Лікування наркоманії стаціонарно

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркотики принесли багато горя і смертей в цей світ, але люди навчилися з ними боротися. Існує багато перевірених способів вирватися з наркозалежності, але багато центрів бачать в цьому тільки заробіток, тому в багатьох ситуаціях люди розчаровуються в лікуванні і віддають себе в руки долі. Але це не правильно, так як, пускаючи все на самоплив, наркоман швидко приходить до логічного кінця свого пороку, смерті.

Терапія залежності від наркотиків

Лікування наркоманії — це дуже складний і послідовний курс, який включає в себе:

 • чистку організму від шкідливого впливу наркотичних препаратів;
 • дієтичні норми вживання їжі;
 • індивідуальний підхід до лікування для кожного пацієнта;
 • спеціальні фізичні навантаження на м'язи і внутрішні органи людини;
 • групові та індивідуальні психологічні курси реабілітації;
 • створення грунту для відмови від вживання наркотичних засобів.

Це не всі перераховані заходи при лікуванні наркозалежних підопічних, інші методи є суто індивідуальними під кожного пацієнта. У них входять фізіопроцедури, нові системи психологічної підтримки пацієнта, допомога в період соціальної реабілітації в життєвому середовищі спілкування і проводяться стаціонарно.

Початкові кроки лікування наркотичної залежності

лікування наркоманії стаціонарно харківВиникнення захворювання наркоманії несе багато проблем в нормальну сім'ю. Всі родичі такого залежного бачать, що відбувається з хворим в період ломки. Найстрашніше в цій ситуації, це бачити страждання і не мати можливості допомогти, відчувати себе безпорадним перед обличчям начебто незначного захворювання. Насправді, не варто себе звинувачувати в цьому, дане захворювання не є простим і має сильні сторони симптоматики, а це приносить руйнівні дії на організм хворої людини.

Співробітники нашого наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», за час роботи вже врятували не одну тисячу втратили надію пацієнтів і допомагають на будь-якій стадії захворювання і небезпечної недуги. Адже допомагаючи Вам, вони також відточують свою майстерність, а це дає можливість приймати правильні рішення при лікуванні в подальшому.

Також широко практикується лікування від наркоманії методами «12 кроків», яка має багато послідовників по всьому світу і дала відчутні результати в лікуванні залежності. Це складна система психологічного впливу на емоційний стан пацієнта. Її виконання базується на покрокової терапії, що створює умови для повного зцілення. Дана методика не терпить різкі ривки терапії, так як це може призвести до втрати досягнутих результатів. Тому маючи серйозні наміри лікуватися, необхідно чітка послідовність виконання рекомендацій психолога і терпіння.

У будь-якому випадку, позитивний результат залежить від самого пацієнта і його праведному бажанні зцілитися. Адже, тільки його особиста думка і рішення, дає необхідний тонус в сторону лікування залежності. Тому основне завдання співробітників наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер» допомогти і підтримати підопічного в перемозі над порогом залежності від наркотиків. Це і є перший крок до одужання повністю залежного від наркотиків людини.

Які послуги ми пропонуємо нашим клієнтам

Для наших клієнтів, ми можемо запропонувати такі види послуг:

 • анонімне лікування наркоманії;
 • послуга «нарколог на будинок»;
 • психологічне відновлення;
 • пробудження мотивації на лікування від пороку;
 • до кожного підопічного свій індивідуальний підхід.

Реабілітаційний центр «Снайпер» — допомога нужденним

НРЦ «Снайпер» — найбільш просунутий комплекс оздоровлення від наркозалежності в місті Харків, і є хорошим помічником наркозалежним пацієнтам. Сучасне обладнання медичної техніки, комфортні номери для проживання підопічних, цілодобове обслуговування персоналом пацієнтів, сучасні методи лікування наркоманії, доброзичливий підхід до хворих — це все НРЦ «Снайпер»

Всі послуги відповідають закордонним стандартам терапії залежності, про що Ви можете переконатися, провівши екскурсію по нашому центру допомоги. Всі наші пацієнти проходять основні види «стандартного пакета» лікування:

 • детоксикацію;
 • купірування абстиненції;
 • реабілітаційні заходи;
 • адаптовану підготовку до соціального життя;
 • курси «12 кроків».

Які переваги звернення до нашого центру

Звертаючись до нас за допомогою, Ви отримуєте:

 • повне купірування спілкування з соціальної та неблагополучної сферою оточення і можливою причиною виникнення наркоманії;
 • відсутність можливості вживання наркотичних препаратів;
 • допомога професіоналів в лікуванні наркозалежності на стаціонарному лікуванні, де зміни в організмі вимагають постійного коректування;
 • цілодобове спостереження нашими фахівцями за станом підопічного, дає хорошу можливість своєчасно наданій допомозі при нестандартних ситуаціях зі здоров'ям пацієнта;
 • Європейський комфорт проживання і лікування.

