Лікування наркоманії та алкоголізму в реабілітаційному центрі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Хто міг подумати, що в один день може обрушитися сімейне благополуччя і стало зрозуміло, що Ваш родич став залежним від наркотиків або алкоголю. Ви намагалися йому допомогти і зверталися до всіх інстанцій, але результату немає? Всі ваші зусилля закінчуються крахом і у Вас опускаються руки? Ви втомилися слухати обіцянки лікарів, що Вам допоможуть, але «віз і нині там»? Не варто впадати у відчай, все можна поправити і повернути близької людини в лоно сім'ї. Ви виявляєте недовіру до сказаного? Зверніться в наш Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» в Харкові — Ви самі це побачите.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» в Харкові

Наш наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», заслужив повну довіру з боку пацієнтів і їх родичів, які відчули на собі наше ставлення і правильність вибору лікування. Наші співробітники, при спілкуванні з підопічним проявляють стриманість, а в багатьох випадках жалість і співчуття, адже дана патологія це помилка молодості за яку потрібно платити своїм здоров'ям і соціальним статусом. Таке ставлення до підопічного зближує і налагоджує відносини між ними, що дає можливість хворому відчути сильну підтримку з боку співробітників нашого центру.

Проводячи групові тренінги (терапію), підопічний може з боку послухати чужі проблеми і зрозуміти, що не все втрачено, поспілкуватися з іншими нашими пацієнтами, знайти собі нових друзів, з якими вони разом долатимуть психологічні і фізичні труднощі лікування. Ми не змушуємо лікуватися, а підштовхуємо в цьому напрямку, тому пацієнт на психологічному рівні не чинить опір нашим вимогам. За допомогою даного підходу хворий сам справляється зі своєю залежністю, а ми тільки направляємо його в правильне русло терапії і життя.

Нестандартний підхід в лікуванні та реабілітації залежного

лікуванні та реабілітації залежногоУ нашій країні виникнення алкогольної і наркотичної залежності є бичем суспільства і стрімко розвивається. Причиною тому, нестабільна економічна обстановка, безробіття, низький рівень життя. Намагаючись, щось змінити і перебуваючи постійно на межі своїх можливостей, людина ламається і знаходить розраду в цих пороках, не думаючи про наслідки.

Наш реабілітаційний центр до формального підходу при лікуванні залежності ставиться негативно, так як даний вид терапії має суттєві недоліки і знижені показники одужання. Ми ж використовуємо для терапії модель психологічного впливу на людину «12 кроків», яка дійсно творить чудеса і повністю позбавляє від впливу дурману. Адже при її використанні, пацієнти спільно з лікарем створюють міні співтовариство, яке обумовлюючи свої внутрішні проблеми і аналізуючи прогрес інших підопічних, стрімко просувається в бік зцілення. Після правильно пройдених курсів «12 кроків», пацієнти відмовляються від вживання алкоголю і наркотичних засобів, що підтверджує наша статистика одужання.

«12 кроків» — альтернатива медикаментозного лікування наркоманії

Дана програма успішно конкурує з медикаментозним лікуванням наркоманії, тільки на відміну від неї не викликає повторної залежності від препаратів, які не погіршує здоров'я пошкоджених токсинами внутрішніх органів. Адже основне правило даного методу психологічний вплив на людину. Що включає в себе дана методика лікування?

Застосовуючи її, підопічний повинен повністю усвідомити свою безпорадність перед обличчям даного стану і визнати, що він хворий і має залежність. Для цього буде потрібно серйозне мужність, щоб вголос вимовити «Я — залежний». Внутрішнє его, буде люто чинити опір даному дії, але переступивши через нього, відкривається шлях до досконалості і одужання. Ми не намагаємося закріпити впевненість у своїй безпорадності, ми відкриває інший погляд на вирішення цієї проблеми за допомогою віри в свою силу і здатність бути сильніше. Що вже неодноразово доведено системою «12 кроків».

Так само нашими фахівцями проводяться роз'яснювальні зустрічі з родичами пацієнта, де їм розповідають як вести себе з підопічним, що можна говорити, а що не можна. Як його підтримувати після пройденого курсу реабілітації. Такі заходи істотно знімають напругу в самій родині залежної людини і зменшують шанс зриву на минулу нікчемну наркоманську життя.

Проводячи групові курси психологічного впливу по системі «12 кроків», наші пацієнти можуть створити потужну перешкоду на вживання наркотичних препаратів і купируют можливість повернення до минулого життя. Здійснюючи поступові і послідовні кроки, наркозалежний чоловік відкриває в собі нові незвідані можливості свого організму, очищає розум від бажання вживати наркотик. Після проходження повного курсу покрокової терапії, пацієнт здатний сам надавати допомогу таким же потерпілим від наркотику людям як він сам.

Лікування від алкоголізму в нашому НРЦ «Снайпер»

Лікування від алкоголізмуТерапія алкогольної залежності в нашій країні складна тим, що вживання спиртової продукції, це була норма в усі часи і вважалася природною справою. Тому дана залежність вже закладається в уми підлітків з початком осмисленою їх життя. Крім цього присутність на сімейних святах не обходиться без міцного. Як же йому після цього пояснити, що алкоголь це шкода?

