Як можна кинути курити Спайс і позбутися від залежності?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Останнім часом серед наркотичних засобів за кількістю вживань лідируючу позицію став займати Спайс. Широке поширення синтетичний препарат придбав серед молоді, так як його легко доступність і переконаність в відсутність шкоди на організм провокує збільшення кількість вживань.

Увага! Вживання «легкого» виду наркотику такого як «Спайс» — це перша сходинка до більш «важким» видам наркотиків.

Так як до самого Спайс багато хто ставиться як до несерйозного зілля, яке приносить бажану ейфорію при незначних грошових витратах, жертва наркотику вважає, що при його бажанні він зможе залишити цю згубну звичку назавжди. Так в рядах наркозалежної молоді з'являються нові її члени.

Що таке Спайс і його дію

наркотик спайсСпайс являє собою курильну суміш, яка складається з рослинних трав. Як для організму вони не становлять серйозної небезпеки, але якщо відбувається рясне додавання синтетичних складових суміші, що володіють наркотичними властивостями, завдає непоправної шкоди здоров'ю. При частому вживанні чинить психологічний і фізичний вплив, викликає залежність. Яке фізичне і психологічне вплив робить Спайс на організм людини, яка палить:

 • куріння провокує різкі скачки артеріального тиску;
 • робить негативний вплив на головний мозок, судини;
 • загальмовує сприйняття навколишнього світу, погіршує стан пам'яті;
 • надає побічні дії на психічний стан, провокуючи панічний настрій;
 • при збільшеній дозі прийому створює ефект «важких» наркотичних засобів;
 • викликає галюцинації;
 • отримання стану ейфорії.

Низька ціна на наркотик, створює умови доступності для підліткового віку, що збільшує його поширення.

Склад Спайса його вплив на організм

Кількісний склад наркотика може бути різний по їх вмісту. За співвідношенням до шкідливих і нешкідливим речовин це десь 2-3 частини наркотичного зілля на одну частину курильного вмісту (тютюн). До наркотиків даного виду відносяться каннабіоіди (психоактивні наркотичні речовини), які за своїм складом можуть мати синтетичне і органічне походження. Так само в даній суміші присутні такі складові частини домішки:

 • шавлія предсказательная;
 • гавайська троянда;
 • лотос (блакитний).

Всі дані трави здатні викликати галюциногенні властивості на організм. За допомогою численних експериментів доведено, що каннабіоіди мають величезний вплив на вплив спайсаорганізм людини. Який вплив вони надають на людину:

 • відбувається швидке відмирання клітин головного мозку, без процесу регенерації таких;
 • в дихальних органах людини разом з димом Спайса відбувається накопичення токсинів і шкідливих речовин;
 • перепади артеріального тиску позначаються на серцево-судинній системі, прискорюючи процес зношування;
 • провокує появу безпліддя;
 • надає згубну дію на імунну систему, без можливості відновлення;
 • руйнує тканини нирок, печінки, серця;
 • викликає поява психологічної залежності, а згодом відбуваються і фізичні зміни в організмі.

Залежність від Спайса і абстинентний синдром

Як говорилося вище, вживання напівсинтетичного препарату Спайс викликає наркологічну залежність. Постійно думаючи, що при бажанні кинути вживати зілля можна легко, залежний від спайса людина стикається з реаліями абстинентного синдрому і не в силах переступити поріг придбаної залежності. У домашніх умовах такий синдром перемогти неможливо і може спровокувати величезні проблеми зі здоров'ям. Як формується наркотична залежність від спайса:

 1. Початкова стадія вживання наркотику
 2. .Експериментальне збільшення дози, для отримання сильного ейфорійного стану.
 3. Поява друзів за інтересами.
 4. Вживання стає постійним. Пошук чергової дози, а при її відсутності прояв агресії до оточуючих, що може призвести до вчинення злочину.
 5. Притупляється ейфорія від постійної дози, вимагає її збільшення.
 6. Це кінцевий етап вживання. Повна відсутність контролю над своїм психічним станом, неконтрольованість дози, можливість отримання передозування Спайсом.

Для профілактики виникнення наркоманії, потрібно проводити заходи, на яких необхідно говорити про шкоду куріння наркотичної суміші, розповідати, як кинути курити спайс, і приводити реальні приклади наслідків вживання.

Як можна кинути курити наркотик Спайс і позбутися від залежності

Як кинути курити спайс, постійний питання наркозалежних пацієнтів. Для того, що б почати терапію від залежності, необхідний цілий комплекс заходів. Свого лікування необхідно включати психологічні курси відновлення психічного стану, фізіологічні методи очищення організму від шкідливих токсинів. Після пройдених курсів відновлення, необхідно час на реабілітацію для закріплення отриманого результату. За цей момент пацієнт повинен навчитися жити і вирішувати виниклі труднощі без допомоги наркотичних засобів.

Увага! Самолікування без навичок терапії даного захворювання, можуть принести серйозні проблеми здоров'ю. Бажано при лікуванні наркоманії скористатися спеціальними наркологічні центрами.

Фізичні заходи терапії залежності

терапія залежностіДані заходи розраховані на очищення організму від шкідливих речовин і видалення психоактивних токсинів з внутрішніх органів. Як лікування використовують фізіотерапію, спрямовану на лікування уражених органів, виявлених при проведенні УЗД і збору загальних аналізів із застосуванням підтримуючих медикаментів (прибутків, сорбентів).

Психологічні заходи терапії залежності

При психологічному заході потрібна повна ізоляція наркозалежної людини для обмеження впливу зовнішнього середовища, що стала причиною вживання наркотиків. Кращий і дієвий спосіб приміщення хворого на стаціонарне лікування в реабілітаційний наркологічний центр. Перебуваючи на стаціонарній терапії, пацієнт буде спілкуватися з іншими хворими, які йдуть на поправку, що поверне йому бажання жити, і прагнення кинути наркотичний порок. Перебуваючи під цілодобовим наглядом психолога і медичного персоналу, лікування дає суттєвий результат, а при виникненні абстинентного синдрому його купірування. Основний внесок в психічний стан хворого вносить спілкування з родичами. Бачачи їх моральну підтримку, залежний наркоман зміцнює свою впевненість, і бажання пройти терапію, повернутися в нормальне людське життя. При домашньому лікуванні це не вийде і може створити додаткові проблеми.

Для гарного і якісного лікування потрібен професійний підхід і постійна цілодобова підтримка наркологом і психологом, що в домашніх умовах не представляється можливим. Так як при виникненні абстинентного синдрому, всі ваші зусилля зазнають фіаско і принесуть додаткові проблеми, що з психічним здоров'ям так і фізіологічним. Іноді психічна травма при самолікуванні має негативний вплив на ЦНС, що тягне безповоротну втрату розуму.

Центр лікування наркозалежності «Снайпер»

Наш центр допомоги «Снайпер» знає, як кинути курити спайс, і з успіхом застосовує розроблену методику провідними фахівцями в області наркології і психології. Створені на базі центру «Снайпер» телефони довіри, можуть відповісти на всі Ваші питання, а при необхідності надати екстрену допомогу Вам і вашим близьким.

Так само в центрі реабілітації, існують прийомні дні, де наш фахівець може прийняти Вашої родича і провести консультацію з його захворювання. Для більш детального розуміння проблеми, яка Вас турбує, можлива екскурсія по території центру та ознайомлення з методами лікування залежності.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.