Якісне обслуговування наших підопічних можна тільки створити, при знаходженні на стаціонарному лікуванні, адже пацієнт лікується під цілодобовим наглядом. Знаючи про підопічного повну клініку його захворювання, яка постійно оновлюється в залежності від прогресу лікування, можна постійно змінювати в кращу сторону методи терапії, а це знижує кількість днів проведених в реабілітаційному центрі.

Відродження бажання жити і інтервенція наркозалежного

Почавши вживати наркотичні препарати, наркоман змінює свою систему життєвих цінностей. Основна мета його зниклої життя — доза, яка на перших порах розфарбовує його життя в яскраві фарби. В голові залежної людини крутиться одна думка — ейфоричний стан. Він перестає помічати сильні психічні зміни в організмі, думаючи, що він знайшов життєвий сенс або як кажуть «зловив царя за бороду». Правда такий стан його переслідує недовго, адже на все його вживання потрібно все більше і більше коштів. Де їх брати?

Спочатку поступове збільшення дози не кидається йому в очі, але проходить час і він розуміє, що рясний прийом уже його не "вставляє». Закінчується можливість купувати наркотики і перший абстинентний синдром, повністю ламає його уявлення про щасливе життя і своєї неперевершеності. Це найкращий момент, запропонувати йому лікування від наркоманії, адже до цього він відчував себе чудово і хворою людиною себе не вважав.

Правда навіть в цей період багато наркомани не хочуть проходити лікування і на це є певні причини:

 • боязнь лікування провокується нерозумінням, як це буде проходити, адже він вже сам пробував, але не зміг зупинитися;
 • сором за свій стан;
 • дорожнеча, не знаючи справжню суму на лікування, він приблизно вже для себе вирішив вартість.

Змусити в такій ситуації, ми не можемо, але за допомогою нашої послуги «нарколог на будинок», можна вплинути на його рішення. Дана послуга вже не один рік користується хорошим попитом в західних країнах і показує відмінні результати інтервенції.

Родичі хворого запрошують на будинок психолога, який методами переконання, розповідає про те, що дана терапія проходить під грифом анонімності, а саме його лікування не займе багато часу, пропонує наркозалежному проїхати і подивитися своїми очима на методи терапії. При відсутності можливості залежного хворого дістатися до центру допомоги самостійно, нашим центром надається транспорт.

Користь від психолога має величезне значення для родичів залежного, так як в більшості випадків, він погоджується лікування і своє одужання, що полегшує сімейне напругу.

Стаціонарне лікування наркомана в центрі надання допомоги

Стаціонарне лікування наркоманаЛікування від наркоманії стаціонарно і під цілодобовим наглядом в місті Харків, має і приносить 84-90% позитивний результат. Все лікування відбувається за давно відпрацьованим методам лікування, тільки коригується під індивідуальне самопочуття хворого.

Починається терапія з загального ознайомлення з пацієнтом і станом його здоров'я. Для цього можна не виходячи з НРЦ «Снайпер», здати необхідні аналізи і пройти діагностику ушкодження організму. Після, отримавши експрес-аналізи на руки, пройти огляд нашим фахівцем і можна приступати до лікування.

Перший період ознайомлення і купірування абстиненції відбувається в карантині нашого центру, де пацієнту нададуть всю необхідну для цього допомогу і проведуть перші курси психічного відновлення. Це важкий період для підопічного, так як зняття залежності проходить з сильною симптоматикою і може принести ще досить неприємних сюрпризів у вигляді відмови в роботі внутрішніх органів. Тому постійне спостереження фахівцями за пацієнтом, зможе в екстреному випадку надати необхідну допомогу.

Після проходження карантинного лікування підопічного переводять на стаціонар. Тут вже відбувається подальше лікування і поступове закріплення результатів одержуваних при терапії. У лікування входить вище перераховані заходи і можливо додаткові види фізіотерапії, масажні процедури, фізичні навантаження, психологічний вплив на хвору людину.

Після пройденого курсу реабілітації, хворий починає по-іншому дивитися на життя і на свої вчинки під наркотичної ейфорією. Різка зміна поведінки і ставлення до навколишньої дійсності, вимагає повної адаптації в соціальній сфері життя. Тому в закріпних курсах, передбачена послуга вливання в суспільство.

Статистика зцілень після звернення в НРЦ «Снайпер», поступово збільшується, так як ми серйозно ставимося до своїх послуг. Весь персонал проходить підготовку в Державних центрах боротьби з наркоманією. Крім усього наші співробітники щорічно беруть участь в корпоративних заходах з обміну досвідом.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.