Лікування наркоманії в клініці Снайпер — Харків

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Одне з небагатьох і жахливих захворювань, яке з'явилося 19-му столітті — наркотична залежність. Розвивається дана патологія поступово, але в залежності від уживаного наркотичного засобу може розвинутися і від одноразового вживання. Приносить в соціальне середовище руйнування, хвороби, смерть. Людина потрапляючи під залежність, повністю в короткі терміни деградує і перестає контролювати свій поточний стан, вчинки, що призводить до серйозних порушень закону, злочинів. Втрачається моральна і родинний зв'язок з рідними людьми, робота, хобі, на перше місце виходять нове спілкування з такими ж, як він залежними наркоманами, пошук черговий наркотичної дози стає сенсом життя. Даний стан людини вимагає термінових заходів і лікування наркоманії в наркологічній клініці.

Наркоманія і наркотики

Наркоманія і наркотикиНа превеликий жаль, наркозалежність сильно і швидко набуває молодість, розробляються нові види наркотичних зілля, які звертають на себе увагу своєю дешевизною і неспроможністю законної базової системи, де для повної заборони нового наркотику доводитися провести не одну конференцію, підготувати необхідну документацію і чекати не один місяць . Ось і виникла перша проблема, за це згаяний час, залежних споживачів від нового виду додається.

Дешевизна наркотику завжди приманює осіб неспроможних і не мають необхідних коштів на дорожчу продукцію «чорного наркотичного ринку» — це підлітки і молодь. Але завжди дане і недорогий засіб отримання ейфорії приносить смерть, а в кращому випадку сильні психологічні відхилення (шизофренію).

Вживання наркотичних засобів створює не тільки проблеми наркоману, але і його оточенню, і горе їм, якщо в період «ломки» вони не дадуть йому грошей на покупку чергової дози. У пориві з'явилася злості він переступить межу моралі, а можливо зробить тяжкий злочин — вбивство. Отримавши своє і вживши, він знову стає звичайною людиною, а недавнє подія залишиться десь дуже далеко і його воно вже не стосується, і так до наступного разу. Зазвичай цей наступний раз наступає через 8-12 годин.

Так само при вживанні дані види соціуму збиваються в групи, що дає можливість їм створювати свої гуртки за інтересами. Перебуваючи в такому середовищі, вони порушують норми санітарії і гігієни, що призводить до виникнення смертельних захворювань: СНІД; ВІЛ; гепатит В, С; ЗПСШ. Для успішного лікування наркоманії потрібен професійний підхід до терапії та спеціалізована клінікареабілітаціі, але основним і найважливішим умовою наявність бажання хворого.

Етапи розвивається наркоманії та залежності

Розвиток наркоманії відбувається поетапно і з супутньою симптоматикою захворювання:

 1. Наркозалежний хворий має втрачену захисну реакцію організму на всі види захворювань, відсутність блювотного рефлексу, чхання. Для отримання ейфорійного стану відбувається збільшення дози наркотичного препарату.
 2. Організм звикає до употребляемому наркотику, наркоман перестає підтримувати нормальні відносини з рідними та родичами, живе з однією думкою — знайти і вжити. Зміна кола спілкування за інтересами.
 3. Розвивається фізична і психологічна залежність від наркотиків. Пропадають багато почуття і звичайні інстинкти (сексу, голоду). Деградація морального стану, знімає з наркозалежної людини відповідальність за дітей, родину, роботу. Народжене потомство при такій патології знаходиться в групі ризику, так як генетичні зміни в організмі передаються новонародженим дітям. Розвиваються хронічні захворювання, до цього мають приховану форму розвитку.

У зв'язку з цими етапами розвитку, методи лікування наркоманії необхідно проводити в спеціалізованих клініках, що тільки тоді дасть позитивні результати і поверне залежного в сім'ю соціуму.

Лікування наркоманії в Харкові

Серед багатьох центрів реабілітації рідні наркозалежної людини, та й сам наркоман вибирають для лікування наш НРЦ «Снайпер». Справа в тому, що ми застосовуємо методики індивідуального лікування приносять суттєві плоди стабілізації навіть найважчих випадків наркоманії. Співробітники НРЦ «Снайпер» використовуючи їх, згідно з розробленими планами терапії пацієнта, успішно поєднують дані методи з народною медициною, що зменшує негативний вплив на внутрішні органи.

Центр лікування наркоманії в Харкові, широко застосовує інтенсивні способи психотерапії, кардіологів, наркологів вищої спеціалізації, терапевтичних фахівців. Так само нами проведена повна модернізація Європейської системи «12 кроків», так як, маючи загальні принципи терапії, вона розрахована на Європейський вид життя, але ми змінили її під нашу дійсність і рівень життя. Що відразу ж збільшило процентне співвідношення видужуючих людей.

Перевага звернення до наших професійних послуг

 • цілодобове спостереження за пацієнтом;
 • індивідуальні методи лікування в залежності від стану хворого;
 • лікування в нашому реабілітаційному центрі наркоманії в Харкові не закінчується повним ліквідацією фізичної залежності;
 • досвід багаторічної роботи досяг серйозних можливостей в лікуванні наркозалежності.

