Лікуванню наркоманії в Миколаєві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

У ритмічному темпі життя мегаполісу з його труднощами, радощами і спокусами можна легко оступитися, тому лікування наркоманії в Миколаєві з кожним роком все більш актуальною. У спробах зняти стрес і втому люди захоплюються спочатку спиртними напоями, потім цього стає недостатньо.

У хід йдуть, здавалося б, на перший погляд нешкідливі легкі наркотики, але все закінчується складнішою наркотичної одержимістю і бажанням отримати заповітну дозу того чи іншого наркотичного засобу. Людина, одного разу ступив на цей шлях, уже не в змозі кинути свою пристрасть самостійно.

Кожен наркоман починає відчувати почуття відчаю, болю, сорому, недовіри до оточуючих. Стан тверезості супроводжується ламкою, і залежні люди вже не можуть зупинитися. Залишається тверде бажання вживати незважаючи ні на що! Здається, що вже жодна клініка лікування наркоманії в Миколаєві не допоможе вилікувати від цієї недуги!

Перебуваючи в такому стані, наркоман змушений продовжувати знову і знову приймати дозу. І ніякі слізні вмовляння і благання родичів вже не можуть зупинити встали на цей шлях нещасних людей.
На жаль, з кожним роком віковий поріг наркоманів стає все нижче. Починаючи з 15 років, молодь підсідає спочатку на курильні суміші або спайс, а закінчується все більш важкими наркотиками.

Родичі страждають залежністю людей ні в якому разі не повинні опускати руки! Вилікувати навіть найзатятіших наркоманів цілком можливо. Важливо розуміти, наркомани — це прості люди, які не змогли самостійно вирішити ту чи іншу проблему. Вивести людину з такого стану — завдання нашої клініки. Належний підхід до кожного пацієнта дозволить вивести його зі стану психологічної залежності.

Прийняти рішення — шлях до лікування.

Центр реабілітації наркозалежнихВ першу чергу страждає залежністю людина повинна визнати той факт, що він наркоман і йому необхідне лікування. Близькі люди, друзі, родичі в першу чергу потрапляють під удар від дій наркозалежних людей. Важливо допомогти налаштувати наркомана на компетентне лікування. А для цього обов'язково потрібно звертатися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Психологи і наркологи мотивують таких людей на рішення відмовитися від наркотиків. Звичайно, перемогти наркотичну залежність вкрай важко, і часто крім бажання пацієнта потрібна і підтримка родичів, близьких людей.

Головним кроком на шляху до лікування від наркотичної залежності є визнання того факту, що людина вже хвора і потребує лікування. Здебільшого пацієнти не завжди готові для проходження реабілітації з щирим наміром тільки вилікуватися. Багато хто хоче лише збити симптом ломки, замість того, щоб змінити своє життя і перестати приймати наркотики.

Наркологічний центр Снайпер, готовий допомогти будь-яким пацієнтам і гарантує, що при належному бажанні і ефективних курсах сучасного лікування, хворого цілком можна повністю вилікувати.

Лікування наркоманії в Миколаєві — Основні етапи

Включає в себе комплекс заходів, спрямованих на навчання до життя без вживання речовин. Кращим варіантом є стаціонарне лікування, так як пацієнт повинен бути під постійним наглядом лікарів.

Адекватне лікування повинно бути комплексним. Насамперед пацієнт проходить процедуру детоксикації. Але це лише початок, найважливішим компонентом є терапевтичне співтовариство (об'єднання людей, в минулому пережили схожі проблеми).

Детоксикація — процес виведення з організму наркотичних речовин. Цей етап є для багатьох пацієнтів реабілітаційного центру найважчим, тому що з'являється стан ломки. Залежно від стану організму і результатів аналізів, лікар призначає необхідні процедури для повного очищення організму від шкідливих речовин. За допомогою медикаментів вдається звести до мінімуму симптоми ломки і купірувати дію наркотичних препаратів на організм.

