Лікування алкоголізму в Хмельницькому

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

З чого починають лікування алкоголізму в Хмельницькому? Які кроки лікування від алкоголізму, проводять в реабілітаційному центрі «Снайпер» в місті Хмельницький? Захворювання на алкоголізм настає поступово, при цьому повністю руйнується психіка людини. Як і будь-яке захворювання, дана патологія має свої стадії, де кожна з них несе свої яскраво виражені симптоми. Алкоголіку, врешті-решт, стає неважливо, де і з ким пити і що, в яких кількостях. З першої і до останньої стадії, захворювання приносить серйозні проблеми здоров'ю і вимагає лікування алкогольної залежності.

З чого необхідно починати лікування алкоголізму?

Хворий алкоголізмом людина не сприймає своє захоплення як проблему. Постійно перебуваючи під впливом алкогольної продукції, людина знищує свою нервову й імунну систему, порушує роботу внутрішніх органів. Все це в кінцевому підсумку призводить до повної соціальної деградації та розвитку хронічних захворювань. З чого ж потрібно почати лікування алкогольної залежності?

Лікування алкоголізму в ХмельницькомуВ першу чергу, слід провести просту сімейну бесіду і постаратися пояснити родичу про проблему зловживання алкоголю. У багатьох випадках, такий підхід не принесе позитивний результат, але дасть розуміння ступеня залежності. Якщо рідна людина сприйняв отриману інформацію правильно, слід негайно звернутися в реабілітаційний центр «Снайпер» в місті Хмельницький. Це істотно заощадить час і нерви на переконання алкоголезалежності людини пройти лікування від пороку.

Як показує практика, 1 з 100 чоловік з алкогольним захворюванням приймає рішення почати негайно терапію. В інших випадках, що надається послуга «інтервенція» від фахівців центру реабілітації «Снайпер», принесе бажані плоди. При цьому використовується системна програма переконання, зароджується мотивацію на здорове життя.

Важливо! Після проведення «інтервенції», хворий відправляється на реабілітацію в стаціонар РЦ «Снайпер». Родичам хворого людини необхідно зібрати необхідні речі для проживання і лікування. Повний перелік необхідного можна отримати на первинній консультації в РЦ «Снайпер» у фахівця нарколога і психолога.

Як проходить лікування від алкоголізму в Хмельницькому

Як писалося вище, лікування алкогольної залежності проходить за індивідуальними методиками з правильно розписаними кроками. Всі вони мають чітку послідовність, що приносить позитивний результат, під час рятування втратили надію на одужання людей. Як це виглядає?

Крок №1 (первинна діагностика)

Лікування від алкоголізму ХмельницькийДіагностичні заходи щодо виявлення алкоголізму грунтуються на клінічних та лабораторних аналізах, симптомах. При цьому лабораторні показники не замінюють, а доповнюють картину розвитку і визначення захворювання. Що це за симптоми:

 1. Наявність нестримного бажання вжити алкоголь з втратою контролю над випитим кількістю.
 2. Повна або часткова відсутність блювотного рефлексу, як захисної реакції організму на отруєння.
 3. Після застілля присутня повна або часткова амнезія (втрата пам'яті).
 4. Прояв астенічного синдрому, що включає в себе слабкість, втрату уваги, головні болі, швидка стомлюваність при незначних навантаженнях. Додатково від тяжкості перебігу захворювання, спостерігаються: діарея; виникають судоми, можливий розвиток хронічних захворювань, психічних відхилень.
 5. Втрата інтересу до життя і своїм зовнішнім виглядом.
 6. Наявність абстиненції, яка штовхає людину на вживання алкогольної продукції.

Шостий пункт найбільш важливий в житті залежної людини, тому наступним кроком до одужання стає зняття фізіологічної абстиненції.

Крок №2 (купірування абстинентного синдрому)

Для зняття алкогольної абстиненції фізіологічного виду, потрібне проведення повної детоксикації організму. При цьому відбувається медикаментозна підтримка організму з використанням психологічних програм відновлення.

Добре використовуються крапельниці, з правильно підібраними розчинами прискорюють процес розпаду алкоголю і виведення токсинів. За допомогою народної і Китайської медицини поліпшується імунна система, зміцнюються внутрішні органи людини.

Завдяки індивідуальному підходу до лікування алкоголізму, реабілітаційний центр «Снайпер», надаючи допомогу, завдає найменшої шкоди здоров'ю людини. Цілодобовий контроль над постояльцем, додатково запобігає побічна дія від відмови прийому спиртного. Комплекс послуг при детоксикації великий і призначається відповідно до отриманих діагностичним даними.

Тільки купірувати фізіологічну тягу вживання, відбувається перехід на лікування психологічної.

Крок №3 (зняття психологічної залежності)

лікування від залежностіДетоксикація і зняття фізичного потягу до алкоголю не повне лікування, хоча багато центрів реабілітації, підносять це як повне звільнення від пороку. Психологічна тяга до алкоголю через деякий час повертає людину до небезпечного пристрасті.

Реабілітаційний центр «Снайпер», серйозно підходить до цієї проблеми і проводить спеціалізовані програми оздоровлення психологічного та емоційного здоров'я. Що це за методи?

 1. Вивчення програми «12 кроків», що дає впевненість у своїх силах і зароджує міцну мотивацію на повну відмову від вживання спиртного.
 2. Проводяться психологічні тренінги щодо викорінення бажання випивати.
 3. Системна Китайська медицина (голковколювання, точковий вплив на нервові закінчення, масажні процедури), сприяють психологічному та емоційному розслабленню.
 4. Псіхокодірованіе за найсучаснішими методиками оздоровлення.
 5. Вплив на підсвідомість і розвиток духовності.

Це частина заходів, які заспокоюють Центральну нервову систему людини і зміцнюють впевненість в своїх силах на повну відмову від алкогольної продукції. Більш детально про методи лікування алкоголізму, можна дізнатися, пройшовши первинну консультацію по телефону або при особистій співбесіді з фахівцем реабілітаційного центру «Снайпер».

Крок №4 (профілактичні заходи)

Для поліпшення якості лікування, РЦ «Снайпер» використовує анонімні програми оздоровлення від алкоголізму. Це істотно знімає психічне напруження з кожного підопічного і дає можливість безболісного повернення в соціальне середовище проживання.

Після виписки, в залежності від стану психіки і фізичного здоров'я, підопічний отримує карту профілактичних заходів. В якій прописані програми відвідувань тренінгів та курсів психологічного відновлення. Завдяки цьому, наші підопічні з високою відсотковою ймовірністю не стануть на небезпечний шлях алкоголізму.

Для колишніх підопічних, створені чергові номери телефонів, що дає можливість отримувати психологічну допомогу в цілодобовому режимі.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.