Хімічна залежність

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Хімічна залежність — захворювання, яке тягне за собою втрату контролю над вживанням психоактивних речовин. Психоактивні речовини — це речовини, які змінюють свідомість, спотворюють здатність тверезо сприймати і оцінювати світ. Ці речовини вражають людину на трьох рівнях: душа, тіло, розум. Страждання більш «тонких» сфер — розуму і душі — перекривається залежністю тіла від ПАР. Наш реабілітаційний центр «Снайпер» проводить лікування від хімічної залежності, допомагаючи людині повернутися до здорової і радісного життя.

Які чинники виникнення?

Існує ряд факторів, які впливають на появу залежності:

 • спадковість — один з найсильніших і вирішальних чинників;
 • психологічні чинники: відчуття внутрішньої порожнечі, невпевненість в собі, підвищена тривожність, залежність від думки інших людей;
 • сімейні фактори: відсутність єдності в родині, гіперопіка і контроль батьків, присутність в сім'ї п'є члена,
 • дисгармонійний виховання, відсутність об'єднуючих сімейних традицій;
 • духовні чинники: заперечення Бога, і відсутність прагнення зрозуміти вищий сенс свого існування, відсутність власної системи цінностей;
 • соціальний фактор — коло спілкування.

Найчастіше на людину впливає не один фактор, а їх сукупність. Наприклад, дитина, яка виросла в сім'ї питущих батьків має відразу кілька факторів, що привертають до алкогольної залежності: спадковість, сімейний фактор — питущі батьки, психологічний фактор — підвищена тривожність. Це лише очевидні чинники. Насправді реабілітація в медичному центрі «Снайпер» дозволяє виявити більш глибокі психологічні причини алкоголізму.

Як виникає алкогольна залежність?

Що відбувається з тілом, коли в нього потрапляє психоактивну речовину? Воно чинить опір. Перше, що намагається зробити тіло — за допомогою поганого самопочуття дати зрозуміти своєму господареві, що речовина губить його. З багатьох причин на ці імпульси людина не звертає увагу і продовжує вживання алкогольних напоїв. Тоді організм починає перебудовуватися, намагаючись впоратися з збільшуються дозами. Працювати в такому режимі — переробляти великі дози алкоголю — стає для нього нормою. Коли така перебудова відбулася, організм негативно реагує, якщо алкоголь не надходить.

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі.

Оскільки залежність — це хвороба, лікування є. Найбільш ефективним виявляється лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі «Снайпер». Тому супроводжує ряд причин:

 • наявність кваліфікованого медичного персоналу;
 • умови, ізолюючі людини від середовища, яка провокувала його на вживання спиртних напоїв;
 • відпрацьована програма реабілітації, що включає в себе безліч терапевтичних процедур;
 • усунення психологічних факторів алкогольної залежності;
 • застосування групових терапій, спрямованих на соціалізацію пацієнта;
 • постійне перебування під наглядом фахівців.

Реабілітаційний центр «Снайпер» допоможе впоратися з алкоголізмом

У реабілітаційному центрі «Снайпер» кожен пацієнт проходить повний курс лікування алкогольної залежності. Програма лікування включає в себе терапії такого вигляду: «рівний — рівному», трудотерапія, арт — терапія, сімейна освіта, групова терапія. Повна ізоляція від несприятливого оточення швидко відновлює людини і повертає смак життя. Досвідчений персонал нашого центру знає, як допомогти людині стати цілісною особистістю і знайти сенс життя. Перебування під наглядом кваліфікованих фахівців гарантує хороше самопочуття і одужання не тільки на психологічному, але і на фізичному рівні. Телефонуйте нам за телефоном або залишайте заявку на сайті. Завжди раді Вам допомогти!

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.