Кодування. На цьому етапі стан непереборного бажання вживання наркотиків і ломки пацієнт не відчуває. По крайней мере, людина може тверезо оцінювати ситуацію і приймати зважені рішення. Хоча це тільки перші кроки на шляху до лікування. Багато людей вважають, що під кодуванням мається на увазі лише процедура вшивання або введення препаратів. Найчастіше головною діючою мірою служить процедура навіювання, яку психотерапевт надає на пацієнта. Методи гіпнозу добре допомагають прищепити відразу до наркотиків.

Реабілітація. У реабілітаційних центрах організовуються групи допомоги, на таких заходах кожен пацієнт може висловитися і отримати підтримку від колег по нещастю. Заняття спрямовані на підвищення стійкості духу і поліпшення психологічної адаптації. На даному етапі людина переоцінює своє життя і вчиться заново отримувати радість від життя без наркотичних речовин.

Відбувається спілкування з іншими людьми, що опинилися в подібній ситуації. Повинно з'явитися стійке бажання повернутися до колишнього життя в сім'ю, до друзів, але вже без наркотиків. Пацієнтів готують до повернення в колишню середу, але вже без звичних раніше злачних місць і друзів-наркоманів. Важливим фактором є допомога родичів і близьких друзів. Повернулися в реальне життя, таким людям потрібна постійна підтримка і почуття їх значимості.

Типи залежностей і методи їх лікування.

лікування від наркотичної залежностіНезважаючи на сформовану думку, наркоманію не можна просто так вилікувати як шкідливу звичку. Крім психологічного пристрасті, організм наркотично залежних людей відчуває фізичну залежність від шкідливих речовин. Одним з найважчих наркотиків, наслідки від якого найбільш небезпечні, є героїн. Від дій таких наркотичних засобів організму наноситься величезних збитків. Побороти синдром ломки після дії такого сильного наркотику дуже складно. А тим паче вдома самостійно побороти дана недуга практично неможливо.

Тому допомога фахівців нашого центру просто необхідний захід. Тільки стаціонар і професійний догляд лікарів зможуть максимально швидко вивести людину в нормальний стан. Саме героїн провокує абстинентний синдром, який викликає жахливі больові відчуття і моральні муки.

Не відстає за популярністю звикання і сучасний чарівний порошок — кокаїн. Не дивлячись на здавалося б дитячі пустощі з цим наркотиком, наслідки таких дій ігор завжди призводять до плачевних результатів.

Лікування наркоманії в Миколаєві залежить від типу використовуваного препарату. Наприклад, після застосування синтетичних наркотиків або метадону найбільш ефективним методів надається психологічна терапія. Через кілька місяців пацієнти повертаються до звичного способу життя.

Результат

Разом ми приходимо до мети і отримуємо відмінні результати. Сім'ї отримують абсолютно інших людей, готових боротися і домагатися результатів.

Спільними зусиллями ми добиваємося результатів і повертаємо в сім'ї люблять, адекватних і адаптованих до життя людей. У нас працюють тільки професіонали! За роки в нашому наркологічному центрі вироблена особлива система перепідготовки людей. Багато лікарів є досвідченими лікарями в різних областях науки (будь то психологія або наркологія). Тільки під наглядом наших фахівців, на думку задоволених клієнтів, вдавалося зрушити ситуацію з мертвої точки.

Після дослідження пацієнта в нашій клініці йому підбирається курс лікування (в який входять заходи з детоксикації, медикаментозному лікуванню і соціальні курси реабілітації).

Ми не наживаємося на чужому горі, а повертаємо до життя вже втратили надію людей. Для багатьох пацієнтів досить важливим є анонімність лікування. Якщо про недугу дізнаються на роботі або в навчальному закладі, то про кар'єру можна буде забути. Тому наша клініка ні в якому разі не розголошує інформацію про пацієнтів. Використовуючи комплекс заходів психотерапії та ефективних медичних препаратів і технік, ми добиваємося дивовижних результатів.

Лікування наркоманії в Миколаєві в нашому реабілітаційному центрі Снайпер вам обов'язково допоможе. Важливо тільки зробити перший крок і просто зателефонувати нам.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.