Центр реабілітації наркозалежних в Харкові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

В даний час, проблема наркоманії стає основною в соціальному колі розвитку. Величезні види наркотичних засобів, все більше підминають під себе молодь, підлітків, старше покоління. Завдяки її широкому розповсюдженню, багато Державні служби, не справляються з цією проблемою. У такій ситуації, на допомогу приходить приватний, розташований в Харкові, Наркологічний Реабілітаційний Центр для наркозалежних «Снайпер». Багато наркоманів не виявляють сильного бажання проходити лікування, тому ми розробили курс мотивації, що призводить до згоди наркозалежних підопічних, пройти реабілітаційні курси відновлення.

Мотивація для наркоманів на терапію

Отриманий успіх від реабілітації від наркоманії, багато в чому зумовлений бажанням самого хворого на повернення до нормального соціального життя. Правда, не всі наркомани здатні усвідомити тягар наркотичного пороку, і прийняти допомогу фахівців-наркологів. Наш реабілітаційний центр для наркоманів Харків, створює необхідні умови для наркозалежних підопічних, при яких вони повністю усвідомлюють небезпеку даного стану. Після цього, залежні виявляють бажання відвідати центр реабілітації наркоманів і повернутися в соціальний світ життя. Це відбувається після проведених психологічних заходів і терапевтичних методик переконання.

Залежний від наркотиків не хоче проходити лікування. Що робити?

Реабілітаційний центр для наркозалежних ХарківЗруйнована психічний стан наркомана, не здатна повністю віддавати звіт своїм діям і бажанням. Хворі люди, впевнені, що з ними все в порядку, а для повного щастя їм потрібно лише чергова доза наркотичного засобу. В іншій ситуації, вони починають пояснювати, що кинути приймати зілля вони зможуть в будь-який момент, як тільки побажають. Тільки при ситуації, коли наркоманія стає хронічною, сильна абстиненція опускає їх на землю і не дає навіть маленького шансу зупинитися. Що робити в даному положенні? Як врятувати рідну людину від пороку і переконати пройти курси реабілітаційних заходів?

На початку, потрібно провести з наркоманом бесіду і з'ясувати, чи бажає він вилікуватися від наркоманії. Цю бесіду краще проводити родичам або людям, яких він поважає. Під час бесіди не потрібно її примушувати і вимагати припинити дані діяння. Навіть якщо він Вам пообіцяє, він не зможе виконати дане слово з-за фізичних і психологічних причин.

Необхідно просто на першому етапі, поговорити і пояснити проблеми, які виникнуть при відсутності лікування. Зробіть так, щоб він зрозумів, що його доля для Вас небайдужа, і Ви готові піти на все, щоб він став здоровою людиною. Постарайтеся пояснити, що якщо він не зупинитися він може завдати шкоди не тільки собі, але свого оточення. Не варто починати розмову, коли наркозалежний знаходиться під ейфоричним станом, дана розмова не принесе результат.

Може з першого разу, таке спілкування і не дасть позитивний ефект, не варто засмучуватися і опускати руки. Просто зверніться в наш реабілітаційний центр для наркоманів Харків. Ми обіцяємо, що знайдемо вихід з ситуації, що склалася і повернемо після реабілітації від залежності здорової людини. Центр реабілітації наркозалежних «Снайпер», надасть психологічну підтримку родичам наркомана і самим залежним людям, навіть після лікування, що дає позитивний результат і відсутність повторного зриву на вживання.

Чи можна лікувати наркоманію примусово?

лікувати наркоманію примусовоВідповідно до законів нашої країни, примусове лікування допускається тільки за рішенням суду в ситуаціях, коли наркозалежний чоловік, становить небезпеку для оточуючих. Тому, навіщо допускати розвиток захворювання до такого стану.

У цій ситуації, допоможе реабілітаційний центр для наркозалежних людей в місті Харків. Грамотне і правильне проведення послуги «інтервенції», допоможе хворому прийняти одне і важливе рішення — лікуватися. Ця послуга складається з декількох етапів, але вони є перевіреними і ефективними.

Початковий етап. На цьому етапі, родичі хворого наркоманією людини звертаються в Центр реабілітації наркозалежних людей в місті Харків. Після цього, буде призначений день приїзду до наркоману фахівця, який побачить стан хворого, дізнається причину початку вживання, про звички залежного, дізнається особливості психологічного стану. Після цього, буде правильно складений план проведення даної послуги.

Наступний етап. На цьому етапі, відбувається відвідування на дому з підготовленою програмою мотивації на терапію від залежності. При розмові, фахівець плавно підведе хворого до вирішення початку лікування. Іноді до цього етапу залучають родичів хворого, що дає також потрібний поштовх для психічного стану підопічного. Для бесіди, може бути запрошений, один з пацієнтів НРЦ «Снайпер», який зумів перемогти залежність і став на шлях виправлення.

Всі ці етапи, створюють сильну атаку на психічний стан хворого, і він приймає рішення почати лікуватися і відвідати центр реабілітації наркоманів в місті Харків.

Обстеження наркозалежних пацієнтів

Перед проведенням купірування абстинентного синдрому, проводиться повне медичне обстеження підопічного. Ці заходи, дозволяють вибрати індивідуальний метод купірування абстиненції і правильно пройти карантин в НРЦ «Снайпер». При первинних діагностичних заходах, визначається стан людини і вид наркотичного препарату, який він вживав протягом даного часу, ступінь ураження психічного і фізичного здоров'я, які супроводжують наркоманію хронічні захворювання. Це дасть можливість точкового впливу на організм, не порушуючи роботу сусідніх органів людини.

