Реабілітаційний центр — Лікування наркоманії в Полтаві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Розвивається патологія наркоманії, алкоголізму, ігроманії, не залишила осторонь Українське місто Полтава. З кожним роком тільки за офіційними даними, ці пороки вражають все більше підлітків і молодь, яких не турбують наслідки вживання наркотичних і психотропних засобів, алкогольної продукції. Рішення даної проблеми вже стало основним завданням для місцевих чиновників, вони намагаються зупинити розвиток цих захворювань, вдаючись до адмін ресурсів Держави. Ці дії не призводять до серйозних змін в боротьбі з даними патологіями залежності. Тому було прийнято рішення залучити професіоналів своєї справи — Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер».

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — Полтава

НРЦ «Снайпер», створений для лікування наркоманів від патології залежно, здатний надавати допомогу не тільки в центрі допомоги. Для цього були розроблені спеціальні послуги:

 • інтервенція;
 • «Нарколог на дім».

Ці заходи проводяться на дому і є початковим етапом лікування від усіх форм залежності. Лікування наркоманії та інших психологічних залежностей — складний покроковий процес, який вимагає ретельного і правильного призначення послідовності проведених заходів лікування.

Інтервенція — створення мотивації на проходження лікування

Зовсім від наркотиків, ігроманії, алкоголю люди, не завжди можуть прийняти правильне рішення і почати лікуватися, і в цьому немає їхньої провини. Основна проблема, яка не дає правильно оцінити необхідність терапії — зруйноване психоемоційний стан людини. У цій ситуації зможуть допомогти тільки рідні люди, не байдужі до долі людини.

Центр для лікування від залежностей в Полтаві «Снайпер», створює умови, при яких хворий приймає рішення почати реабілітаційні заходи. Перед замовленням даної послуги, необхідно з'ясувати такі моменти:

 • як давно людина має патологічну «тягу»;
 • при наркоманії, які кошти він приймає;
 • в який час хворий перебуває вдома;
 • яка поведінка у нього в звичайному стані.

Знання відповідей на ці питання, прискорить проведення інтервенції і сприятливо позначиться на правильному вирішенні хворого на лікування. Наші фахівці, знайдуть необхідні слова, які допоможуть залежній людині зважитися на крок зцілення і підбадьорить його в подальшому лікуванні від небезпечних недуг.

Інтервенція проходить один раз, після чого пацієнт надсилається в НРЦ «Снайпер».

Послуга «нарколог на Дім»

Лікування наркоманії в УкраїніЧасто виникають проблеми, коли потрібна допомога нарколога, а їхати в наркологічний центр немає сил або можливості. Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», надасть допомогу в домашніх умовах. Виїзний нарколог здатний купірувати абстиненцію, вивести зі стану запою, зняти похмільний синдром і повернути здоровий стан хворого. Для цього буде проведена професійна послуга — детоксикація.

Завдяки даному заходу, потерпілий зможе зрозуміти необхідність лікування в наркологічному центрі допомоги, пройти діагностування організму. Виїжджаючи на виклик, наші фахівці мають всі необхідні засоби і технічне оснащення для виконання замовлення.

Від чого лікує НРЦ «Снайпер» в Полтаві

Наш наркологічний центр, проводить лікування таких залежностей:

 • ігроманія;
 • наркотична залежність;
 • алкогольні пристрасті;
 • тютюнопаління.

Лікування всіх цих захворювань проводять фахівці широкого профілю, що дає можливість з упевненістю стверджувати про 100% гарантії наданих послуг і повернення здорового способу життя.

Терапія від ігроманії

Залежність від цієї вади, повністю психологічне відхилення людини, тому лікування проходить за програмами психоемоційного відновлення. Найбільш популярна і корисна програма «12 кроків». Даний вид лікування повністю не визнає вживання медичних препаратів.

Лікування від ігроманії — важке захід. Це пояснюється сильним психологічним потягом до отримання адреналіну і ейфорії від ігор. Тому, крім системи зцілення «12 кроків», застосовуються фізіотерапевтичні методи і аутопсихологічна системи коригування свідомості.

Терапія від наркозалежності

Залежність від вживання наркотичних засобів, має дві форми свого розвитку:

 • фізична;
 • психологічна.

Ці залежності, розвиваються рівномірно, і вимагають термінового лікування. Для кожного виду застосовується індивідуальний підхід і програма, яка повністю зніме фізичне і психологічне потяг до наркотичних засобів. Терапія починається з діагностики, після якої проходить повна детоксикація організму і купірування виникла від відмови прийому наркотиків абстиненцією. Ці заходи проходять в карантинному секторі центру допомоги, що повністю знімає можливість негативного впливу з боку колишньої життя.

После пройдених карантинного сектору, підопічний начинает стаціонарне лікування від наркозалежності. Для цього, Йому Надаються сучасні номери проживання на 1-5 місце ліжок. Основний етап зняття фізичної та психологічної залежності пройшов, тому на стаціонарі пацієнт вчиться жити без наркотіків и закріплює отрімані навички в карантинному секторі НРЦ «Снайпер».

У програмах лікування Присутні:

 • система «12 кроків»;
 • психологічні курси Відновлення стану;
 • методи Довженка и впліву на підсвідомість хворої людини.

Існує Величезна Кількість програм Відновлення и оздоровлення, но Кожна з них прізначається суто до конфіденційної форме, что приносити Позитивні плоди! Застосування. Допоміжні заходи, Які підтрімують людини, в рішенні лікується, что проводяться в НРЦ «Снайпер»:

 • лікувальна фізкультура;
 • псіхотренінгі;
 • масажні заходь;
 • басейн;
 • фізіопроцедурніе комплекси лікування недуги;
 • народні методи и засоби терапії.

Лікування від наркозалежності, Повністю проходити під цілодобовім контролем над пацієнтом, что дает можлівість своєчасного Надання допомоги при вінікненні побічніх відів впліву абстинентного синдрому на пошкодженій організм людини.

За часом, лікування Залежить від наркотичного засоби, Який застосовував наркозалежній и его трівалості стажу вживання.

Решта види пороків и їх лікування

До кожного виду залежності застосовують свои методи терапії. Всі процедури и програми проводяться професіоналами своєї справи и дають 100% гарантію одужання. Залежних від тяжкості Ураження організму, годину терапії и РЕАБІЛІТАЦІЇ проходити від 21 до 190 днів. Всі програми и методи правильно пропісуються нашими фахівцямі и ма ють покроковий своє Виконання. При порушенні даної черговості, отриманий результат оздоровлення в 99% виробляти до плачевного стану справ.

При зверненні в НРЦ «Снайпер» — довірте лікування від смертельних патологій професіоналам. Ми зробимо все, что Ваша рідна людина повернулася в рідні пенати здоровим и щасливим.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.