Як кинути вживати наркотики — Де ефективніше будинку або в стаціонарі?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Іноді у наркоманів виникає здорова думка, як перестати вживати наркотики, але зіткнувшись з першим абстинентного синдрому, ламаються. Наркоманія — захворювання, яке не розбирається, є у тебе гроші чи ні, багаті у тебе батьки або все життя працюють на підприємствах державної собственності. Унічтожая населення багатьох країн, цей вірус поширюється по всьому світу, приносячи руйнування, хвороби і смерть.Вражаючи неуважних до свого здоров'я громадян і роблячи їх наркозалежними ця хвороба, шукає такі жертви серед різного стану людей, заманюючи їх ейфоричним станом, роблячи їх рабами наркотичних препаратів.

Наркотики — смерть з «ейфоричним особою»

Погодившись на вмовляння друзів спробувати чудо-зілля, з обіцянками отримання неймовірного кайфу, багато хто не може зупинитися і стають новими жертвами наркотику. Спробувавши один раз, і отримавши «вирішення всіх своїх проблем», люди самі того не помічаючи повністю довіряють себе і своє життя цього пороку. Для них з'явилася нова релігія, отримання ейфорії всюди і завжди. Пам'ятаючи обіцянки «друзів», що можна зупинитися, коли захочеш, наркомани переходять поріг залежно та стають рабами своєї психологічної залежності. Так що ж це таке наркотик, і які у нього побічні дії на організм людини?

Побічні дії вживання

Побічні дії вживанняНаркотик — це препарат, який має різні фізичні властивості (тверді, рідкі, пароподібні). Наркотична речовина була розроблена вченими для купірування сильних болів в організмі. Вживання його викликає побічну дію на організм, яке виражається у виникненні психологічної та фізичної залежності. Її викликає залежність від препаратів наркотичної змісту, несуть за собою повну втрату моральних норм, людського обличия, здоров'я. При постійному вживанні з'являються яскраво виражені симптоми:

 • різкі сплески емоційного стану;
 • втрата сну або навпаки сонний стан (снів) в період проведення, будь-яких дій;
 • агресія;
 • постійний стан ейфорійного блаженства;
 • галюциногенні бачення;
 • фізичні фактори вживання (висипання гноевідних прищів, сліди застосування ін'єкцій);
 • наявність в квартирі упаковок медичних препаратів, використані шприци;
 • при довгому вживанні наркотиків відбувається відмова в роботі внутрішніх органів;
 • імунна система перестає виконувати захисні функції організму.

Залежність від наркотичного зілля, викликає суттєве занепокоєння за оточуючих наркомана людей. Неврівноважена психіка залежного людини може стати причиною конфлікту і завдати істотної шкоди навколишнього соціуму і штовхає на вчинення злочину. З такими симптомами наркозалежному громадянину потрібна термінова медична допомога.

Абстинентний синдром — ефект відмови від вживання

Навіть у самого завзятого наркомана іноді виникає бажання кинути свою згубну звичку. Але не все так просто, після нетривалого часу без вживання наркотиків з'являється абстинентний синдром, який знову заганяє залежного в лапи зілля. У чому виражається цей синдром:

 • в результаті різкої відмови від наркотиків, організм, маючи фізичну і психологічну залежність, починає вимагати дозу (з'являється «ломка», галюциногенні бачення, агресивна поведінка);
 • стан здоров'я залежної людини різко погіршується (починають поступово відмовляти внутрішні органи, головний ниючий біль, що посилюється озноб);
 • тривалість такого стану триває до 27-30 днів;
 • постійне болюче стан провокує на суїцидні дії.

Для зняття цього синдрому Вам потрібно екстрена медична допомога. Надалі зняти таку патологію відмови від наркотиків можливо лише в центрах реабілітації наркоманії.

Як кинути вживати наркотики

Для того, що б кинути вживати наркотичні речовини, потрібно не тільки бажання, але морально-психологічна підготовка. Так як наркоманія в більшій мірі це психічна залежність. Якщо фізичну залежність можуть зняти за допомогою спеціальних препаратів, то психологічну можна прибрати поступово крок за кроком за допомогою професійного психолога. Де знайти такого фахівця? Ми можемо порадити звернутися в наш центр і записатися на прийом. Ми розуміємо Ваші побоювання, може навіть сором, але не варто на цьому зациклюватися, так як Ви не одні в своєму горі. Записавшись в наш центр «Снайпер» Ви отримаєте повну консультацію і пояснення, що робити далі. У Вас на вибір буде лікування в домашніх умовах під наглядом наших фахівців або перебування під цілодобовим наглядом на стаціонарному лікуванні в нашому центрі.

