Де проходить реабілітація від наркоманії в Харкові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Думка основної маси населення, про те, що наркоманами стають більшою мірою діти з неспроможних сімей, має грубу помилку і розслабляє пильність батьків. В даний час на дану патологію страждають в основному добре забезпечена молодь. Так як, маючи все найкраще, що дають їм батьки, працюючи в поті чола, сприймається як належне, а зайві кошти вони розтратив на всілякі дурниці, включаючи пошук отримання задоволення. Так вони знаходять наркотичні препарати, які викликають сильне звикання до них і необхідне для відмінного проведення часу ейфоричний стан. Не замислюючись про наслідки і маючи можливість отримувати інформацію наркотично кошти за батьківський рахунок, вони вдаються до тяжкий. Проблеми, що виникають внаслідок прийому наркотиків, вимагають лікування наркоманії в спеціалізованих наркологічних реабілітаційних центрах.

Важливість терапії наркоманії в центрі допомоги «Снайпер» в Харкові

Як умовити наркомана почати лікуванняСпівробітники нашого центру допомоги наркозалежним людям, здійснюють лікування наркоманії по винайденої американськими дослідниками методикою психологічної допомоги «12 кроків». Ця методика за час свого існування вже не одноразово доводила свою спроможність і правильність, поступово допрацьовується і удосконалюється. Так і наш реабілітаційний центр в Харкові, вніс незначні корективи в її основу під наше сприйняття світу і під час перебування.

Впевненість наркомана в його винятковості виявляється на нулі, коли відбувається загострення і розвиток абстиненції, але дане розуміння серйозної проблеми приходить занадто пізно. Спробувавши кинути своїми силами, наркозалежний чоловік повністю йде в депресію. Змирившись зі своєю долею, повністю перестає стежити за собою і своїм станом, а це прискорює процес його деградації і приносить в кращому випадку смерть, а в гіршому болісні страждання і біль.

Даний сценарій розвитку подій, чекає кожного наркозалежної людини, але може змінитися, якщо йому нададуть наркологічну допомогу в наркологічному реабілітаційному центрі. Реабілітація в нашому центрі допомоги наркоманам, має свої розроблені методи лікування, які добре зарекомендували себе у врятованих від недуги підопічних.

Наркозалежність людини

Захворювання наркотичною залежністю відбувається під впливом свого безрозсудного настрою, коли «друзі» пропонують посилити ефект відпочинку наркотичними препаратами. Спробувавши один раз, і не побачивши обіцяних проблем, розказаних батьками і школою, він вже не замислюється про те, що вони різко не виявляються. У цей момент в голові майбутнього наркомана, під станом ейфорії, народжується думка про обман, притупляється пильність. Розгубивши страх, людина продовжує наростаюче вживання, що призводить до залежності від наркотичного препарату. З цього моменту в наркоманському світі з'являється нова людина, повний проблем і зайнятий пошуком чергової дози.

Як і будь-яка хвороба, наркозалежність має свої етапи розвитку:

 1. Перший етап наркоманії — розвиток психологічного потягу до наркотичної речовини. Даний етап також має відмінну рису, при повторному вживанні для отримання стану кайфу, необхідно піднімати планку дози вживання. У момент відсутності наркотичного стимулятора нервової системи, залежний починає відчувати почуття незадоволеності, втрачається його життєвий потенціал. Прийом наркотику, знімає дані негативні наслідки, в результаті пробуджується основна потреба, основною думкою стає пошук наступної дози. За часом цей етап розвитку недовгий і проходить від 2 до 4 місяців.
 2. Друга стадія. При цьому етапі розвитку відбувається поява фізичної залежності. Це коли організм повністю звикає до вступнику наркотичного засобу, а при відсутності його викликає сильну абстиненцію.
 3. Третя стадія. Повна поразка психіки, депресії, втрата ваги, відсутність апетиту. Відбувається моментальне погіршення стану.

Всі етапи розвитку можна виявити візуально, але як вивести на відкриту розмову залежного від них людини?

Що можна зробити при відмові від лікування наркомана

Що ж робити, коли наркоман назвав Вас хворими і відмовився лікуватися? Так, це дійсно може стати серйозною проблемою. Тому в нашому центрі реабілітації «Снайпер» в Харкові, розроблена послуга «нарколог на будинок». Замовляючи її, Ви отримуєте фахівця, який зможе умовити наркозалежної людини на необхідну терапію. Маючи величезний досвід таких ситуацій, нарколог знайде безліч причин і пояснень хворому і, знайшовши спільну мову в спілкуванні, він прийме правильне рішення і погодиться на лікування.

Не соромтеся своєї проблеми, так як, звернувшись до нас за допомогою, вона так само стає нашою. Крім телефонного дзвінка в наш центр, Ви також можете залишити нам замовлення на офіційному сайті НРЦ «Снайпер».

