Лікування наркоманії — Курс реабілітації

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Терапія наркозалежності вимагає точного і правильного підходу і здійснюється поступово, не поспішаючи. Поспішивши можна сильно нашкодити організму і повністю анулювати всі попередні досягнення, а іноді і створити небезпеку для життя залежного від наркотиків людини. Для того щоб курс лікування наркоманії приніс позитивний ефект, створюють психологічну мотивацію хворого, що істотно знижує ризик марності даних дій. Сама хвороба наркоманія, приносить вживає людині великі проблеми зі здоров'ям, руйнує соціальне підґрунтя життя, створює повну деградацію унікальності людини і він стає не потрібним навіть близькій своєму оточенню. Тому відкладати курс лікування, це принести в жертву даному наркологічного пороку рідну людину. Основний крок на даному етапі — переконати наркозалежного про необхідність звернення до наркологічної реабілітаційну клініку.

Як умовити наркомана почати лікування

Як можна умовити наркомана прийняти правильне рішення і почати проходження курсів реабілітації? Порушуючи тему про лікування з наркозалежним людиною, будьте готові, що він не прийме відразу Ваші умови і буде розповідати про своє чудесне і міцне здоров'я. Тому не варто тиснути на нього. Просто вислухайте його доводи і виробіть єдину стратегію психологічного тиску в колі своєї родини. У чому вона полягає:Як умовити наркомана почати лікування

  1. Якщо при постійних оповіданнях про те, що хворому потрібні курси реабілітації, будь-хто з родини стане на захист хворого наркомана, то це може тільки загострити ситуацію і спровокувати акт сильної агресії з боку наркозалежного. Тому всім необхідно повторювати одне.
  2. Добре в цій ситуації може допомогти розмова з тим, кого думка для наркомана має вагу і значення.
  3. Перед бесідою, необхідно вибрати правильний момент, бажано, коли при відсутності коштів на чергову дозу починається абстиненція, але Ви повинні будете відразу знати, куди відправити наркомана на лікування.
  4. Багато з них соромлячись свого захворювання, намагаються уникати даних медичних установ, але Ви поясните наркозалежному родичу, що терапія може проходити конфіденційно і анонімно.
  5. Можна звернутися в наш наркологічний реабілітаційний центр лікування наркоманії в Харкові «Снайпер», і тоді наш професійний психолог-мотиватор, приїде на Вашу адресу і проведе правильну бесіду з залежним від наркотику людиною.

Методи лікування наркоманії

Для різних видів і складнощів захворювання наркоманії, нашим НРЦ «Снайпер» розроблені спеціальні курси і методи терапії при реабілітації, які призначаються в залежності від необхідності.

Терапія психічного стану

Терапія наркоманії вимагає присутності наркологів і психіатрів, так як лікування від даної патології — це постійна мотивація лікування. Багато хто вважає, що просто взяти і очистити організм від шкідливих речовин і токсинів, це все, що необхідно для одужання. Це серйозна помилка, яка багатьом коштує великих ускладнень і проблем в подальшому.

Детоксикація організму знімає сильний вплив наркотиків на організм, але способу надати необхідний вплив на психічний стан хворого, яке вимагає продовження «наркотичного банкету» немає. Тому дана дія не здатне повністю вирішити проблеми і зняти залежність, яка з часом починає прогресувати і розвиватися.

Для застосування курсів психологічної терапії потрібні певні умови, і проходить тільки на стаціонарному лікуванні під цілодобовим наглядом за пацієнтом. Тільки такий метод принесе позитивні плоди одужання, не вірте розповідям, про те, що почистивши організм, пацієнт перестає вживати наркотичні препарати.

Детоксикація організму від наркотиків і блокатори

Детоксикація і лікування наркоманіїВелика помилка багатьох, це впевненість, що методом детоксикації або підшити блокаторами, можна вилікувати цю хворобу — це оманливе думку. Застосувавши блокатори, можна отримати необхідний результат тільки після проведення чистки організму, і то, це тільки допоміжні заходи. Почистивши організм і підшити, вийшовши на вулицю, нібито здорова людина отримує сильне бажання повторити вживання.

Інстинкт самозбереження і знання, що вживання принесе нестерпний біль, а в деяких випадках смерть стримують його, але так може статися не завжди. Психічний стан не здатна відразу протистояти сильній залежності і відбувається зрив. У зв'язку з цим після даних заходів, необхідно пройти закріплення отриманих результатів на стаціонарному лікуванні в наркологічному реабілітаційному центрі, а займає це від 60 до 90 днів.

Метод ксенонотерапіі

Даний метод дозволяє купірувати наступ абстинентного синдрому у наркозалежних пацієнтів. Даний вид інгаляції, не завдає шкоди організму хворого і відновлює роботу головного мозку. Крім цього відбувається поліпшення сну, знімає депресію, заспокоює нервову систему, усуває агресивний стан, усуває панічний стан.

