Лікування наркоманії за сучасними методом

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

В даний час, суспільство зіткнулося з серйозною проблемою — наркоманія. Багато за своїм незнанням вважають, що наркотична залежність, це повне небажання вживає кидати прийом зілля, тут вони помиляються. Дана патологія є найсильнішою психологічної та фізичної залежністю, яку щоб перемогти, недостатньо звичайного бажання. У даній ситуації на допомогу приходить Наркологічний реабілітаційний центр, так як без допомоги фахівців, дане захворювання має властивість прогресувати.

Сучасні методи боротьби з наркозалежністю

Постійно стикаючись з проблемою лікування наркоманії, вчені стали вивчати і винаходити нові методи боротьби з даною патологією. За нетривалий час їх вже накопичилася достатня кількість, але не всі вони здатні допомогти залежній людині, так як кожен організм це унікальна система, яка потребує комплексного і індивідуального лікування. Розглянемо деякі сучасні методи лікування та їх основну складову.

Медикаментозна терапія

Медикаментозна терапіяБагато хто вважає цей вид лікування найпопулярнішим і єдиним, вони помиляються. Даний спосіб лікування пов'язаний з іншою проблемою — викликання супутньої залежності від лікарського препарату. Чому ж так відбувається? Справа в тому, що наркотичну залежність за допомогою медикаментів, виходить, купірувати частково і це відбувається за рахунок змісту в даних «лікувальних» препаратах інших шкідливих наркотичних складових, але вони менше провокують ейфоричний стан. Згодом такого лікування хворий, сам не усвідомлюючи підсаджується на них. Виходить, знімається одна залежність — купується інша і більш небезпечна. Тому дана терапія застосовується тільки при необхідності, але в основному її намагаються обходити стороною.

Самонавіювання і гіпноз

Таке лікування застосовується в комплексі з медикаментозної терапії. Методом впливу на підсвідомість підопічного, пацієнту дають програму, що наркотики це смертельна небезпека і приносять болісні наслідки для здоров'я, смерть. Дія даного методу не постійно і з часом вимагає повторного курсу, так як тяга до вживання поступово повертається. У цьому методі необхідно тримати постійний контроль над станом хворого, що б не упустити необхідний момент продовження ефекту. При втраті контролю, зупинити наркозалежної людини від вживання не представляється можливим, навіть прищеплена боязнь смерті від вживання не стає зупиняє фактором.

Введення в кому

Спочатку даний спосіб викликав сильний інтерес, так як в ньому застосовується підсвідоме вплив, програмування хворого на відмову від вживання. На цей метод багато хто дивився як на чудо, але дива не сталося, і дана терапія пішла в минуле. Недобросовісні центри допомоги, користуючись поганим розумінням проблеми наркоманії постраждалими людьми, іноді видають даний вид лікування за інноваційну розробку.

Тому при радах терапії у вигляді «введення в кому», можна сміливо міняти центр допомоги наркозалежним хворим. Для розуміння, даний метод практикується як допоміжний засіб при комплексному лікуванні наркоманії, але не як основний вид терапії. Тим більше, він має свої протипоказання в застосуванні і може істотно зашкодити здоров'ю хворого.

Хірургічне втручання

Дана операція проводиться на головному мозку хворого і відноситься до радикальних заходів. За допомогою даного втручання, видаляється частина головного мозку відповідає за стан задоволення. Багато хто впевнений, що це не самий гуманний спосіб лікування і може принести серйозні наслідки для підопічного, що в принципі так і є. Так як мозок людини до кінця не вивчений, дана операція приносить серйозні наслідки для організму і людини в цілому, а гарантії повного зцілення дуже низькі.

Система психічного контролю підопічного

Найбезпечніший і правильніший спосіб лікування — психічна терапія залежної людини. Адже дана хвороба є більшою мірою психічним відхиленням, а фізична залежність, це вже її побічна дія. Тому рекомендується лікувати наркоманію за допомогою спеціальних розроблених систем реабілітації наркозалежних. Однією з основних і загальновизнаних систем оздоровлення організму залежного наркомана є терапія «12 кроків», яка практикується в нашому Наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер».

Лікування наркоманії в Харкові — НРЦ «Снайпер»

У світі багато способів лікування наркоманії, але найсучасніші і перевірені методи лікування від наркоманії практикують в нашому НРЦ «Снайпер» в Харкові. Можна довго розповідати про них, всі вони мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта і мають загальні основоположні фактори і цілі:

  • виробити у наркозалежної людини стійке бажання лікуватися і віру в свою перемогу над пороком;
  • зняття абстиненції при відмові від наркотичних засобів вживання;
  • в стаціонарному лікуванні закріпити отримані результати, після абстинентного синдрому пройденого в карантинному секторі НРЦ «Снайпер»;
  • виробити бажання жити повноцінним життям нормальної людини, навчитися поважати думку інших;
  • вирішувати навалилися проблеми без застосування наркотичних засобів і стимуляторів нервової системи;
  • створити в організмі і психіці хворого повну огиду до наркотиків.

Як проходить терапія наркоманівВсі ці поставлені завдання наш центр виконує на оцінку відмінно. Також, пройшовши повний курс оздоровлення, наш пацієнт отримує постійну підтримку у вигляді психологічної і моральної допомоги протягом всього свого життя. Дані заходи здатні стримати іноді виникає зрив на минулу наркозалежну життя. Для цього створені чергові і цілодобові телефони довірчого спілкування. Зателефонувавши за вказаними номерами, колишній пацієнт, поговоривши з фахівцем, отримає необхідні рекомендації дій в проблемних виникаючих ситуаціях.

Відразу скажемо, ми не прихильники медикаментозного лікування, а в своїй практиці більше робимо ставку на професійно розроблену систему «12 кроків». Згідно з нашими даними і відсоткам зцілення від недуги, дана система істотно випереджає інші наші методи. Що говорить про її здатність піднімати навіть безнадійних хворих даними пороком.

Проживання в наркологічному реабілітаційному центрі

Для проживання, нами надаються комфортні умови, де доброзичливе ставлення до пацієнтів, створює умови домашньої обстановки. При терапії наркоманії, пацієнт забуває, що він знаходиться на лікування і відчуває в собі впевненість.

Такі підходи в лікуванні, засновані на взаємоповазі, практикуються не скрізь, але для здійснення наших методик, це є основним моментом. Створюючи і повертаючи залежному наркоману віру в себе, він отримує сильну психічну підтримку і готовий «перевернути гори» для свого одужання. Наше завдання допомогти йому в цьому, що в принципі і відбувається. Всі наші колишні пацієнти залишили хороші відгуки про лікування і радять багатьом наш центр допомоги. Ми здатні вилікувати недугу Вашого родича. Для більш докладної інформативною бесіди, Ви можете під'їхати на прийом до наших консультативним працівникам.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.