Лікування наркоманії — Основні етапи

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Сучасний світ людини сповнений стресових ситуацій і проблем, що дає можливість наркотичному пороку розвиватися. Внаслідок чого наркозалежні стали справжнісіньким кошмаром для світу і суспільства в цілому. Дана патологія розвитку знищує моральні принципи, знищує родини, призводить до смертельного результату потрапив під залежність наркомана. Так влаштований світ, що слабкі і втомлені морально люди, маючи велику кількість проблем, знаходять собі захисну форму, на негативну життя в наркотичної ейфорії. У зв'язку з цим їм потрібна допомога в Наркологічному центрі реабілітації, і повернути постраждалого в нормальне середовище життя.

Наркологічна реабілітаційна допомога НРЦ «Снайпер»

Наші професіонали наркологічного центру «Снайпер» постійно і успішно надають широкий спектр послуг для лікування наркоманії в нашому стаціонарному відділенні. Приблизний курс лікування наркоманії в Харкові, займає від 3-7 місяців, все залежить від складності стану пацієнта. Ми не переживаємо за результат терапії знаючи, що в нашому наркологічному центрі дуже високий показник зцілення. Рішення про прийом в НРЦ «Снайпер» приймається після повного обстеження стану здоров'я хворого, так як різна ступінь ураження має індивідуальні підходи до терапії.

Після зарахування на лікування залежного наркомана, він проходить спеціалізовані етапи зняття абстинентного синдрому в карантині. У цей період, хворий за допомогою наших фахівців пройде перші кроки по системі «12 кроків», загальні курси групового психологічного лікування, початкову терапію відновлення внутрішніх органів, зніме гострі напади абстиненції. Важкий період при знятті залежності, ми пройдемо разом. Після цього наш пацієнт перейде на стаціонарне лікування.

При стаціонарному лікуванні, після пройденого карантинного сектору, підопічному надаються на вибір комфортні умови проживання. Кімнати відпочинку обладнані сучасними і потрібними для проживання речами, меблями, душовими кабінами, і розраховані на 2-3 чоловік. Умови, створені для лікування, відповідають закордонним стандартам і вимогам Міжнародних організацій охорони здоров'я. Наступним етапом стандартного лікування наркозалежності, є призначення індивідуальної терапії.

Індивідуальна терапія і основні методи лікування

Стрімкий розвиток науки і медицини, створили безліч методів лікування, але в нашій практиці, проведення експериментів не вітається. Адже способів багато, а перевірені не всі, і тим більше багато хто з них не підходять до певних випадків хвороби. Тому користуючись тільки перевіреними методами, проводиться стандартне лікування залежності від наркотичних препаратів. Що вони в себе включають:

  • зняття гострої фази абстиненції;
  • психічне підтримку здоров'я при сильній симптоматиці залежності;
  • відновлення фізичного здоров'я підопічного;
  • спеціальне дієтичне харчування;
  • проходження курсів психологічного впливу на організм людини «12 кроків»;
  • фізіотерапія від захворювань внутрішніх органів;
  • медикаментозне лікування і зняття психічного внутрішнього тиску;
  • загально розвиваючі заняття про шкоду і наслідки вживання наркотиків;
  • відновлення соціального статусу і можливість проживання в здоровому середовищі соціуму;
  • закріпні заходи — життя без наркотиків.

Після повного реабілітаційного курсу лікування, підопічний отримує серйозні навички для боротьби з бажанням вживати наркотичні зілля. Всі інші методи можуть додатково розглядатися як альтернатива лікування, але це додаткові послуги і вони обговорюються з нашими фахівцями наркологами. Тому основні види та етапи лікування від наркоманії в Харкові, вимагають ретельного аналізу і розуміння в їх необхідності. Ми не прагнемо набивати гаманці, розповідаючи про необхідність проведення всіх заходів лікування. Ми виберемо з Вами тільки найнеобхідніші, які дійсно потрібні у Вашому випадку.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам при лікуванні

Основні етапи лікування наркоманії в ХарковіУ момент проходження наші підопічні можуть у вільний час займатися спортивними вправами в сучасному спортивному залі. Досвідчений фахівець інструктор може за бажанням пацієнта розробити методи тренувань з поступовою навантаженням. Всі ці заходи проходять узгодження з медичним персоналом.

Після навантажувальних занять, можна звернутися в масажні кабінети, для зняття здорової втоми, прийняти ароматерапію у шведській сауні. Все це зміцнює фізичний і психологічний стан пацієнта, а це служить хорошим поштовхом до зцілення.

Після таких заходів, з метою психологічного розвантаження, пропонується підопічним здійснити прогулянку по штучно створеному парку відпочинку, де є кілька фонтанів, лавки, навіси з зеленной рослинності. Відпочиваючи після тренування або прийому процедур, пацієнт може почитати улюблені книги, відвідати гуртки самодіяльності.

Так проходить повне зцілення від наркотичної залежності, але основне випробування підопічного чекає попереду — випробування соціальною сферою життя.

Допомога підопічному в життя

Пройшовши всі необхідні курси реабілітації, наш підопічний, отримує нову, здорове життя. Змінивши принципи і інтереси минулого повної вад життя, наш підопічний занурюється з головою в середу здорового соціуму. Навіть пройшовши всі і вилікувавшись, підопічний входить в групу ризику можливого зриву. Тому в нашому центрі допомоги «Снайпер» передбачена допомога у вигляді безкоштовних консультацій по телефону. Відчувши, що пацієнт не в силах чинити опір бажанням почати вживання наркотиків, він може попросити допомоги, а в разі необхідності пройти повторний курс психологічної допомоги. Адже завжди ж легше попередити, ніж розсьорбувати те, що сталося.

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та готові допомогти у вирішенні питань лікування Вашого родича.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.