Ефект від проведення даних курсів настає моментально, сама процедура складається з 5-6 сеансів і тримається до декількох діб. Між проведенням процедур проходить кропітка робота психолога, для затвердження даного стану і хворий отримує чергову мотивацію до нормального життя без наркотиків. Застосування даного методу повністю не має протипоказань.

Метод плазмаферезу

Дана процедура є найбільш важкою. Забруднена кров шкідливими речовинами і наркотичними токсинами, за допомогою спеціального апарату виводиться з тіла і розділяється на кров'яні тільця і ​​плазму, плазма утилізується, так як є носієм токсинів, а в місце неї додається спеціальний замінник, який повертається в тіло з кров'яними клітинами.

Дана процедура застосовується один раз, і дуже важко переноситься організмом. Її прописують тільки в важких випадках екстреної допомоги та очищення організму. Даний метод має свої протипоказання, захворювання серцево-судинної системи людини.

Метод електросну

Методом впливу на головний мозок імпульсними малими струмами наркозалежний занурюється в стан електросну. Даний захід дозволяє поліпшити метаболізм організму, заспокоїти ЦНС, провокує прискорене виведення з організму токсинів і шкідливих наркотичних речовин.

Лазерне кров'яний опромінення

Даний метод характеризується як светотерапия. Направлено на купірування агресивного середовища окислювачів, які присутні в крові залежного наркомана у величезній кількості. Так само завдяки цим методом відбувається стимуляція імунної системи хворого, що позначається на його швидкості відновлення, розчиняє тромби, покращує кровотік і висновок з організму токсинів. Після застосування даного методу, організм сильніше реагує на медикаментозне лікування і іншим корисним впливів на організм.

Фізіотерапія — як метод лікування

Для лікування наркозалежності застосовують фізіотерапію. Вона за допомогою впливу на організм певних розрядів не створює побічних дій на стан наркомана. Основні процедури даної терапії:

  • масажні методи лікування;
  • голковколювання, згідно Східним методикам лікування;
  • дренаж лімфи;
  • точковий вплив на пошкоджені органи.

Такі процедури призначаються тільки в комплексному лікуванні і з повним індивідуальним курсом лікування наркозалежності. Проводяться тільки під постійним наглядом медичного персоналу і при стаціонарному лікуванні.

Система «12шагов»

У нашому наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер» широко застосовується дана система. «12 кроків» — це система не медикаментозного лікування від залежності, а її успішність при патології наркоманії підтверджується тим, що вона є основним методом в Європейських країнах. Її винахід приписують американським дослідникам, які самі мали залежність від алкогольної продукції.

Так як сама система передбачає психологічний вплив на психологічну залежність, що є основною проблемою наркомана, вона була перероблена нами під наш рівень життя. Дані введення показали чудовий результат, і залишила хороші відгуки наших уже колишніх пацієнтів.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — запорука здоров'я

Як проходить терапія наркоманівБудь який курс лікування від наркоманії нашого НРЦ «Снайпер» в Харкові, має свої можливості і обмеження. Тому після пройденого синдрому відмови (абстиненції), призначається індивідуально, а це створює хороші умови для одужання. Багато пацієнтів після проходження лікування в нашому центрі допомоги, за бажанням залишаються працювати у нас в якості волонтерів, що дає можливість розвивати наше діло допомоги постраждалим.

НРЦ «Снайпер» має велику кількість своїх філій на Україні, що говорить про нашу готовність в будь-який момент прийти на допомогу нашим підопічним і організувати при необхідності екстрену допомогу. Адже отримавши другий шанс на нормальне життя, вони не застраховані від зриву. Для цього нами розроблені і створені телефони гарячої лінії, на які в разі потреби вони можуть зателефонувати і розповісти про свою проблему, отримати необхідну консультацію, допомогу. Ми думає про наших підопічних навіть в період їх життя в соціумі сучасного життя.

При необхідності і за бажанням колишнього пацієнта, ми знаходимо можливість їх працевлаштування, що є хорошою турботою про них. Так само за участю в Державних програмах профілактики наркоманії, ми просимо наших підопічних виступити перед аудиторією і розповісти про шкоду наркоманії. Даний підхід вирішує відразу два завдання, профілактичну і дає виступає людині, можливість знову отримати заряд віри в свою силу духу і відмови від наркотичних засобів.

Проживання в НРЦ «Снайпер»

Для проживання надаються комфортні палати на 3-4 людини. Великі пластикові вікна, відкривають вид на лісосмугу зеленних насаджень, що створює душевну гармонію пацієнта. Територія центру охороняється спеціалізованим охоронним підрозділом, що дає можливість повного впливу на підопічного колишньої і неправильної життя. Всі наші підопічні перебувають постійно під цілодобовим наглядом. Даний метод дає впевненість, що при різкому погіршенні здоров'я, наш професійно підібраний персонал надасть першу медичну допомогу і врятує життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.