Лікування в домашніх умовах

Відразу зверніть увагу, що за статистикою відсоток одужання в домашніх умовах дуже малий, так як така терапія вимагає цілодобового спостереження за пацієнтом, введення карантину, обмеження спілкування зі сторонніми людьми, що в домашніх умовах Ви не зможете зробити. Таке лікування може тривати не один місяць і не зможе після повного курсу терапії передвідвернути можливий «зрив» і початок повторного вживання зілля, що посилить Ваше положення.

Стаціонарне лікування залежності

лікування в стаціонаріПри прийомі в наш реабілітаційний центр «Снайпер», пацієнт проходить повний курс обстеження, на предмет стану здоров'я. Після отримання висновку про Ваше самопочуття, призначається індивідуальне лікування. Відразу Ви потрапляєте в карантинну зону, де перебуваючи під цілодобовим наглядом наших фахівців, Ви починаєте курс реабілітації.

Перебуваючи постійно під наглядом в разі виникнення абстинентного синдрому, нашими медичними працівниками для полегшення Вашого самопочуття буде вироблено купірування больових симптомів і зняття напруженості ЦНС. Таке перебування в карантині, добре позначається на подальшому лікуванні залежності і приносить позитивні плоди. Приблизний термін карантину триває до 30 днів з моменту надходження. Наступний шлях до одужання, Вас переведуть на загальну терапію. Вам будуть надані 2-х, 3-х, 4-х місні кімнати для проживання. У цих кімнатах є все, що необхідно для проживання.

Після огляду Вашого стану, буде проведено коригування індивідуального лікування. Що входить в курс реабілітації після карантину:

 1. Призначається курс відновлення внутрішніх органів і очищення організму від токсинів.
 2. Зняття психологічного збудження за допомогою спеціальних медикаментозних засобів.
 3. Прописується комплексна фізіотерапія з застосуванням сорбентів і протекторів для поліпшення стану внутрішніх органів.
 4. Можливо нестандартне прояв абстинентного синдрому, який знімається за нами розробленою методикою з застосуванням психологічних і медикаментозних методів.
 5. Проходять заняття з психологічної підтримки наших підопічних.
 6. Підтримуємо і зміцнюємо імунну систему.

На території наркологічного центру «Снайпер» знаходиться сучасний спортивний комплекс новітніми тренажерами, де наш інструктор розробить під Вас спеціальну програму занять. Після фізичного навантаження, передбачені масажні розслаблюючі процедури, для зняття напруги в м'язах. За бажанням пацієнта можливе відвідування фінської сауни з аромопроцедурамі, для психологічного розслаблення.

Так як хвороба наркоманія вимагає постійного контролю стану хворого, існує суворий розпорядок дня. У нього входить:

 • ранкова фізична підготовка;
 • ранковий сніданок;
 • процедурне час, здача необхідних аналізів, обхід лікарів;
 • обідній час;
 • відпочинок;
 • фізичні заняття в спортивному комплексі за розробленою програмою;
 • вільний час для своїх справ, спілкування з іншими пацієнтами в кімнаті відпочинку;
 • вечеря;
 • вечірній обхід черговими лікарями;
 • сон.

Лікування від залежності дуже трудомістке заняття, як для пацієнта, так і для лікарів. Використовуючи методи індивідуального лікування, необхідний цілодобовий контроль над станом хворого, а при необхідності екстрена допомога. Знаходження нашого підопічного в нашому центрі багато в чому залежить від психологічної міцності і хороших результатів терапії.

Наш центр «Снайпер» бере безпосередню участь в обласних заходах профілактики захворювань наркоманії. Проводячи роз'яснювальну роботу серед молоді, ми здійснюємо екскурсії по території центру, демонструємо документальні фільми про шкоду наркоманії, ніж сприяємо зменшенню поширення цього смертельного вірусу.

За бажанням нашого підопічного, ми маємо можливість працевлаштувати на високооплачувану роботу. Так само після проходження курсів реабілітації, наш підопічний може розраховувати на нашу підтримку в будь-якому місті нашої країни, де є наші філії. Для цього варто лише набрати номер телефону чергового фахівця, він отримає об'ємну консультацію, а при терміновій необхідності медичну допомогу.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.