Основні способи терапії залежності

З розвитком медицини, способів лікування та лікування наркоманії придумано безліч, але як вибрати той, єдиний, який необхідний? Відповідно до стандартного методу лікування залежності, кожному наркоману в нашому центрі надається індивідуальна терапія, яка включає в себе такі принципи впливу:

 1. Купірування абстиненції. Дана терапія проводиться в карантинному боксі нашого центру, де пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом. Тут хворий проходить початкові курси психологічного опору недугу, а при необхідності і медикаментозну допомогу, так як дане захворювання може принести серйозні наслідки організму, аж до летального результату. Після перемоги над пороком абстиненції, пацієнт переводиться на стаціонарне лікування.
 2. Психологічна підтримка з можливістю відмовитися повністю від вживання наркотичних препаратів. Даний вид терапії повністю знімає тягу до вживання зілля на рівні психічного стану, що створює хороші умови для лікування.
 3. Фізіологічна лікування від недуги наркоманії. При стаціонарному лікуванні, до хворого застосовуються методи психологічного впливу, фізіотерапія пошкоджених органів, груповий психологічний тренінг, спортивно-оздоровчі заходи, масажні процедури по найкращим методикам Східної медицини, ароматерапія, при необхідності медикаментозне лікування.
 4. Дієтичні методи відновлення. Кожному пацієнту надається індивідуальне харчування, в залежності від стану здоров'я та від отриманих діагностичних даних. Харчування по трактатів ще древніх народів мало сильне значення при лікуванні, в даний час, це вже науково доведений факт.

Соціальна адаптація. Даний метод застосовується після повного проходження курсів реабілітації. Після випуску нашого «випускника» з центру наркологічної реабілітації «Снайпер», ми підтримуємо колишнього пацієнта, а в разі необхідності надаємо першу медичну допомогу, так як відчуваємо відповідальність за нашого підопічного. У будь-який момент нападу зриву, ми надаємо можливість пройти безкоштовно додаткові курси підтримки.

Всі перераховані види терапії дуже важливі і застосовуються відповідно своєї черги, тому слід чітко їх дотримуватися. У разі ігнорування будь-якого з виду перерахованої терапії, схема відновлення зламається і принесе пацієнта в початковий стан.

Детоксикація організму при наркоманії

Дані заходи чистки організму не лікують від залежності, як вважають багато, тому детоксикація є основним і супутнім дією лікування наркоманії. Тому не питайте ілюзія, що почистити від шкідливих речовин, Ви станете здоровим.

Режим перебуває на лікуванні залежного наркомана

При кожному індивідуальному випадку лікування практикується свій, відповідний для даного випадку режим лікування. Правда він має загальну форму:

 • фізична ранкова зарядка, яка створює пробудження організму і виведення шкідливих організму речовин;
 • сніданок;
 • прийом необхідних процедур, медикаментів;
 • психотерапевтичний вплив на підопічного;
 • обід;
 • післяобідній відпочинок;
 • вільний час;
 • полуденок;
 • загальний психотренінг в групі пацієнтів;
 • вечеря;
 • перегляд корисної документальної інформації про нові методи лікування наркозалежності, виступ психотерапевтів, наркологів.

Проживання в нашому центрі реабілітації

Для проживання наших підопічних на території центру розташовані три житлових комплексу, розрахованих на 148 чоловік. У кожному з них є обладнані кімнати відпочинку на 3-4 людини. Всі вони оснащені найнеобхіднішим для релаксуючого відпочинку душі і тіла. На території створено парк відпочинку з клумбами, рідкісними листяними деревами, в тіні яких можна розміститися на зручній лавочці і почитати улюблені книги.

Лікування наркоманії реабілітація в ХарковіЗдійснюючи лікування в нашому спеціалізованому центрі, де проходить реабілітація від наркоманії в Харкові, багато пацієнтів забувають про свою хворобу. Даний підхід сильно піднімає їх фізичний і психологічний стан, а це один із способів для одужання.

Так само за бажанням підопічних перебувають на стаціонарній терапії, вони можуть взяти участь у міських профілактичних заходах проти наркоманії. Адже їм набагато легше розповідати підростаючому поколінню про шкоду наркотиків, так як самі стали їх жертвами.

Відкритий сучасний спортивний зал на території наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», здатний принести фізичне здоров'я пацієнта. Правильність і допустимість фізичних навантажень регулюються медичним персоналом і досвідченим інструктором з фізичної підготовки.

Допомога виписаним пацієнтам

Після виписки і проходження повного циклу лікування, нашим підопічним надається можливість вибору свого шляху життя. Він може з нашою допомогою влаштуватися на улюблену роботу або залишитися допомагати нам у нашій не легкою боротьбі з наркотичною залежністю. Крім Харкова, наші філії розташовуються у всіх обласних центрах нашої країни, де дуже потрібні віддані справі співробітники.

НРЦ «Снайпер» — цілодобовий зв'язок і допомога

Для повного контролю над нашими підопічними, які закінчили курси нашої реабілітації, створені цілодобові чергові телефони зв'язку. Даними номерами вони можуть скористатися при нападі можливого зриву на свого попереднього стану. Набираючи наших чергових фахівців, вони отримають повну психологічну допомогу, а при непередбачених ситуаціях і медичну професійну допомогу. Ми думаємо про наших пацієнтів і намагаємося їм всіляко допомагати, навіть після пройденої реабілітації.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.