Реабілітація залежних

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Реабілітація дослівно означає «повернення втраченого». Це сукупність заходів по поверненню людини до колишнього життя після згубних звичок. Реабілітація алко — і наркозалежних спрямована на звільнення людини від залежності і відновлення його в соціумі, як повноправного учасника суспільних відносин.

Як проходить реабілітація центрі «Снайпер»?

У реабілітаційному центрі «Снайпер» метод лікування алко — і наркозалежних включає в себе цілий ряд спецмальних процедур і психологічних терапій. На час реабілітації пацієнт оточений кваліфікованим персоналом. Це є гарантією успішного проходження всього курсу і повернення до життя абсолютно здоровим фізично.

При цьому, проходячи групову терапію, пацієнт отримує шанс виявити приховані психологічні проблеми. Їх усунення важливо не тільки в лікуванні залежності, але і в подальшому позитивно позначиться на розвитку подій в житті пацієнта.

Лікування залежності в нашому реабілітаційному центрі.

Реабілітаційний центр «Снайпер» по праву зайняв місце провідного центру по боротьбі з алко і наркозалежністю. Сучасні методи лікування, багаторічний досвід успішного позбавлення від залежності, наявність необхідної матеріальної бази та кваліфікованого персоналу — головні переваги нашого центру.

Кожному пацієнту приділяється максимум уваги і складається індивідуальний план лікування. Персонал завжди готовий надати будь-яку необхідну допомогу і підтримку пацієнтам.

Успіх лікування забезпечується ще й тим, що колишнє оточення більше не впливає на людину. Тепер він перебуває в середовищі людей, які відомі єдиною метою — вилікуватися від залежності. Ізоляція допомагає подолати абстинентний синдром. Саме він є причиною безуспішних спроб самому позбутися від алко — і наркозалежності.

Не втрачайте можливість знайти нове життя, пройшовши курс лікування в реабілітаційному центрі «Снайпер».

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.