Програма лікування

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63

«Рівний — рівному»

Програма лікування в реабілітаційному центрі «Снайпер» включає в себе терапевтичну групу, яка має назву «рівний — рівному».

Її основна суть полягає в тому, що пацієнта підтримує і курирує людина, яка в минулому мав таку ж проблему. Реабілітація пацієнта проходить більш успішно завдяки тому, що він має живий приклад перед очима. Ніщо не надихає більшою мірою, ніж людина, яка змогла впоратися з тим, з чим доведеться тобі самому.

«Разом до однієї мети»

Ще одна терапевтична група, яка міцно утвердилася в програмі лікування. Головний принцип в такій групі — бути відкритим і гранично чесним з собою і оточуючими. По-перше, в таких групах вдається виявити основні психологічні проблеми кожного з пацієнтів. По-друге, вони відчувають підтримку один одного, будучи відомими єдиною спільною метою — одужання.

Духовне відродження.

Однією з причин, по якій людина починає випивати, є душевна порожнеча. У реабілітаційному центрі «Снайпер» в програму лікування включили пункт відновлення духовних цінностей. Людині дається шанс побудувати свою систему цінностей, зрозуміти свої справжні бажання і поставити цілі, яких він сягатиме в новому житті. Якщо людина знає, чого він хоче; якщо знає, що для цього потрібно робити, його життя набуває сенсу. Реабілітація в центрі допомагає зрозуміти себе.

Арт — терапія.

Іншими словами — терапія мистецтвом — допомагає зняти напругу без наслідків. В кожній людині закладена здатність самовиражатися за допомогою мистецтва, але, дорослішаючи, людина блокує ці прояви з різних причин. Не маючи можливості висловити свої переживання, пацієнт починає зображати те, що він відчуває. Поступово його голова звільняється від наполегливих думок. Творити — найкращий і безпечний спосіб перетворити негативну енергію в позитивну. Арт — терапія гармонізує і розвиває особистість. З її допомогу людина занурюється всередину себе і немов знову знайомиться з самим собою. Творячи, пацієнт абстрагується від усього і здатний подивитися на проблеми з боку.

Трудотерапія.

Її основне призначення — прискорення процесу соціалізації пацієнта. Завдяки праці він знаходить застосування своїм емоційним і фізичним силам. При цьому йому постійно доводиться взаємодіяти з іншими людьми. Все це відбувається в присутності працівників реабілітаційного центру.

Сімейний освіту.

Пройшовши курс реабілітації, пацієнту доведеться повертатися до нормального життя. І в цьому житті, звичайно ж, повинна з'явитися сім'я. Набуття сім'ї є запорукою довгого і здорового життя без рецидивів. Коли життя наповнене любов'ю, в ній з'являється сенс. Де є сенс, там немає порожнечі. Тому в реабілітаційному центрі «Снайпер» проводять так звані курси сімейного освіти. Їх призначення — підготувати пацієнта до сімейних відносин. Закласти знання про основи їх успішної побудови.

«Лікування» співзалежних.

Співзалежних називають друзів і близьких, які співчувають пацієнтові. Користуючись цим, пацієнт може маніпулювати ними для досягнення своїх цілей. У спеціальних групах близьких вчать, як не піддаватися на маніпуляції. Програма лікування в реабілітаційному центрі «Снайпер» включає в себе широкий спектр сучасних методів лікування. Завдяки їм пацієнти успішно проходять реабілітацію і повертаються до щасливого життя.

ДЗВОНІТЬ! +38 (050) 530-46-49 або +38 (068) 030-83-63