Лікування наркозалежності — Клініка в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Буває, що нормальна людина, живучи спокійним життям, оступається і потрапляє в залежність від наркотичних засобів. Після чого, він стає повним ізгоєм суспільства, втрачає роботу, сімейне вогнище, підтримку близьких йому людей. Постійно знищуючи себе вживанням наркотичних засобів, він повністю скочується по похилій вниз. Це призводить колишнього нормальної людини в повністю не контрольований стан і може штовхнути на найжорстокіші злочини. У цій ситуації позитивний вихід один — клініка лікування наркоманії в місті Київ.

Наркологічна клініка «Снайпер»

Наркологічна клініка «Снайпер», проводить лікування наркозалежності за допомогою новітніх методів терапії залежності і відповідає за своїми параметрами Європейським наркологічним центрам допомоги залежним наркоманам. Згідно з наведеною статистикою, тільки за минулий рік, 73% які звернулися хворих з даними пороком, повернулися в рідні простори соціального життя здоровими людьми.

Клініка лікування наркоманії КиївНаші фахівці відвідують щорічні курси підвищення кваліфікації в зарубіжних країнах, після чого застосовують нові методи і технології на своїх підопічних. З недавніх пір, до лікування залежності від наркотичних препаратів залучаються родичі втратив надію на одужання людини. Вводячи постійно нові способи лікування, наш клініка поступово збільшує відсоток врятованих від цієї вади людей, що говорить про правильність напрямку терапевтичних методів лікування.

Для повного одужання підопічного наркомана, нашої Наркологічної клінікою, створений цілий і повний комплекс лікування від наркозалежності. Все це дає хороший поштовх до початку лікування від наркоманії та проведення повного курсу реабілітаційних заходів. Початок відновлення починається з кімнати проживання. Начебто це не сприяє фізичному лікуванню, але добре позначається на психологічному рівні людини і його бажанні лікуватися.

Для проходять лікування від наркоманії людей, створено сучасний спортивний комплекс, з професійними тренажерами. Всі заняття підопічних, курирує досвідчений інструктор, який розробляє індивідуальний метод тренувань і погоджує його з медичними працівниками клініки. Крім цього, нашими дієтологами створюється програма дієтичного харчування, яка сприяє повному відновленню здоров'я і висновку наркотичних токсинів з організму залежної людини. Всі ці підходи, нагадують спортивний табір, в якому діють свої закони і правила життя.

Після посилених фізичних заходів, нами розроблені програми відновлення, в які входять:

 • масажні процедури;
 • басейни;
 • російська лазня і фінська сауна;
 • проводиться ароматерапія.

Всі ці заходи, повністю розслаблюють людський організм і надають профілактичну дію на психоемоційний стан хворого наркоманією людини.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», проводить профілактичну роботу в дитячих садах, початкових освітніх школах, дитячих інтернатах. Розповідаючи про шкоду наркоманії, наші волонтери можуть пояснити дітям, що таке наркоманія і розповісти про наслідки даної патології. Всі волонтери нашого НРЦ «Снайпер», колишні підопічні нашого центру, тому їх приклад явно покаже про проблеми вживання наркотичних засобів. Всі ці заходи, повністю викликають огиду до наркотичних засобів у дітей, а це запорука здорового способу життя.

Які послуги надає НРЦ «Снайпер»

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», здатний визволити залежного людини з лам патології. Постійно вдосконалені методи реабілітаційного лікування від пороку, дають можливість підвищення відсотка зцілених людей, що робить наш НРЦ «Снайпер», незамінним помічником у боротьбі з наркоманією. Нові технології і медичні препарати, повністю відновлюють фізичне здоров'я підопічного наркомана, а в купе з застосуванням психологічного впливу — здоров'я пацієнта. Крім цього, нами широко застосовується лікування від усіх видів залежності.

Що може запропонувати НРЦ «Снайпер»:

 1. Залежність від алкогольної продукції.
 2. Залежність від наркотичних засобів.
 3. Залежність від ігроманії.

Для цього, з нашими підопічними працюють професійні психологи, наркологи, які мають найкращу рекомендацію від наших зарубіжних партнерів. Весь обслуговуючий пацієнтів персонал, з розумінням ставиться до горя підопічного і надає йому психологічну і фізичну допомогу, що створює сприятливий грунт для здійснення лікування від недуги.

