Лікування від наркоманії в Луцьку

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Статистика свідчить, що щорічно в світі від вживання наркотиків помирає приблизно 200 тисяч осіб, а алкоголізм забирає понад 3 мільйони життів. На жаль, кількість людей, які вживають наркотики і алкоголь з кожним днем ​​збільшується в геометричній прогресії.

Ці згубні звички стають причиною погіршення здоров'я залежної людини, поступової деградації його як особистості і смерті в повному розквіті сил. Наркоманія і алкогольна залежність руйнує життя мільйонів людей — руйнуються сім'ї, діти залишаються без батьків, літні батько і мати залишаються без підтримки дітей.

Однак вихід з ситуації, що склалася є! Кращим рішенням для наркозалежної людини і його рідних може стати звернення до реабілітаційного центру «Снайпер». Лікування наркоманії в Луцьку здійснюється за допомогою сучасного обладнання, інноваційних методик і висококваліфікованих лікарів. Але чому саме наш центр реабілітації вибирають пацієнти та їхні родичі? Які методи дозволяють домогтися високих результатів? Чи можна розраховувати на повне позбавлення від алкогольної та наркотичної залежності, а так само повернення до повноцінного життя?

Інноваційні методи лікування наркотичної залежності

Проблема наркоманії дуже гостро стоїть в сучасному суспільстві. Адже кількість людей, які вживають наркотичні речовини, з кожним днем ​​зростає. А ось вилікуватися від такої залежності вдається одиницям.
Реабілітаційний центр в Луцьку під назвою «Снайпер» пропонує своїм пацієнтам ефективне позбавлення від наркотичної та алкогольної залежності. Комплексне лікування проблем наркоманії включає в себе:

  • діагностику і підготовку до лікування;
  • проведення детоксикації за допомогою медикаментів;
  • адаптаційний період;
  • етап психологічного відновлення;
  • стабілізаційний період;
  • ресоціалізація.

Діагностування причин виникнення і стадії захворювання різними фахівцями центру реабілітації дозволяє максимально точно встановити діагноз. На підставі досліджень досвідчені лікарі складають індивідуальний план лікування для кожного пацієнта, враховуючи особливості його організму і стан психіки.

Індивідуальний підхід до кожного хворого дозволяє наркологів і аддіктологія прописати найефективніші медичні препарати, що дозволяють швидко позбутися від токсинів і відновити життєві сили. При цьому психологи і психіатри допоможуть наркозалежному людині розібратися в своїх проблемах, навчитися поетапно вирішувати їх, ставити перед собою реальні цілі і без проблем досягати їх.

Лікування алкоголізму в Луцьку

Лікування наркоманії та алкоголізму в ЛуцькуСучасний реабілітаційний центр в Луцьку пропонує комплексне лікування алкогольної залежності, повне відновлення особистості та адаптацію пацієнта в соціумі після проходження курсу реабілітації.
Однак найпершим і найважливішим кроком на шляху до одужання є звернення в наш центр. Ми приймаємо всіх пацієнтів, незалежно від ступеня занедбаності хвороби і тяжкості отруєння організму алкоголем.

Лікування алкоголізму в Луцьку передбачає постійне перебування пацієнта на території пансіонату, щоб уникнути рецидивів і забезпечити належний рівень охорони здоров'я. Хворі проживають в комфортних кімнатах, обладнаних усім необхідним для повноцінного відпочинку. Пацієнти можуть відвідувати процедурні кабінети, кімнати масажу, сеанси медитації. Вони можуть розраховувати на цілодобову підтримку лікарів — фахівців, а так само допомогу обслуговуючого персоналу — санітарок, нянечок, медсестер.

Лікування алкоголізму в Луцьку в центрі реабілітації «Снайпер» відбувається в кілька етапів:

  1. Діагностування хвороби. На цьому етапі лікарі з'ясовують причини виникнення залежності, а так само причини, за якими пацієнт не може позбутися згубної звички.
  2. Детоксикація організму. Проводиться за допомогою лікарських і фізіотерапевтичних засобів. Сприяє очищенню органів і систем людського організму від токсинів і інших шкідливих речовин.
  3. Противорецидивная терапія. Обов'язково включає в себе консультації психолога і психотерапевта. На цьому етапі важливо, щоб пацієнт назавжди позбувся тяги до алкоголю і в подальшому житті не повернувся до випивки.
  4. Психологічна та соціальна реабілітація. На цьому етапі лікування пацієнт вчитися заново жити в соціумі — ставити правильні пріоритети і цілі, прагнути досягати їх. Лікування спрямоване на формування правильних поглядів на сім'ю, виховання дітей, спілкування з колегами і друзями.

Скільки триватиме лікування?

Сучасне лікування наркоманії в Луцьку в нашому реабілітаційному центрі відбувається в залежності від тяжкості стану хворого, занедбаності його хвороби, а так само прагненні самої людини до одужання. Бажання залежної людини повернутися до нормального життя без алкоголю і наркотиків є основним фактором успішного лікування.

За бажанням родичів наші фахівці можуть провести бесіду з хворим на дому. За згодою пацієнта лікарі зможуть доставити його в центр реабілітації для проведення стаціонарного лікування. При цьому курс лікування не обмежений часовими рамками — хворий знаходиться в пансіонаті до повного одужання.

Про результати роботи реабілітаційного центру «Снайпер» красномовно говорять численні відгуки клієнтів. Люди, що проходили лікування у нас змогли вирватися з небезпечного кола залежності і знайти щастя, успіх і любов у своєму житті. Багато з них активно допомагають відновитися іншим людям, повернутися їм до повноцінної, повної радості, життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.