Дана патологія є серйозним захворюванням, яке прогресує поступово, нічим не видаючи себе, але проходить рік, п'ять і залежний вже зупинитися не може. З цього часу починається повна залежність і прояви алкогольного психозу. Всі можливі патології, що виникли від вживання алкоголю, вимагають негайного втручання фахівців наркологічного центру.

Але як визначити, що потрібна допомога і лікування? Чи варто очікувати серйозних патологій таких як «біла гарячка» або «алкогольний психоз», що б почати лікування? Ні, цього робити не можна, необхідно терміново вживати заходів.

Які бувають стадії алкогольної залежності

У медичній практиці існують чіткі критерії визначення алкогольної залежності, які можуть допомогти зрозуміти ступінь захворювання і дати можливість зорієнтуватися.

Нульова стадія залежності від алкоголю

Дана стадія залежності триває від 12 місяців до 10-15 років. Прийнято вважати, що дана стадія знаходиться повністю під контролем вживає алкоголь людини. Вживання відбувається постійно з ознаками збільшення і починається зазвичай з після робочого часу зі слабоалкогольних продуктів. Спочатку з дрібних партій потім з поступовим збільшенням з переходом на більш міцні продукти алкогольного виробництва.

Початкова і перша стадія розвитку алкоголізму

Поступово відбувається втрата контролю над дозою вживання спиртовмісних продуктів, а так само пошук приводу випити. Варіант свят вже не насичує пошкоджений організм звичайною дозою алкоголю, для отримання стану ейфорії. Відбувається часткова втрата пам'яті, один поки що плюс, це відсутність бажання похмелитися.

Майбутній алкоголік не бачить в цьому проблем, так як вважає себе абсолютно здоровою людиною, що відповідно його оточення теж істотних змін не бачить. Як був залежний «душею кампанії», так і залишився. Внутрішні органи залежного, в цій стадії ще справляються з проблемою вживання.

На цьому етапі розвитку залежності, звернення в НРЦ «Снайпер», зможе повністю вберегти алкоголіка від наступних за даною стадією проблем зі здоров'ям.

Розвиток другої стадії алкогольної залежності

Ця стадія вже серйозніше, так як до симптомів першої додається абстинентний синдром, який вимагає «продовження банкету», похмілля. Якщо похмілля організм ще на цьому етапі здатний пережити, то абстиненцію немає. Для організму вже наступають наслідки, хвороби серця, судин, виникнення тахікардії. Захисна реакція організму проявляється в нудоті, сильній блювоті. Відбувається запалення важливих органів людини: печінки, підшлункової залози. Залежний алкоголік, не розуміючи, що виникли, заліковує рани «зеленим змієм», що дає часткове зняття симптоматики. Виникають сильні запої, з яких іноді без допомоги фахівців наркологів, вийти не вдається. Вживання алкогольної продукції стає нав'язливою і основною ідеєю наступного дня, і так відбувається постійно.

Остання третя стадія алкогольної патології залежно

На цьому етапі відбувається повна деградація алкоголіка як особистості. Організм, виснажений і знесилений постійним вживанням, вже повністю має відсутність захисної реакції на алкоголь, розвиваються хронічні захворювання печінки, підшлункової. За таких алкоголіків часто говорять, що в їх жилах тече спирт. Можлива відмова роботи важливих внутрішніх органів людини, що призводить до летального результату.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові

Реабілітаційний центр лікування наркоманії і алкоголізму в ХарковіУспішно практикуючи лікування наркоманії і алкоголізму в Харкові, наш наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», повертає до нормального життя наших пацієнтів. Так як самі залежні до останнього не вірять в своє захворювання, завдання родичів допомогти йому це зрозуміти.

У нашому центрі допомоги залежним людям, практикується нова послуга, «нарколог на будинок». Даний вид послуг є конфіденційним, тому всі приїзди нарколога ретельно маскуються, що не дає можливість пересудів з боку сусідів. Так само в його можливостях проведення бесід з залежним і тактовне переконання його пройти лікування в реабілітаційному центрі.

Потрапляючи до нас в центр допомоги залежним, пацієнт навчиться дивитися на світ іншими очима, що дасть йому можливість після лікування прийняти і виправити свої життєві помилки. Максимально йдучи від медикаментозного лікування, ми рятуємо внутрішні органи від повторних хімічних впливів препаратів, що прискорює процес одужання.

Реабілітаційний центр, проводячи лікування від наркоманії та алкоголізму в НРЦ «Снайпер» в місті Харкові, істотно приносить користь нашому Державі, за що неодноразово були нагороджені почесними грамотами та цінними призами. Ми думаємо про наше майбутнє і зробимо все можливе, щоб зупинити негативний вплив і поширення даних патологій.

Все, що Вам необхідно зробити, це набрати наш черговий номер телефону і записатися на прийом до нашого фахівця. Решту ми беремо на себе.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.