Лабораторні обстеження наркоманів

Повний цикл діагностики, включає повне обстеження стану здоров'я людини. Ці заходи проходять із залученням родичів хворого і створюють загальну картинку хвороби і її протікання. Після цього, призначаються загальні аналізи крові, сечі, УЗД, ЕКГ, рентгенографія. Ці дані підтверджують правильність поставленого обстеження при первинній діагностиці. Виявляє смертельні захворювання ВІЛ, СНІД, гепатит і статеві хвороби. Після пройденого курсу діагностичних заходів, лікарі вирішують про метод лікування і передбачають можливі наслідки для наркозалежної людини.

При лікуванні наркоманії, можливе застосування медикаментозного втручання, тому з'ясовують, які медикаменти дозволено застосовувати, а які ні. Які обмеження можуть виникнути:

 • носіння плоду (вагітність);
 • сильні психічні відхилення у хворого;
 • виразки органів;
 • епілептичні припадки;
 • певні захворювання судин і серця.

Правильне обстеження постраждалого від наркотиків людини, створять ефективність лікування від пороку, і вбереже підопічного від побічних явищ.

Психологічне обстеження наркомана

Основне і серйозної поразки організму відбувається не тільки на фізичному рівні. Тому основна увага прикута до психічного стану пацієнта. Адже наркоманія — психологічна хвороба. Відповідно проводяться діагностичні заходи і виявлення патологій психіки хворого. З підопічним працюють наркологи, психіатри. Це все дає можливість виявити ступінь психічної залежності від наркотиків. Дуже дієвий спосіб для купірування абстинентного синдрому без поразки мозкової і психологічної активності.

Реабілітаційні заходи в НРЦ «Снайпер» в Харкові

ДетоксикаціяПісля проведення всіх діагностичних заходів, підопічний відправляється в карантин центру допомоги. Тут йому допоможуть перемогти порок залежності за допомогою різних методів підтримки. На першому етапі проводиться детоксикація організму, що дасть можливість зняти вторинні негативні впливи на органи і здоров'я людини.

Детоксикація проходить за допомогою крапельниць, фізіопроцедур, застосуванням народної медицини, прийомом заспокійливих засобів. Одночасно проводяться заходи щодо посилення імунної системи, ураженої наркотичними препаратами. При правильній послідовності застосування даних методів, детоксикація проходить в рази швидше, що дає можливість переведення хворого на стаціонар.

Стаціонар зустрічає хворої на наркоманію, комфортними умовами проживання. У кожній палаті, є все найнеобхідніше для проживання. На стаціонарі, проводиться закріплення отриманих навичок при карантині. Крім цього, триває відновлення організму із застосуванням народної медицини, психологічних курсів відновлення, вивчення способів запобігання бажання вживати наркотичні препарати.

Широко застосовується практика фізичного відновлення, за допомогою спортивних занять в сучасно обладнаному спортзалі. У важких випадках, проходить призначення медичних препаратів, які знімають напругу психіки, відновлюють внутрішні органи, імунну систему людини.

Для розуміння, зняття абстинентного синдрому, саме трудомістке захід, що вимагає цілодобового спостереження за підопічним. На стаціонарі, найбільш серйозні заходи лікування — психологічне заперечення наркотичних засобів як засобу отримання ейфорійного стану.

Методів лікування наркоманії величезна кількість, але за допомогою індивідуального підходу до кожного підопічного, вибирається найнеобхідніший і правильний вид. Чого тільки варта доопрацьований нашими фахівцями НРЦ «Снайпер», метод лікування «12 кроків». Даний метод повністю пройшов випробування і приніс хороші плоди лікування. Доопрацьований під нашу дійсність він вже врятував не одну тисячу чоловік в наших філіях по нашій країні.

Які переваги лікування в НРЦ «Снайпер»

Серед основних переваг, можна виділити:

 • довічну допомогу від НРЦ «Снайпер», пацієнтам які пройшли наше лікування, це дає можливість купірування зриву на вживання наркотичних препаратів;
 • здійснення днів побачень з хворими знаходяться на стаціонарному лікуванні і реабілітації;
 • цілодобова допомога підопічним на лікуванні;
 • навчання навичкам психічного стабільного стану;
 • комплексна терапія від хронічних захворювань, викликаних вживанням наркотичних засобів;
 • умови проходження реабілітаційних заходів на стаціонарному лікуванні відповідають Європейським стандартам і комфорту.

Наркологічний Реабілітаційний Центр «Снайпер»

До кожного підопічного застосовується індивідуальне лікування. Все лікування і реабілітація проходить під повним конфіденційністю, що дає можливість легше вливатися до лав соціуму. Тому, основною страх, що дізнаються оточуючі про колишнього пороці — відсутня.

Різні системи реабілітаційних курсів, які включають в себе:

 • американська система «12шагов»;
 • психологічні курси по які сприйняттю вживання наркотичних препаратів;
 • медикаментозне лікування від залежності;
 • замісна терапія при необхідності;
 • підшивання від бажання вживати;
 • гіпноз.

Існують і інші методи лікування, але вони розглядаються в індивідуальному порядку.

Звертаючись до нас за допомогою, хворі на наркоманію, можуть бути впевнені — ми зможемо допомогти їм повернутися до нормального життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.
Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.