Як проходить лікування наркоманії в стаціонарі? г. Харьков

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія в останні роки посилила свої позиції в середовищі соціуму. Все це стало можливим завдяки не стабільною економіці і збільшеним нервовим напруженням серед соціуму. Навіть деякі люди, які вели здоровий спосіб життя, стали зловживати, намагаючись піти від настігшіх їх проблем. Думаючи, що спробував один раз, наркотичне зілля, вони зможуть кинути відразу, не завдаючи собі шкоди. У цьому їхня помилка, спробував один раз, вони не в силах більше впоратися з собою і своїм поламаним психологічним станом і стають повністю залежними від них.

Основний контингент вживають, це підлітки, молодь до 35 років, які шукають вирішення своїх проблем в наркотичному засобі. Так народжується наркотична залежність і прогресуюче захворювання наркоманія. Крім цього, істотний ризик для оточення наркомана приносить ін'єкційне вживання наркотику, так як в цілях економії або брак коштів, вони використовують один шприц на всіх, що провокує розвиток таких захворювань:

 • ВІЛ,
 • СНІД,
 • гепатит С, В.

Дані захворювання приносять багато страждань своїм носіям і в кінцевому підсумку призводять до смертельного результату.

Наркозалежних поведінку хворого

Захворювання наркоманія, сприяє зниженню рівня життя вживають людей, приносить повне розкладання в психічному стані залежного наркомана, що штовхає його на пошуки чергової дози і вчинення злочину. Найстрашніше в цьому, що здійснюючи протиправні діяння, він перестає відчувати почуття відповідальності і повністю виправдовує свої вчинки. Більшою мірою не віддаючи своїм діям відлік, їм рухає залежність від наркотика. Що ж це таке залежність, і які вона несе наслідки?

Залежність

лікування наркоманіїЗалежність, що ж це таке і яку небезпеку вона приносить людині? Розвиваючись від частого вживання наркотичних препаратів, організм включає дані наркотичні речовини в свій обмін речовин, а це провокує вироблювану звичку в фізіологічному вигляді. Таке ж дія відбувається і на психологічному рівні.

Отримуючи прискорену вироблення гормону щастя після вживання, організм і мозок людини швидко звикають до бездіяльності, а це є основним чинником розвитку психічної залежності. Загалом дві з'явилися залежності, фізична і психологічна, починають вимагати продовження вживання, а в разі відмови від прийому, провокують прояв абстинентного синдрому. Що таке абстинентний синдром?

Абстинентний наркотичний синдром

Виникла абстиненція (синдром відмови від вживання), з'являється в середньому через 7-9 годин з останнього вживання дози і, дивлячись від уживаного наркотичного засобу, триває до 30-37 днів. В даний період загострення сильно проявляється агресія, галюциногенні бачення, підвищується температура тіла, ломка. У даній ситуації здійснюється лікування наркоманії в стаціонарі, так як дані симптоми купірувати в домашніх умовах не вийде. Тільки правильний підхід фахівців до лікування, може зняти «синдром відмови» і вберегти від наслідків нанесення шкоди організму наркозалежному людині. Які наслідки для організму може принести неправильне лікування і купірування абстиненції?

Наслідки абстинентного синдрому

При неправильному лікуванні, що проявився абстинентний синдром може принести організму залежної людини:

 • повне знищення ЦНС;
 • крововилив головного мозку;
 • розвиток шизофренії та інших психічних відхилень;
 • при неправильному купировании абстиненції можливе продовження вживання наркотиків в збільшених дозах;
 • наркотичний психоз;
 • суїцид;
 • відмова роботи внутрішніх органів, без можливості їх відновлення;
 • смерть.

Тому при виникненні абстиненції, необхідно терміново звернутися за допомогою в НРЦ «Снайпер», що знаходиться в м Харків, і попередити розвиток патології, а так само настання наслідків для хворого.

Терапія наркотичної залежності в НРЦ «Снайпер»

Лікування захворювання наркоманії в стаціонарі міста Харків, приносить істотні плоди одужання. В першу чергу, відбувається купірування абстиненції в карантинному секторі нашого НРЦ «Снайпер», де наш пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом. Даний метод підходу має істотне значення для збереження здоров'я і можливо життя нашого пацієнта, так як писалося вище, наслідки несуть серйозні наслідки для організму. У нашій практиці використовуються методи народної медицини, системи «12 кроків», медикаментозна допомога при ускладненнях. Після зняття симптоматики синдрому, пацієнта переводять на стаціонарне лікування.

В період реабілітації на стаціонарі, застосовуються психологічні курси відновлення пошкодженої ЦНС, психіки, а так само виводяться з організму токсини, відновлюється робота внутрішніх органів людини.

Маючи хорошу практику в лікуванні наркоманії, наш НРЦ «Снайпер» створить всі необхідні умови для одужання від небезпечної недуги і поверне хворого в нормальне середовище соціального життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.