Як відійти від Спайса і зняти побічна дія від вживання

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Поява на ринку наркотичних засобів такого синтетичного препарату як Спайс призвело до істотного збільшення наркозалежних людей. Маючи психотропний вплив на організм людини, він позбавляє можливості вживають його наркоманів здорового міркування і повністю підпорядковує собі їх волю. Дана курильна суміш складається з рослинних препаратів психотропної дії, таких як Шавлія провісників, Гавайська троянда, Блакитний лотос, на додачу з рясним додаванням синтетичних препаратів здатний викликати наркотичну залежність з першої спроби отримання ейфорійного стану.

Багато хто пам'ятає яку ейфорію викликала поява курильної суміші Спайс. Красива реклама, зелена упаковка, красиві фрази про безпеку куріння даної суміші, призвело до незворотних наслідків в середовищі соціуму.

Що ж трапилося, і як цей препарат Спайс виявився заборонений у багатьох країнах світу, і чому тільки через час з'ясувалося його небезпека для оточуючих і вживають людей.

Спайс — шкідлива для паління суміш

При проведенні лабораторних досліджень з'ясували, що до складу суміші крім трав'яного збору входять сильнодіючі синтетичні психотропні речовини — каннабіоіди. Виявляється, виробник зілля використовував для посилення дії психоактивної препарату синтетичний аналог каннабіоідов конопель, які заборонені в багатьох розвинених країнах. Чому ж наркотичну речовину Спайс продавалося без обмежень у багатьох магазинах і аптечних пунктах як безпечне отримання ейфорійного стану?

 1. В першу чергу синтетичні препарати, які були додані в курильну суміш, мали невивчену хімічну форму і про неї не знали, а для заборони необхідно було переробити законодавчих актів.
 2. Наступний фактор, що вплинув на відсутність заборони, є перелік слабких психоактивних речовин в офіційному переліку Спайса, що не давало думки розібрати склад більш детально.
 3. І останній важливий момент. У складі присутні компоненти, які згладжують виявлення наркотиків. У них входить звичайний вітамінний комплекс або звичайний вітамін Е.

Вживання Спайса несе за собою появу безліч серйозних питань, таких як:

 • як відійти від Спайса і зняти побічна дія від вживання;
 • чи можна вилікувати цю залежність в домашніх умовах;
 • як перемогти викликану їм наркотичну залежність.

Як відійти від Спайса

Відразу постараємося пояснити, що зняття наркотичного отруєння (інтоксикації) організму після прийому наркотичного препарату Спайс не представляється можливим. Так як, маючи свою синтетичну структуру, він уже протягом 10 хвилин виявляється в крові наркомана. Що можна зробити, так це знизити можливі наслідки від вживання і прискорити процес метаболізму. Для збільшення швидкості виведення наркотичних препаратів з кровотоку людини можуть допомогти такі поради:

 • рясне вживання мінеральної води дасть можливість прискорити процес сечовиділення, так як основна маса шкідливих речовин буде виходити з сечею.
 • спеціальні фізичні навантаження дадуть можливість прискорити процес метаболізму в організмі наркомана;
 • вживання калорійної їжі;
 • допустимо вжити активоване вугілля в кількості 1 таблетка на 10 кілограм ваги людини.

Відразу з чим доведеться зіткнутися наркоману, так це з тим, що даний наркотичний препарат не має можливості точної дози при вживанні, що в більшості випадків призводить до передозування і можливий летальний кінець. Симптоми передозування Спайсом:

 • виникає панічний настрій;
 • ознаки задухи;
 • яскраві галюциногенні бачення;
 • скачки артеріального тиску;
 • блювотні позиви;
 • повна відсутність контролю над своїми діями;
 • непритомний стан;
 • смерть.

Навіть при вдалому результаті зняття побічних дій препарату, рішення проблеми ще попереду, так як слідом за відмовою від вживання приходить наступний етап боротьби — абстинентний синдром. Такий розвиток подій в домашніх умовах вилікувати неможливо.

Абстинентний синдром викликаний відмовою від Спайса

При різкому припиненні вживання наркотичного препарату Спайс відбувається виникнення абстинентного синдрому. Що це означає? Симптоми виник синдрому:

 • виникнення ломки;
 • прояв агресивної поведінки;
 • галюциногенні фактори набувають реальних обрисів, що може спровокувати суїцидні дії;
 • бажання вжити наркотик стає нестримним, що призводить до необдуманих дій.

Прояв даного синдрому свідчить про виникнення залежності від наркотика і вимагає термінової допомоги в наркологічному реабілітаційному центрі. Затягування процесу початку лікування може призвести до серйозних наслідків і можливої ​​психологічної травми, яка буде невиліковна, що призведе до повної втрати для соціального життя і суспільства хворого.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер»

Наш реабілітаційний цент «Снайпер» має величезний досвід в лікуванні наркоманії та наслідків її впливу на організм людини. Професійно підібраний персонал має високу оцінку якості роботи від родичів і залежних наркоманів. За допомогою індивідуального підходу до терапії пацієнтів, наш центр реабілітації з кожним роком збільшує відсоток одужання і дає можливість заблукали людям почати нове життя.

Як проходить лікування в нашому центрі реабілітації

Записуючись на прийом до наших лікарів, пацієнт може бути впевнений, що його проблема є конфіденційною і розголошенню не підлягає. Тому при проведенні першого огляду пацієнта не варто приховувати свою проблему, що дасть можливість більш точного діагностування захворювання та методів боротьби з цією бідою.

Другий етап терапії здійснюється в карантинному секторі центру, що дає можливість повного зняття абстинентного синдрому і обмеження впливу минулому житті на хворого. Перебуваючи під цілодобовим наглядом, пацієнт відчує моральну і фізичну підтримку, що дасть можливість з нашою допомогою подолати виникнення синдрому. З цією метою ми проводимо роз'яснювальну роботу з родичами пацієнта. Даний етап лікування в нашому центрі «Снайпер» займає до трьох тижнів.

Третій етап терапії передбачає переклад підопічного на стаціонарне лікування, де йому на вибір будуть надані кімнати проживання, які обладнані найнеобхіднішими засобами для комфортного проведення часу.

Після перекладу на стаціонарне лікування, пацієнту прописується повне обстеження організму на предмет виявлення пошкоджених шкідливими речовинами органів. Що дає можливість визначити індивідуальне лікування і точкове відновлення органів людини.

Далі за допомогою методів психологічного впливу на наркозалежної людини, проходять курси реабілітації, для зняття психологічної залежності від наркотиків. Що дає можливість повернутися до нормального життя без допомоги наркотичних препаратів.

Будь-яка терапія повинна здійснюватися тільки комплексним підходом до лікування, так як зняти фізичну залежність не представляє великих проблем, головне утримати пацієнта на моральному рівні. Дана дія дає величезну гарантію, що повернення до минулого не відбудеться.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.