Як проходить терапія наркоманів в нашому НРЦ «Снайпер»

Як проходить терапія наркоманівКлініка лікування від наркоманії «Снайпер» в Харкові, в першу чергу при роботі з пацієнтом застосовує метод карантинної терапії. Що це означає?

При надходженні до нас на реабілітацію, пацієнт проходить повний діагностичний цикл, на перевірку загального стану здоров'я. Після чого він поміщається в карантинний сектор, де за допомогою наших фахівців, він, перебуваючи під цілодобовим наглядом повинен пройти виник абстинентний синдром. У момент його прояви і явного загострення побічної патології, хворому представитися можливість побороти самотужки даний порок. У певний момент йому буде надана допомога, що дасть можливість пройти цей бар'єр залежності без серйозних для залежного наркомана наслідків.

Тут же він познайомиться з першими кроками системи оздоровлення та відмови від наркотичного впливу на людину «12 кроків». Застосовуючи цей спосіб, а при необхідності медикаментозний метод підтримки загального стану здоров'я, так як відхід від залежності може завдати серйозної шкоди здоров'ю, за допомогою курсів психологічної підтримки пацієнт зможе перемогти порок, а це дасть можливість перейти на стаціонарне лікування.

Наступний крок відбувається вже на стаціонарній терапії. Тут до пацієнта застосовується жорсткий розпорядок дня, спеціальні медичні заходи, фізіопроцедури, народна медицина, що приносить істотне збільшення швидкості відновлення організму.

Останній і заключний етап лікування і реабілітації зводиться до можливості перевірки здатності колишнього залежного наркомана жити без наркотичних засобів.

Як своєчасно виявити вживання наркотиків

Зазвичай родичі залежного від наркотиків людини дізнаються про навислу над ним біді пізно, що приносить сильні переживання і наслідки. Тому рекомендується більше проводити часу в родині, здійснювати спільні заходи, пов'язані з відпочинком, звертати увагу на проблеми близьких людей, які можуть штовхнути на крок в безодню наркотичної залежності. Основні ознаки вживання наркотичного зілля:

 • сліди внутрішньовенних ін'єкцій;
 • зміна кола спілкування на неблагополучну середу соціуму;
 • рівні порізи на руках;
 • фізична слабкість;
 • перепади настрою без причини;
 • напади агресії, люті;
 • незрозумілі приналежності (фольга, трубочки, порошок, бульбашки з незрозумілою речовиною, таблетки без обгортки);
 • ейфоричний стан;
 • прояв фантомних видінь (галюцинації).

Всі ці ознаки свідчать про початок вживання наркотичних препаратів, тому необхідно постаратися поговорити з наркозалежним родичем про його проблеми. Пам'ятайте, що правильно поставлена ​​розмова, зможе врятувати вашого рідного людини від подальшого знищення свого організму і можливо спровокує його на лікування.

Може Ви, і помиляєтеся у визначенні діагнозу наркоманії, дай Бог, але краще зайвий раз перестрахуватися, ніж упустити шанс на нормальне життя рідної людини. Так само наш НРЦ «Снайпер», може додатково провести консультацію щодо визначення наркозалежності та вживання по черговим цілодобових телефонах, що теж може допомогти у вирішенні даної проблеми.

Проживання в реабілітаційному наркологічному центрі «Снайпер»

Якщо вже так вийшло, що Ваш родич почав вживати наркотичні засоби і має бажання зцілитися від цієї недуги, лікування потрібно проводити в спеціалізованих центрах допомоги.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», для наших постояльців пропонує сучасні кімнати відпочинку на 3-4 людини, де в залежності від необхідності надається все найнеобхідніше для лікування і проходження реабілітаційних заходів. Зручні меблі, легка музика, все говорить про спокій і умиротворення наших підопічних.

На території центру створено штучний парк пасивного і активного відпочинку, з тенісними столами, спортивним майданчиком, тихими місцями з лавками під гілками зелених насаджень. Все це створено для повного комфортного проведення лікування і відпочинку. Люб'язний персонал нашого наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», нададуть першу допомогу при необхідності на прохання нашого пацієнта, що дасть можливість не відчувати себе в положенні хворої людини. Всі ми розуміємо Ваше бажання стати на шлях зцілення від смертельної недуги і допоможемо Вам його пройти.

Допомога після проходження курсів реабілітації

Після успішно пройдений лікування, нами за бажанням хворого буде надана допомога в його працевлаштуванні. Ми розуміємо, що маючи статус втраченого для соціуму людини, важко відразу стати на ноги. Тому поступове повернення в правильну соціальну середу життя, вимагає рішучості і нашої допомоги. Ми, звільнивши Вас від кайданів залежності від наркотичної отрути, повністю беремо над Вами шефство, що полегшить завдання вливання в соціальне життя.

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та завжди раді надати допомогу, що характеризує наш професіоналізм, ми не боїмося труднощів і допоможемо Вам їх вирішити.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.