Центр реабілітації наркозалежних в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Вживання наркотичних засобів повністю змінюють свідомість наркомана, знищують його моральну сторону, людські поняття життя. Наркологічний реабілітаційний центр для наркоманів в Києві «Снайпер», надає допомогу і повертає хворих залежністю людей до колишньої соціального життя. При проведенні реабілітаційних заходів, наркомани вчаться контролювати свої бажання, і повністю відмовляється від вживання наркотичного зілля. Наші методи лікування, показали тільки за 2017 рік у місті Київ, хороший відсоток видужань, що займає лідируючу позицію серед інших спеціалізованих установ.

Смертельний порок — залежність від наркотичних засобів

Основна проблема сучасної медицини, за статистикою наведеної інформації з Міністерства охорони здоров'я, стає наркоманія. Це стало можливо через сильний зростання розповсюдження наркотичних залежностей, збільшеної смертності, рясному поразки населення країни. Навіть маючи на вчора одні показники хворих на дану патологію людей, сьогодні вони можуть істотно збільшитися, тому реальні цифри набагато більше. Чим можна пояснити збільшення поширення наркотичної залежності. Відповідь сам напрошується, кожен залежний наркоман, за час свого захворювання долучає до наркотичного зілля до 11 осіб. Кожен з них також збільшує число залежних від наркотиків людей. Дана дія відноситься не тільки до наркотиків, але і алкоголю і тютюнопаління.

Багато хто думає, що наркотики, прерогатива «важких» дітей — помилка. Велика частина залежних наркоманів із заможних сімей, у яких гарна успішність. За певний час, проблема залежності від наркотичних препаратів, а зокрема в Україні, різко зросла і набирає обертів. До цього захворювання, з цієї ситуації, можна сказати — епідемія. Патологія залежності має різні її види.

Наркоманія

Дана патологія, це сильне пристрасть до наркотичних препаратів органічного або синтетичного виду і бажання їх постійно вживати. Метою даного дії, є отримання ейфорійного стану або для зняття напруженості в організмі при наближається абстинентному синдромі. Даний діагноз, ставить тільки лікар-нарколог на підставі отриманих результатів обстеження і клінічної картини перебігу наркозалежності.

Токсикоманія

Це своєрідне захворювання, так само відноситься до групи наркоманії. Дана патологія — сильне захоплення речовинами, які не внесеними до загального реєстру наркотичних засобів. При цьому захворюванні, відбувається застосування речовин побутового та промислового використання. До таких речовин відносять:

 • бензин;
 • гас;
 • ацетон;
 • деякі з видів клею;
 • різноманітні фарби;
 • інші кошти, які потрапляючи в легені, через кров впливають, на головний мозок людини, викликаючи ейфоричний стан.

Що стає причиною початку вживання наркотичних засобів

Можна сказати, що незнання призводить до початку вживання наркотичних засобів, але це не так. На кожному розі розповідають про шкоду наркотиків, тютюну, алкогольної продукції. Так, що ж штовхає молодь і підлітків на такий вчинок? Все прямо пов'язане з моральним і психічним станом підростаючого покоління. Існують основні причини, за якими це відбувається:

 • компанія вживають наркотики людей — за компанію;
 • бажання створити собі імідж, дорослої людини;
 • цікавість після розповідей «знавців» вживання, які ще не пізнали абстиненцію;
 • виплеск емоцій, так як залишився незрозумілим рідними;
 • нерозділена любов.

Багатьох підводить сильна самовпевненість, що з ним це не трапиться, а якщо і станеться, то він зможе все кинути в один момент. Психіка людини, просто не достовірно оцінює стан наркотичної залежності, адже навіть від одного вживання може повністю змінитися світогляд і проявитися наркотична залежність.

Що отримує наркоман після вживання наркотиків

При вживанні шкідливих наркотичних препаратів залежна людина отримує:

 • короткочасне ейфоричний стан, викликаний прийомом наркотичного засобу;
 • нестабільне психічний стан;
 • повну деградацію особистості;
 • при відсутності наркотичної дози — абстиненцію;
 • втрату розумових можливостей мозку;
 • прогресуючі хронічні захворювання;
 • хвороби внутрішніх органів;
 • смертельну небезпеку для життя;
 • можливу судимість за вживання або розповсюдження наркотичного зілля.

Що втрачає наркоман вживаючи наркотики

Почавши вживати наркотики, залежний від даних препаратів людина, повністю втрачає:

 • родичів;
 • родину;
 • близьких друзів;
 • улюблену роботу;
 • хобі;
 • людський образ і мораль;
 • спокій і сон;
 • поступово приходить кінець наркоманской життя зі смертельними наслідками.

Привівши тільки малий перелік втрат від вживання наркотичних препаратів, варто вже задуматися — чи потрібно це.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» в Києві

Наш Реабілітаційний центр для наркоманів в Києві допомоги наркоманам, знаходиться в мальовничому місці міста, на березі Дніпра. Зручна транспортна розв'язка, створює зручності пересування для відвідування своїх проходять лікування родичів. Наші двері завжди відкриті для постраждалих від пороку людей, тому ми з радістю зустрінемо і допоможемо їм у скрутну хвилину.

