Реабілітація залежних

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...
ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63

Реабілітація дослівно означає «повернення втраченого». Це сукупність заходів по поверненню людини до колишнього життя після згубних звичок. Реабілітація алко — і наркозалежних спрямована на звільнення людини від залежності і відновлення його в соціумі, як повноправного учасника суспільних відносин.

Як проходить реабілітація центрі «Снайпер»?

У реабілітаційному центрі «Снайпер» метод лікування алко — і наркозалежних включає в себе цілий ряд спецмальних процедур і психологічних терапій. На час реабілітації пацієнт оточений кваліфікованим персоналом. Це є гарантією успішного проходження всього курсу і повернення до життя абсолютно здоровим фізично.

При цьому, проходячи групову терапію, пацієнт отримує шанс виявити приховані психологічні проблеми. Їх усунення важливо не тільки в лікуванні залежності, але і в подальшому позитивно позначиться на розвитку подій в житті пацієнта.

Лікування залежності в нашому реабілітаційному центрі.

Реабілітаційний центр «Снайпер» по праву зайняв місце провідного центру по боротьбі з алко і наркозалежністю. Сучасні методи лікування, багаторічний досвід успішного позбавлення від залежності, наявність необхідної матеріальної бази та кваліфікованого персоналу — головні переваги нашого центру.

Кожному пацієнту приділяється максимум уваги і складається індивідуальний план лікування. Персонал завжди готовий надати будь-яку необхідну допомогу і підтримку пацієнтам.

Успіх лікування забезпечується ще й тим, що колишнє оточення більше не впливає на людину. Тепер він перебуває в середовищі людей, які відомі єдиною метою — вилікуватися від залежності. Ізоляція допомагає подолати абстинентний синдром. Саме він є причиною безуспішних спроб самому позбутися від алко — і наркозалежності.

Не втрачайте можливість знайти нове життя, пройшовши курс лікування в реабілітаційному центрі «Снайпер».

ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63