Лікування наркозалежності в Україні

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

До лікування наркоманії, потрібно ставитися серйозно, адже помилка в терапії, варто залежному наркоману життя і здоров'я. Це стосується всіх видів лікування, тому порушення покрокового зцілення, зведе нанівець, не тільки життя наркозалежного, а й сам процес одужання. Найбільш важлива складова — психологічне відновлення і вироблене бажання покинути вживання наркотичних засобів. Лікування наркозалежності в Україні, зазнає серйозних проблем, через низьку фінансової підтримки з боку Держави, все це позначається на величезному розвитку даної патології в форму епідемії.

Лікування від наркоманії в приватному Наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер», повністю зможе зупинити розвивається порок залежності. При цьому лікування проходить по перевірених методів Європейських країн, що дає можливість повністю відповідати стандартам лікування та оздоровлення населення країни.

Як створити умови для вирішення пройти реабілітацію від наркоманії

Важке захворювання наркоманія, сильно впливає на соціальний статус почав вживати наркотики людини, приносить руйнування в фізіологію і психічний стан хворого. Все це якщо вчасно не припинити і не вилікувати, зробить цю патологію незворотною. Тому, в першу чергу, необхідно переконати хворого відвідати нарколога і пройти курс відновлення і реабілітації. Як можна змусити наркомана пройти лікування в Наркологічному реабілітаційному центрі?

При спробі пояснити наркоману, що він серйозно хворий, цей захід терпить фіаско. Адже хворий наркозалежністю, не вважає себе таким. Весь побудований розмова, зводиться до того, що «ви просто мені заздрите і у мене все добре». Тому, для прискорення і вирішення даного питання необхідно звернутися до професіоналів НРЦ «Снайпер» і отримати необхідну рекомендацію до дій. Які рекомендації дасть Наркологічний реабілітаційний центр допомоги наркоманам «Снайпер»:

  1. Які проживають під одним дахом з хворим наркозалежним людиною, необхідно зайняти одну позицію, яка дає зрозуміти наркозалежному родичу, що йому потрібна спеціальна допомога лікування цієї вади. Якщо не вийде створити такі умови, то краще не починати дані дії. Адже, коли одні за лікування, а інші проти — наркоман вибере психологічно сторону підтримки свого захоплення. У даній ситуації, добре допоможе думка «авторитета», якого поважає хвора людина.
  2. Завчасно вибрати Наркологічний центр, який буде проводити лікування наркоманії в Україні, що дасть можливість не затягувати вирішення цього питання при позитивному рішенні хворого.
  3. Для досягнення результату і згоди наркомана на проходження реабілітаційного лікування в Наркологічної клініці — доведіть до розуміння хворого, що все лікування і реабілітаційні заходи проходять конфіденційно і на анонімній основі. Це може послужити для правильного вирішення залежного від наркотиків людини.
  4. Особливо популярна надається нашим наркологічних реабілітаційних центром «Снайпер», послуга «інтервенція». Професійно підкований психолог і нарколог, здійснює виїзд на адресу знаходження залежного наркомана і проводить психологічну роботу. Це 100% приносить позитивний момент і правильне рішення хворої людини пройти лікування.

Особливу увагу необхідно надати даного заходу по мотивації хворого на лікування, так як змусити наркомана пройти лікування не принесе користі, і прискорить процес знищення психічного і морального стану хворого.

Терапія від пороку залежності НРЦ «Снайпер»

Лікування наркоманії в Україні в нашому НРЦ «Снайпер», приносить одужання не тільки хворому, але і нормалізує психоемоційний стан проживає з ним сім'ї. Адже знайшовши впевненість в тому, що рідна людина після всіх своїх страждань повернеться додому новим здоровою людиною, створює радість в умах і серцях рідних людей.

З'явившись в нашому НРЦ «Снайпер», для проходження лікування, підопічний в першу чергу проходить повне діагностування організму і виявлення пошкоджених внутрішніх органів. Згідно з отриманими даними, призначається лікування і відновлення втрачених властивостей імунної системи, інших функціональних здібностей організму.

Лікування наркоманії в УкраїніУкраїна, багата країна своїми геніями і успішними людьми, але різні чинники соціального розвитку, повністю зводить нанівець всіх таких нащадків і підлітків. Тому основний пріоритет НРЦ «Снайпер», проводити профілактичну роботу, щодо запобігання розвитку залежностей від різних смертельних для людини патологій.

Лікування залежного наркомана, починається з карантину, що дає можливість повністю купірувати згубний вплив на нього минулому житті. Крім цього, штучний відмова від вживання наркотичних засобів, провокує розвиток абстинентного синдрому. Даний синдром при його появі, вимагає обережного лікування, так як несе досить небезпечні побічні дії на весь організм людини.

Для зняття абстиненції, застосовуються нові методи психологічного відновлення, медикаментозна терапія, системи різних видів серед яких є одна з найкращих — «12 кроків». У момент піку абстинентного синдрому, наш НРЦ «Снайпер», застосовує народну і Східну терапію психологічного та психічного підтримки, медикаментозну терапію для купірування наслідків наркотичної ломки. Проходить вивчення методів морального стану відмови від вживання наркотичних засобів.

Лікування в карантинному секторі може тривати до 35 днів, але пройшовши його, багато підопічні готові сказати наркотичних препаратів тверде своє — немає. Після карантину, підопічний закріплює свої нові навички на стаціонарі НРЦ «Снайпер», що підготує його до соціального середовища існування.

Терапія на стаціонарі

Стаціонарна терапія від залежності, нагадує пансіонат з медичним ухилом, де кожному підопічному прописують свій індивідуальний метод лікування. Так як організм людини і його функціональні можливості мають різні можливості, терапія проходить суто під чітким індивідуальним контролем і лікуванням. Всі підопічні, перебуваючи на території Наркологічного реабілітаційного центру допомоги «Снайпер», повністю оточені турботою та увагою з боку нашого персоналу, що дає впевненість у правильному виборі на проходження лікування. Терапія та реабілітація, нагадує дитячий піонерський табір з медичним ухилом.

При проведенні терапії від наркотичної залежності, застосовуються такі методи відновлення:

  • продовження методів детоксикації організму з застосуванням народних способів лікування;
  • використання наукових методів психічного відновлення, що зміцнює моральний стан підопічного і дає впевненість у повній відмові від вживання наркотичних засобів;
  • проходить вивчення покрокового методу лікування від недуги «12 кроків»;
  • для відновлення імунної системи людини, після вживання наркотиків, застосовується фізіотерапія з новими розробками впливу на організм людини;
  • в розпорядження підопічних потрапляє сучасний спортивний зал, басейн, масажні процедури розслаблення;
  • для спеціального впливу на психіку наркомана, проводяться спеціальні групові заняття з аутотерапіі, що збільшує можливість повної відмови від вживання наркотичних засобів.

Після проходження реабілітаційних заходів, підопічний повністю готовий до соціального середовища розвитку і отримує довічну допомогу при можливому зриві на вживання наркотиків.

Звертаючись в НРЦ «Снайпер», хворі та їхні родичі, можуть бути впевнені в правильності вибору. Для підтримки даного стану впевненості, нами в певні дні проводяться екскурсії по нашим наркологічних реабілітаційних центрах «Снайпер» по Україні.

Ми чекаємо Вас в гості і вирішимо Ваші проблеми з пороком залежності від наркотичних препаратів.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.