Лікування наркоманії в Тернополі — Програма реабілітації

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркологічний реабілітаційний центр Снайпер в Тернополі, надає допомогу: лікування наркоманії і алкоголізму. З цієї форми ви дізнаєтеся як пройти курс реабілітації.

Залежність від алкоголю або наркотиків має дві сторони. З одного боку, це серйозне захворювання, як і будь-яке захворювання, воно вимагає лікування і спеціалізованої медичної допомоги, в яку входить госпіталізація і лікування в спеціалізовано наркологічному стаціонарі протягом довгого часу. З іншого боку, це велика проблема нашого суспільства, яка виходить від середовища, в якому людина живе, спілкується і працює.

Ця своєрідна мікроатмосфери найсильніше впливає на людину і саме в неї йому належить повернутися після закінчення курсу програми. Лікування наркоманії в Тернополі допоможе прибрати наркотики зі свого життя, а лікування алкоголізму в Тернополі нагадає вам, що таке твереза ​​голова і ясний розум.

Звернулися в клініку, будь то рідні або близькі пацієнта потрібно зрозуміти, що така хімічна залежність невиліковна в тому плані, що сам залежний вже ніколи не зможе повернутися в звичну незалежну позицію а-ля: пиво по вихідним, будь це алкоголь або наркотичні речовини. Вживання навіть мізерних кількостей спиртного або наркотиків навіть після курсу лікування призведе до «зриву». Тепер, уникнути зриву можна буде тільки одним способом — повністю відмовитися від алкоголю і наркотичних речовин незалежно від обстановки до кінця свого життя!

Навчіться жити по-іншому!

Лікування наркоманії в ТернополіПрибрати з життя звичні раніше алкоголь і наркотики досить складне завдання і для її виконання прийому таблеток і самопереконання може бути недостатньо, реабілітаційний центр в Тернополі надасть базу, але потрібно і власне прагнення. Не потрібно відчувати свою силу волі, потрібно в принципі відчистити свій розум від минулих думок і побачити навколо себе, що світ може бути барвистим і дуже цікавим без наркотиків і алкоголю. Щоб відмовитися від усього цього, потрібно переглянути ставлення до себе і до оточуючих, переглянути свої пріоритети і цінності, зрозуміти, що кожен вчинок несе за собою відповідальність. Потрібно навчитися знову відчувати радість, любов, щирість і всі ті почуття, які були притуплені під час вживання психо-активних речовин.

Ніхто не говорить про те, що це буде просто і відразу. Спочатку доведеться навчитися ламати бар'єри, плекати свою силу волі і не дати нав'язливим думкам проникнути в вашу голову. Пам'ятайте, що у вас лише два шляхи:

  1. Допомогти самому собі вийти в нове життя повну свободи
  2. Повернутися до старого, продовжувати вживати алкоголь або наркотики і прийняти за це відповідальність — смерть.

Після закінчення терапевтичного курсу не варто повертатися в свою мікроатмосфери, де як і раніше існують люди, які вживають і залежні від психо-активних речовин, в такому випадку ви дуже швидко прийдете до «зриву»!

Якщо дійсно дано початок, щоб «почати заново», то потрібно дати людині побути поза своєю мікроатмосфери. Чи не вважайте це за ізоляцію хворого, це період роботи над собою, в якому людина повинна боротися без зовнішніх «подразників». Цей період роботи ознаменується появою нового «Я», нових думок, цілей і нових відповідей на повсякденні питання. Реабілітаційний центр в Тернополі займається тим, що допомагає людям відійти від наркотиків і алкоголю і прийти до тверезого способу життя.

Центр реабілітації Снайпер

Здійснює роботу по реабілітації залежних людей, маючи матеріальну базу і є найкращим за показником ефективності в таких питаннях, як лікування алкоголізму в Тернополі і лікування наркоманії в Тернополі.

За рахунок постійного контролю за пацієнтами, за їх не тільки фізичним, але і душевним станом, досягається ефективність терапевтичного курсу. Люди потрапляють в таку атмосферу, де їх вислухають, зрозуміють і підтримають. В ході курсу людина отримує більше знань про своє захворювання і про симптоми, в подальшому ці знання він навчиться використовувати кожен день.

У нас є певна реабілітаційна програма лікування, яка відбувається в кілька етапів:

  • Підготовка (3-6 тижнів);
  • Реабілітаційна терапія;
  • Адаптаційний етап (1,5 місяця);
  • Інтеграційний етап (2-3 місяці);
  • Етап стабілізації (3 місяці);
  • Ресоціалізація (3-6 місяці).

Наші фахівці цілодобово знаходяться на території центру «Снайпер», щоб допомогти кожному пройти цей складний період життя, вибрати свій шлях і йти по ньому, не звертаючи. Бажання до тверезого життя, бути готовим до радощів і негараздів, вміти впоратися зі своїми емоціями, ламати бар'єри складних ситуації, стати незалежним від алкоголю і наркотиків — ось чому вчить Реабілітаційний центр в Тернополі!
Кожна людина має право на другий шанс, а ми допоможемо вам його здійснити!

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.