Які види терапії застосовуються при різних формах залежності

Прийшовши в наш Наркологічний реабілітаційний центр допомоги «Снайпер», кожен підопічний проходить повне діагностування та обстеження, що дає можливість призначити індивідуальне лікування від пороку залежності. До кожного виду патології, застосовується свій індивідуальний вид лікування.

Терапія від наркозалежності

Беручи наркотики, наркоман завдає своєму організму сильний фізичний і психологічний шкоди. Всьому виною, токсини, які знаходяться в даних засобах і препаратах. Залежність від вживання проявляється відразу з першої дози, але в більшій мірі залежить від самого наркотику. Для лікування від даної патології, необхідна повна госпіталізація, так як в домашніх умовах, симптоматику захворювання не пройти. Яка симптоматика у хворої на наркоманію людини:

 1. Різка і сильна втрата ваги.
 2. Порушення сну.
 3. Агресивна і невластивий для даного типу людини поведінку.
 4. Ейфоричний наркотичний стан.
 5. Галюциногенні бачення підопічного набувають реальних рис.
 6. Ін'єкційні сліди з ознаками нагноєння в областях ських вузлів.

Все це створює сильну небезпеку для навколишнього соціуму. При здійсненні лікування, НРЦ «Снайпер», застосовує такі види процедур і методів лікування:

 • проводить чистку кров'яних тілець і лімфатичної системи людини від токсичних речовин і шкідливого впливу;
 • зниження психічного сильного напруги за допомогою Старокитайської і народної медицини, медикаментозного оздоровлення організму;
 • застосовуємо останні розробки апаратів фізіотерапії, що призводить до запуску самовідновлення організму;
 • застосовуємо сорбенти і протектори при детоксикації організму залежного наркомана;
 • знімаємо і купируя абстинентний синдром (ломка), за допомогою медичних засобів та курсів психологічного впливу на людину і його організм;
 • збільшуємо можливість імунної системи людини;
 • припиняємо спілкування підопічного з соціальним світом, який став причиною виникнення наркозалежності;
  застосовуємо в терапії жорсткий розпорядок дня.

Всі ці методи, застосовуються суто в конфіденційної формі, в залежності від стану організму людини. Протягом лікування, наші підопічні перебувають під цілодобовим наглядом, що дає нам можливість швидко надати першу допомогу при ускладненнях зі здоров'ям. Особливим попитом при лікуванні користується система американських дослідників «12 кроків».

Алкогольна залежність — лікування

Центр лікування наркоманії в ХарковіАлкогольна залежність, має серйозні наслідки для вживає людини. Якщо порівнювати з наркотичною залежністю, то вони стоять на одному щаблі по шкоді для організму. Алкогольна продукція, ще з незапам'ятних часів, була основним бичем російського населення, що поступово передалося на інші народності і материки. Адже недарма, кажучи про людей з Росії та України, багато хто уявляє гармошку і Русский алкоголь, український самогон.

Проблема цієї вади в тому, що не всі можуть дотримуватися допустимих норм вживання спиртного. Люди завжди пили і п'ють, а тому цей порок до недавнього часу не вважався захворюванням. Отримавши при вживанні алкоголю запойное стан, вийти з нього самостійно не вийде, тому потрібно в терміновому порядку звернутися в Наркологічний реабілітаційний центр допомоги, де за допомогою деяких препаратів і методів лікування — це не складе великих труднощів. Що використовує наш НРЦ «Снайпер», для лікування цієї вади залежності від алкоголю:

 1. Способи народної медицини, що знімає навантаження з постраждалих внутрішніх органів людини.
 2. Кодування за допомогою наркологів та психологів.
 3. Систему «12 кроків».
 4. Детоксикацію організму із застосуванням сорбентів і протекторів, відварів лікарських трав, фізіопроцедури, крапельницю.

Завдяки нашим методам лікування від пороку залежності алкоголю, наш показник лікування дорівнює 100%.

Терапія від ігрової залежності

Ця патологія — новий вид залежності. Відбувається вона від розвитку наукових технологій та азарту. Ця патологія приносить значні страждання оточенню підопічного і є психічним відхиленням від норми розвитку людини. Лікування цієї вади самостійно неможливо, тому, НРЦ «Снайпер», пропонує послуги повного купірування бажання грати і ризикувати матеріальними засобами. Для цього використовуються психологічні курси підтримки, гіпноз, вплив на підсвідомість людини.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.