Лікування від наркоманії в Нікополі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Коли в родині з'являється наркозалежний чоловік, відбувається переоцінка ситуації і розуміння наскочили проблем. Наркоман в пошуках грошей для придбання дози «блаженства», здійснює крадіжку, грабіж, тяжкі злочини. Залежній людині байдуже, що це останні кошти рідних людей, і він прирікає свою сім'ю на голод, нужду. Всі обіцянки припинити вживати наркотики не виконуються і не зможуть бути виконані самостійно через розвитку абстиненції і психічного розладу. Що таке абстиненція? Чи можна здійснювати лікування від наркоманії в домашніх умовах? Лікування наркоманії в Нікополі — хто надасть допомогу залежному від наркотиків людині?

Абстиненція — що це таке?

Вирішивши зав'язати приймати наркотики, людина стикається з розвитком абстинентного синдрому. Що це таке?

Абстиненція (наркотична ломка) — синдром психофізичних розладів людини, що розвивається у наркоманів після відмови вживання або відсутності чергової дози прийому. Цей синдром відноситься до фізичної залежності і приносить наркозалежному людині такі симптоми:

 • підвищення температури;
 • негативно впливає на психіку людини виражене в агресивній поведінці;
 • розвиток галюцинацій;
 • хворобливий стан м'язової системи;
 • приносить збій в роботу всіх внутрішніх органів;
 • ниючі стан суглобів;
 • втрата контролю над своїм психоемоційним станом;
 • штовхає хворої людини на суїцид.

Зняти ці симптоми, допоможе спеціалізований Наркологічний центр «Снайпер» в місті Нікополь (Дніпропетровська область). При цьому лікування проходить на анонімній основі. Всі системи і програми психологічного відновлення строго індивідуальні і призначаються в залежності від ступеня ураження організму наркотиками.

Терапія в домашніх умовах

Вирішивши кинути вживати наркотики, людина з ураженої психікою не розуміє, що лікування на дому не принесе користі. Простий відмова від вживання розвиває абстиненцію, яка принесе сильні фізичні і психічні розлади і загрозу оточуючим його людям. Наркоман не в силах самостійно побороти розвиток наркотичної «ломки», що в кінцевому підсумку закінчиться недоумством, спробою суїциду, збільшеною дозою вживання.

Етапи лікування наркоманії в Нікополі НЦ «Снайпер»

Лікування наркоманії в НікополіЛікування наркоманії вимагає послідовності вибору кроків і методів відновлення фізичного та психічного здоров'я. Фахівці НЦ «Снайпер» підберуть індивідуальну програму терапії і розділять її на етапи:

 1. Детоксикація. Етап повного очищення організму від шкідливих наркотичних речовин. Організм за допомогою програм чистки від Наркологічного центру «Снайпер», зможе самостійно прискорити процес саморегенерації, відновить імунну систему, психоемоційний стан. Даний етап проходить під цілодобовим контролем фахівців в карантинному секторі НЦ «Снайпер», що знімає ризики шкоди здоров'ю підопічного.
 2. Стаціонарне лікування недуги і закріплення отриманих навичок відмови від наркотиків. Цей етап проводиться в стаціонарі з менш жорсткими правилами. З підопічним працюють психологи, наркологи та інші необхідні фахівці. Хворий отримує необхідну допомогу, виробляє норми поведінки, вивчає відновну програму «12 кроків», проходить психологічні курси самоконтролю, перезавантажує свідомість на правильне життя в соціальному світі проживання.
 3. Третій етап — адаптація до самостійного життя без допомоги фахівців. Це важливий етап лікування, дає можливість підопічному наркоману спробувати жити без шкідливих звичок. За виписці, підопічний отримує рекомендації, призначення на додаткові курси психологічної підтримки в соціальному світі проживання. Особливу увагу, варто звернути на довічну допомогу від Наркологічного центру «Снайпер», що знімає ризик повернення до смертельного пороку.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.