. Правда організм не вічний, і надаючи дані послуги очищення, сильно зношується і слабшає, а при постійному припливі наркотиків може повністю відключити дану захист. На даному етапі наш реабілітаційний центр «Снайпер» допомагає повністю відновитися, що позначається на здатності організму далі чинити опір і займатися самолікуванням.

Наркотичні засоби мають серйозної здатністю зводити нанівець відновлювальні функції внутрішніх органів, що означає повний колапс в роботі захисної реакції організму. До речі не тільки наркотики на це здатні, а й інші шкідливі речовини, сильні медичні препарати, але на відміну від наркотичного зілля, вони не потрапляють таким обсягом в кров. Тим більше штучно і власноруч, приводячи в дію механізм повного знищення організму, сама людина не замислюється про наслідки, але цьому є пояснення — залежність.

Детоксикація в домашніх умовах

У домашніх умовах будь-які методи детоксикації неможливі, так як немає відповідних для цього умов. По-перше, наркотична залежність, буде вимагати постійного вживання наркотиків.

По-друге, при чищенні організму використовуються спеціальні програми фізичного та психоемоційного впливу, що створює правильні умови для лікування і настрою хворого.

По-третє, при очищенні організму застосовують серію сорбентів і протекторів, що дає можливість прискорити процес метаболізму і виведення хімікатів з організму.

По-четверте, до даного виду терапії рекомендовано додавати спеціальні фізіопроцедури, які точково впливають на внутрішні органи і змушують їх активуватися для самолікування. Це все підтверджує і пояснює, що детоксикація і лікування наркоманії в домашніх умовах від шкідливого впливу наркотичних речовин не можливо.

Детоксикація і лікування наркоманії в Харкові

Правильне лікування наркоманії і детоксикація, дає позитивний результат для зняття залежності від наркотичних препаратів в нашому центрі «Снайпер» в Харкові. За допомогою наших методів, залежні наркомани, повністю позбавляються від шкідливої ​​звички і швидко йдуть на поправку. Як говорилося вище, застосовуються методи мають індивідуальні завдання і служать для конкретних цілей лікування в залежності від стану підопічного.

Детоксикація і лікування наркоманіїОсновна мета даних методів, повернення здатності організму відновлюватися своїми силами, запускаючи посилений метаболізм. Вся програма проходить крок за кроком, тому необхідно повністю її дотримуватися, так як прискорення процесу може спровокувати зворотний ефект і повного збою в роботі організму. Що робити в ситуації лікування від наркоманії не бажано.

Початок лікування проходить з купірування абстинентного синдрому, що відбувається в карантинному секторі, де для очищення організму використовують методи застосування народних способів детоксикації організму. В основному правильно зроблені питні настойки, навари з плодів шипшини, глоду і східних зборів трав, виводять рясне і агресивне кількість шкідливих речовин.

Все це знімає гострі напади інтоксикації. Використання психологічних методів впливу на залежного пацієнта, дає здатність підопічному почати боротьбу з пороком, а це дає можливість повірити в свої сили, повернути віру в зцілення.

Поборів абстиненцію, підопічний перекладається на стаціонарне лікування. В стаціонарі, процес детоксикації застосовується більш широко, що дає можливість прискорити процес виведення шкідливих токсинів з організму пацієнта. Для цього на території нашого центру реабілітації створений спортивний комплекс, де за допомогою допустимих навантажень на організм виводяться шкідливі речовини, токсини, посилюється метаболізм організму.

Так само істотну користь приносять масажні процедури, аромотерапія, басейн, ранкові фізичні вправи. Всі ці заходи відбуваються в комплексі з застосуванням народних способів відновлення органів, вживанням сорбентів і протекторів, проводяться фізіопроцедури. Все направлено на швидке відновлення організму.

Особливу роль відіграє психотренінг. У лікуванні застосовується методика «12 кроків», яка зарекомендувала себе з найкращого боку і застосовується в західних країнах. Вона грунтується на повному нерозумінні застосування наркотичних речовин, що пройшовши повний курс, колишній вже пацієнт, дивиться на своє минуле життя іншими очима.

У нашій практиці добре допомагає допомогу колишнім підопічним в соціальній сфері життя. Всі наші пацієнти пройшли курси відновлення і лікування від наркоманії можуть скористатися нашими послугами протягом всього свого життя. Ми не залишаємо їх після лікування і в разі повторного зриву, який може статися з вини його оточення, готові повністю взяти його під опіку і надати безкоштовне повторне відновлення і в подальшому роботу в нашому центрі в якості волонтера. Адже життя людини це найцінніше, що дала нам природа, а допомога ближньому основна мета нашого наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер».

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.