Перед зарахуванням на проходження реабілітації від наркозалежності, майбутній пацієнт проходить комплексне діагностування стану здоров'я в нашому НРЦ «Снайпер» в місті Київ. Пройшовши його, наші фахівці визначать:

ступінь ураження внутрішніх органів наркотичними токсинами;
стан психічного здоров'я;
виявлять хронічні захворювання, які зможуть посилити лікування від наркотичної залежності.
Тільки, після цих заходів, буде прийнято рішення яким методом проводити комплексне лікування наркоманії. Які препарати можна приймати, а які здатні спровокувати погіршення стану при детоксикації організму. Дані отримані діагностикою організму, повністю виключають заподіяння шкоди організму підопічного. Лікування від залежності проходить крок за кроком.

Карантин

ДетоксикаціяПри терапії від залежності, пацієнту прописують карантинне перебування і проживання. Це дає можливість повністю виключити негативний вплив з боку несприятливого соціуму, який став причиною початку вживання наркотичних засобів. На даному етапі, все відвідування підопічного заборонені. Правда, в окремих випадках, до пацієнта дозволяється доступ найближчих родичів, для психологічної підтримки.

У карантині, проходить повна детоксикація із застосуванням новітніх методів очищення організму від шкідливих речовин і психологічних способів підтримки. Крім цього, застосовується медикаментозне лікування пошкоджених органів за допомогою сорбентів і протекторів.

До кожного пацієнта нашого НРЦ «Снайпер», наші лікарі підходять індивідуально, що дає можливість зняти побічні ефекти від застосування медичних препаратів і психологічних впливів. Кожен пацієнт в карантині, знаходиться під цілодобовим наглядом, що дає можливість швидкого реагування на погіршення здоров'я підопічного, що може бути пов'язано з прогресуванням абстинентного синдрому.

Залежно від того, що брав підопічний для отримання ейфорійного стану, проходить правильне купірування абстиненції і термін перебування в карантині НРЦ «Снайпер». Так як наркотична залежність має дві форми свого розвитку, відбувається повне зняття цих патологічних станів. Найскладніше, це психологічна залежність, так як це стан здатне навіть після проведення реабілітації, повернути підопічного назад до лав наркоманів ізгоїв.

Стаціонар

Зняття абстиненціїЛікування в стаціонарі — повне закріплення отриманих навичок в карантинному секторі та продовження купірування психічної залежності від препаратів наркотичної змісту. Тут беруть свій початок вивчення психологічних методик, однією з яких є система американських дослідників «12 кроків». Це система, вважається найкращою при купировании залежностей від пороків залежності. Все лікування проходить поетапно і покроково, що дає можливість говорити про правильність даної технології. Порушення черговості кроків лікування, поверне підопічного на початковий етап стану і збільшену дозу вживання.

Крім психологічних курсів допомоги та відновлення, широко практикується проведення фізичного відновлення за допомогою процедур і спортивних занять. Фізіопроцедури мають здатність повністю вивести токсини з організму і окремо взятих органів людини. Також добре позначаються масажні заходи щодо Східним методам лікування психічного і фізичного стану здоров'я. Після даних масажних процедур, пацієнт повністю знімає з себе психологічний тиск і фізичну втому після занять за індивідуальними програмами в спортивному залі центру допомоги. Всі методи взяті з сучасних Центрів наркозалежних Європейських країн і повністю перероблені під нашу дійсність.

Проживання

Наші фахівці психологи, розробили систему комфортного проживання в момент проходження реабілітаційних заходів. Зручна імпортні меблі, свіжий ремонт, постійно чиста постільна білизна, чистота приміщень проживання, все це психологічно налаштовує хворої на наркоманію на проходження лікування. Іноді умови у підопічних набагато краще їх умов проживання в соціальному домашньому світі. Тому багато пацієнтів переглядають своє життя і отримують старт і прагнення її змінити.

На території Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер» в Києві, створений гарний штучний парк відпочинку, де кожен підопічний може відпочити після виснажливих процедур відновлення. Зручні ковані лавки створюють психологічну благодать і піднімають настрій на продовження лікування.

Живлення

Що стосується харчування, то кожного пацієнта призначений дієтичний стіл, що сприяє швидкому одужанню і поліпшенню імунної системи людини. Тому харчування входить в комплекс відновлювальних заходів і є лікуванням.

Соціальна адаптація

Після проходження курсів реабілітаційних заходів, колишній пацієнт повертається в соціальне середовище життя. Так як лікування проходить конфіденційно, підопічному легше влитися в середу життя, але перші невдачі в пошуку роботи, неприємності в сім'ї, здатні повернути колишнього наркомана на стезю пороку. Тому, нами розроблена система надання допомоги для запобігання зриву на вживання наркотичних засобів. Для цього, щотижня, підопічний проходить психологічну чистку при відвідуванні групових автотренінгів. Все це дає можливість контролювати стан підопічного, а в разі необхідності повторно провести реабілітаційні заходи безкоштовно.

Також кожному підопічному призначається куратор, який постійно при надходженні дзвінка на черговий телефон, здатний надати психологічну допомогу і підтримати колишнього пацієнта у важкій ситуації соціального розвитку та проживання.

Як з нами зв'язатися і отримати допомогу

Центр реабілітації наркоманів в місті Київ, готовий допомогти втратили надію наркозалежним людям на повне вилікування від недуги. Для того щоб ми змогли Вам допомогти, варто звернутися в реабілітаційний центр для наркоманів в Києві «Снайпер», на офіційному сайті центру допомоги. Протягом 1-2 годин, з Вами зв'яжеться наш фахівець і проведе консультації з усіх Вас цікавлять.

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та завжди прийдемо на допомогу у важкій ситуації.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.