Лікування амфетамінової залежності

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Амфетамін є наркотичною речовиною сильнодіючого характеру, яка має збуджуючий ефект. У такому стані наркозалежний відчуває не тільки ейфорію, а ще й небувалий приплив сил, як при підвищенні стресових гормонів (дофаміну та норадреналіну).
Саме тому амфетамін набув широкого поширення серед підлітків, спортсменів, студентів та творчих людей. Кожен, хто спробував такий наркотик, уже не може зупинитися, і єдино правильним рішенням у такій ситуації ставати наркологічний реабілітаційний центр.

likuvannya-amfetaminovoyi-zalezhnosti-1Як розпізнати амфетамінову залежність?

Людина, яка тривалий час вживає амфетамін, змінюється просто на очах. Стійку залежність можна розпізнати за такими симптомами:

  • відсутність апетиту;
  • різке скидання ваги (за короткий час людина втрачає до 5 кг);
  • високий рівень активності протягом кількох діб (приблизно 2-3);
  • сильна зацикленість на певній дії;
  • підвищена пітливість;
  • розширені зіниці.

Крім цього, залежних від амфетаміну видає неконтрольована міміка. Наркомани безконтрольно хмуритися, кусає губи, зрушує їх убік чи зовсім стискає. Помітивши у ближнього чи друга такі симптоми, потрібно обов'язково звернутися до наркологічного центру.
Деякі люди бояться звертатися до фахівців, а також тікають від проблеми. Але важливо розуміти, що люди з амфетаміновою залежністю не можуть самостійно вилікуватися. У цьому випадку просто потрібна кваліфікована допомога наркозалежним.

Як відбувається лікування амфетамінової залежності?

Процес лікування та реабілітації наркоманів досить складний і потребує колосальних зусиль. Тому починати його потрібно якомога раніше. Помітивши перші симптоми, необхідно відразу дізнатися, де надається анонімна допомога наркоманам, та визначити пацієнта на лікування.
Наш реабілітаційний центр надає повний спектр послуг із лікування залежно від амфетаміну. Кожен пацієнт отримує медикаментозне лікування та психологічну підтримку. Наркозалежні відвідують спеціальні групи, проходять індивідуальну роботу з психологом, а також лікуються спеціально підібраними препаратами.

metody-ta-sposoby-likuvannya-narkomaniyi-2Чому варто звернутися до наркологічного центру?

Реабілітаційний наркологічний центр — це реальна можливість для залежних від амфетаміну повернутися до нормального життя та налагодити стосунки з рідними. Тут забезпечується комплексний вплив на психіку та фізіологію, а також цілодобове спостереження. Завдяки такому підходу у пацієнта поступово зникають тригери, які спричиняють бажання вживати речовини, а також з'являється усвідомлення небезпеки ситуації.
У домашніх умовах досягти такого ефекту просто неможливо. Якщо ви налаштовані рішуче і хочете врятувати свого близького, потрібно обов'язково звернутися до наркоцентру. Наші фахівці зроблять все можливе, щоби вилікувати від страшної залежності.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.