Наркологічний реабілітаційний центр в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркотична залежність вимагає термінового і професійного лікування. Тому, після спілкування і довірчої бесіди з нашим психотерапевтом, залежна людина від наркотиків, приймає правильне рішення — лікування від залежності. Персонал нашого Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», повністю зацікавлений в лікуванні підопічного. Пацієнти НРЦ «Снайпер» в місті Київ, відзначають гарне до них ставлення з боку обслуговуючого персоналу, що зайвий раз стимулює хворих, на проходження повного курсу терапії від пороку залежності.

Буває, що у людей немає можливості доставити хворого родича в наш реабілітаційний наркологічний центр в Києві, у нас існує послуга допомоги в доставці пацієнта на лікування. Для повного комфорту, наші співробітники підберуть найправильніший варіант привозу Вашого родича в НРЦ «Снайпер». Все це займає до 24 годин часу, але хворий почне проходження курсів лікування відразу по приїзду і проходження діагностичних заходів.

Три кроки по поверненню до нормального життя

  1. Наші наркологічні центри міста Києва «Снайпер», практикують покрокове лікування наркозалежності. Після реабілітаційних заходів, підопічний потрапляє під постійне спостереження наших фахівців, що дає можливість повністю купірувати бажання почати знову приймати наркотичні засоби.
  2. Наступним кроком лікування, служить 90 денна адаптація на стаціонарному лікуванні даного наркотичного недуги. У цей період, підопічний наркоман, перебуваючи під цілодобовим наглядом, закріплює отримані навички утримання від вживання наркотичних препаратів. У випадку побічної дії на організм наркотичних шкідливих речовин, наші фахівці допоможуть відновити здоров'я і зняти напад абстиненції.
  3. Після проходження лікування та реабілітації в НРЦ «Снайпер», колишній пацієнт повністю отримує довічну допомогу і підтримку. При зриві на вживання, ми зобов'язуємося провести вторинну реабілітацію безкоштовно.
    Наркологічні центри «Снайпер» по Київській області — вихід з ситуації, що склалася і врятує від пороку наркоманії.

Реабілітація від наркозалежності — НРЦ «Снайпер»

Реабілітація наркозалежних людей вдомаОсновна і перше завдання реабілітаційних центрів допомоги від наркоманії — виробити у залежної людини прагнення кинути вживати наркотичні препарати і забути минуле життя як поганий сон. Тому, нами розроблені комфортні методи терапії від залежності і хороші умови проживання, що покращує настрій для проходження лікування.

У зв'язку з цим, ціни на проведення реабілітаційних заходів прирівнюються до відпочинку на туристичній базі. Правда, там проходить відпочинок, а у нас повне позбавлення від пороку залежності. У деяких випадках допускається знижка, але це тільки при груповому лікуванні.

Лікування від пороку залежності відбувається тільки в індивідуальному порядку, що дає можливість зняти проблеми побічного впливу ліків і інших методів впливу на здорові органи людини. Терапія призначається після проведення повної діагностики організму і виявлення найбільш пошкоджених внутрішніх органів людини.

Після повної діагностики, пацієнта проводять в карантинний сектор НРЦ «Снайпер», де починаються перші кроки лікування. Початок лікування відбувається з купірування абстинентного синдрому і повної детоксикації організму. Для цього використовується народна медицина, психологічні курси відновлення психоемоційного стану, вивчення покрокового методу лікування «12 кроків».

Очищення організму від шкідливих речовин і наркотичних токсинів, проводиться із застосуванням крапельниці і заспокійливих ЦНС препаратів. Це дуже важкий період в лікуванні, але за допомогою фахівців НРЦ «Снайпер», підопічний проходить даний етап.

Після цього, пацієнт потрапляє в стаціонарні умови проживання, де йому необхідно повністю закріпити отримані навички карантинного лікування і постаратися жити без вживання наркотичних засобів. Для цього, застосовуються різні методи психологічного впливу на підсвідомість хворого. У деяких випадках, хворому дозволяється відвідування сучасного спортивного залу, басейну, масажних кабінетів, що знімає психологічне навантаження з ЦНС.

НРЦ «Снайпер», знаходиться в екзотичному місці міста, на березі Дніпра. Дивлячись на що протікає воду потужної ріки, психіка людини відчуває чарівність і приходить в нормальний стан. На території центру допомоги від наркозалежності, створений штучний парк відпочинку, фонтани. Прогулюючись по парку, після проведених процедур, наркозалежний може сісти в тіні листяних дерев, де спів птахів ще раз підтвердить правильність вибору проходження лікування від смертельної пороку.

Також, при лікуванні, проводяться фізіопроцедури апаратного виду, де впливом на певні внутрішні органи людини, організм людини запускає самовідновлення і приносить хороші цілющі властивості на весь організм.

Допомога після проходження реабілітаційних заходів

Наркологічний центр КиєваЗвільнивши організм від згубного впливу наркотичних засобів, фахівці починають вести підготовку до адаптації людини в соціальному середовищі життя. Це дуже відповідальний крок, так як людина повертається в середу, яка штовхнула його на початок вживання наркотичних препаратів.

Тому, основною дією допомоги вважається моральна і психологічна підготовка. Для цього, проводяться психологічні тренінги, кодування свідомості і підсвідомості, послідовне вивчення системи зарубіжних дослідників «12 кроків».

На прохання наших підопічних, наші співробітники можуть зайнятися пошуком роботи для колишнього наркомана, провести заходи щодо зміну місця проживання колишнього пацієнта, що добре позначається на психологічному рівні.

Після всього, підопічний починає своє нове життя без вживання наркотиків і інших, шкідливих для людського організму засобів. Один раз в шість місяців, наш НРЦ «Снайпер», проводить відновлювальні курси для своїх підопічних. Це дає їм можливість відчути підтримку в свою відмову від прийому наркотичного зілля.

Для важких випадків, використовуються телефони екстреної допомоги, що дає колишньому наркоману при загрозі зриву, повністю його уникнути — зателефонувавши нашому фахівцеві. В інших випадках, підопічний може в будь-який час доби попроситися на прийом і отримати необхідну психологічну допомогу.

Пояснимо чому необхідно звернутися до нас

  1. Ми сильно переживаємо за своїх підопічних і дуже щасливі, коли йому, виходить, сказати тверде слово — немає вживання наркотиків.
  2. Ми готові допомагати втратили надію на зцілення людям цілодобово.
  3. Для лікування, ми намагаємося не перегинати терапію за допомогою медичних препаратів, що добре впливає на весь організм в цілому.
  4. Недороге, але якісне лікування, за яке ми несемо відповідальність перед своїми підопічними.
  5. Для лікування застосовуються найсучасніші методи психологічного впливу, що приносить істотну користь лікування недуги наркозалежності.

Для отримання повної інформації про НРЦ «Снайпер», необхідно зв'язатися з черговим цілодобових телефонах або залишити заявку. Наркологічні центри «Снайпер» в місті Київ — це найнадійніший партнер в боротьбі з небезпечним смертельною недугою наркоманії.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.