Лікування наркоманії в Запоріжжі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія вже давно є справжнім «бичем» суспільства, тому лікування наркоманії в Запоріжжі актуально завжди. Поодинці з таким захворюванням впоратися практично неможливо, та й родичі хворого часом не знають, що робити. У лікуванні пацієнта важливу роль відіграє перша допомога, тому відразу варто звернутися до фахівця. Своєчасне лікування і діагностика не тільки можуть врятувати життя людині, а й грають велику роль в його реабілітації, подальшої адаптації в суспільстві. Ось чому варто звернутися в клініку Снайпер. Чим допоможе звернення до фахівців клініки?

 • Досвідчені лікарі з'ясують, яка речовина вживав хворий.
 • За допомогою інноваційної апаратури і ліків зможуть швидко і безболісно купірувати синдром «ломки». Нададуть першу допомогу при передозуванні наркотичними речовинами.
 • Якщо хворий навідріз відмовляється лікуватися в стаціонарі, можна запросити психолога додому. У 80% випадків він може вмовити пацієнта лягти в клініку і почати лікування.
 • При лікуванні надається психологічна підтримка. З пацієнтом проводяться мотиваційні бесіди, в тому числі і групові заняття. Такі заходи допоможуть не тільки впоратися з недугою, але і в майбутньому адаптуватися в суспільстві.
 • Все лікування наркоманії в Запоріжжі проводиться анонімно, що важливо. Адже при зверненні до державного диспансер, хворого автоматично ставлять на облік, що може мати негативний вплив на все життя.

Своєчасне лікування сприяє більш легкої реабілітації та успішному одужанню.

Швидка наркологічна допомога.

Клініка Снайпер надає цілодобову підтримку і консультації з питань захворювань наркоманією. При прояві у хворого зміненого стану, галюцинацій і панічних атак рекомендується негайно звернутися за допомогою. Цим ви не тільки захистите залежного і оточуючих від необдуманих вчинків, а й врятуєте йому життя! У стані наркотичного сп'яніння нерідкі випадки суїциду, нервового перезбудження, погіршення роботи організму. Все це може привести до летального результату, тому краще відразу проконсультуватися з лікарями з клініки Снайпер.

Також рекомендуємо викликати фахівця в терміновому порядку при ознаках інтоксикації наркотичними речовинами (непритомний, нудота, болі серця і т.д.), яскраво вираженому похмільний синдром після вживання алкоголю.

Які термінові заходи вживають лікарі в разі, якщо терміново потрібна допомога?

 • Тільки досвідчений лікар може визначити за станом хворого препарат, який він вжив і можливу дозування.
 • Проводяться заходи щодо швидкої детоксикації організму.
 • Коли загроза минула, лікарі проводять бесіду з хворим і родичами.
 • У більшості випадків пропонується госпіталізація в клініку, з повним обстеженням і лікуванням.

Як проходить лікування наркоманії в Запоріжжі?

Мало хто з людей, що не вживали алкоголь або наркотики, може собі уявити, наскільки сильна залежність. У кожному разі проявляється зміна особистості людини не в кращу сторону. У занедбаній стадії, негативні психічні зміни можуть стати незворотними. Тому важливий комбінований підхід: медикаментозне лікування наркоманії в Запоріжжі і серйозна психологічна або психіатрична допомога. У клініці Снайпер є все для надання якісної та продуктивної допомоги наркозалежним. Досвід лікарів також має велике значення, тут працюють найкращі фахівці у своїй справі. Для повного одужання хворого на наркоманію рекомендується поетапна схема лікування, яке краще проходити в стаціонарних умовах наркологічної клініки Снайпер.

Етапи лікування наркоманії в клініці.

 • Адаптація до умов наркологічного центру. На цьому етапі пацієнта знайомлять з іншими хворими, щоб показати всю серйозність і масштаб проблеми наркотичної залежності. Тут можлива участь родичів, відвідування залежного і участь в його одужання. Часто пацієнти «випадають» з реального життя. При адаптації психологи допоможуть адаптуватися до соціальних умов заново.
 • Важливий момент лікування — постійний контакт з вже колишніми залежними, який повинен постійно мотивувати пацієнта на одужання.
 • Проводиться серйозна психологічна робота для з'ясування мотивів до вживання наркотиків. Допомога в усвідомленні проблеми і її рішення.
 • При заключному етапі, пацієнт уже звільнений від залежності. Він будує плани на майбутнє, чітко усвідомлює наслідки вживання наркотиків.

При проходженні кожного етапу здійснюється медикаментозне лікування наркоманії в Запоріжжі. Одне з основних правил клініки Снайпер — безпека пацієнта. Тому ми стежимо за якістю використовуваних препаратів. Постійно вдосконалюємо вже наявні методи лікування наркоманії. Забезпечуючи індивідуальний підхід в кожному випадку, персонал клініки Снайпер домагається швидкого одужання своїх пацієнтів з мінімальним ризиком рецидиву.

У чому відмінність платній наркологічної клініки і безкоштовної державної лікарні?

Державні установи, що працюють з наркоманами, не всі послуги надають безкоштовно. Зокрема, це відбувається через нестачу потрібних препаратів, а то і їх повної відсутності. А в питаннях, де вимагається апаратне дослідження або лікування, що підходить техніки може і зовсім не знайтися. Як правило, в державному диспансері використовують лише традиційний метод лікування, який в ряді випадків виявляється марним.

Питання анонімного лікування також хвилює багатьох. Більш того, часто боязнь осуду і довічного «клейма» стають заслоном на початок здорового життя для залежного. Через засудження суспільством нерідко відбуваються і випадки рецидиву. Як тільки з'явилася загроза життю близьких або вашої, негайно звертайтеся в клініку Снайпер, тільки тоді є реальний шанс позбутися від недуги назавжди. Навіть в запущених випадках лікарі клініки Снайпер можуть допомогти в лікуванні наркоманії, алкоголізму, і ігрової залежності.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.